Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Związki w KGHM: Nie ma decyzji ws. strajku generalnego

Związki w KGHM: Nie ma decyzji ws. strajku generalnego

Wyświetlaj:
ANTYZWIĄKKOWIEC / 84.10.203.* / 2009-08-12 23:28
Dokładnie jak napisał cr3ate
Związki to ZŁO! Trzeba ich wreszcie złapać za mordę i potrząsnąć - im tylko we łbach podwyżki oraz aby tylko zrobić zadymę bo nic innego (konstruktywnego) nie potrafią. Chamy wyszarpały 5000 podwyżki w maju kiedy inni zdychają za grosze. Z chęcią widziałbym ich Wszystkich pod mostem.
cr3ate / 2009-08-12 16:43
Dlaczego oni niby mogą sobie robić referensum i decydować o spółce za jego właściciela? W innych branżach ludzie mają g***o do powiedzenia na ten temat. Nie wyobrażam sobie, żebym poszedł do swojego szefa i powiedział "Nie zgadzam się, żebyś sprzedał tą firmę komukolwiek, bo inaczej się zwolnię albo nie będę pracował". W odpowiedzi bym usłyszał "Tam są drzwi". Dla mnie to jest niepojęte, żeby pracownik wtrącał się w pracę zarządu.
górnik / 77.112.63.* / 2009-08-13 11:34
Dlatego do końca życia będziesz zarabiał 800 zł na rękę i bał się jak szef na ciebie krzywo spojrzy. To jest właśnie "Polskie" myślenie. Inni mają więcej? To zabrać dziadom. Zamiast pomyśleć jak swój los poprawić. Pozdrawiam i życzę więcej wyobraźni :/
cr3ate / 2009-08-13 14:55
Pokaż mi gdzie wspomniałem chociaż słowem na temat swoich zarobków lub na temat zabierania innym. Nie jestem fanem socjalizmu i nie uważam, że wszyscy powinni mieć po równo. Wręcz przeciwnie, powinni wszyscy zarabiać odpowiednia do swoich kwalifikacji, wykształcenia i doświadczenia. Dla twojej informacji, tak właśnie zarabiam i nie czuję się pokrzywdzony.

Ludzie naprawdę mają duży problem z rozumieniem czytanego tekstu. Wszędzie doszukują się podtekstów i dwuznaczności zamiast rozumieć dosłownie to co jest napisane. Myślałem, że tylko kobiety tak mają, ale najwyraźniej nie. To chyba też zaczyna być polska cecha narodowa, nie sądzisz?
ciawaaaa / 195.75.207.* / 2009-08-12 12:51
kochane zwiazki. dziekujemy Wam. nalezy sie premia. 5 tysiaczkow na reke.
jeszcze raz dzieki.

swiete krowy ...
solek82 / 2009-11-28 09:44
to naprawdę jest niepojęte... myślę że trzeba mocno ograniczyć zakres możliwych ruchów związków zawodowych do tych dotyczących spraw pracowniczych. Wtrącanie się w decyzje zarządu, które bezpośrednio nie dotyczą sytuacji pracowników firmy to już przesada.

Najnowsze wpisy