Forum Polityka, aktualnościPolityka

Zwolennicy Tuska odpowiedzą na "wiosnę obywateli" Kaczyńskiego

Zwolennicy Tuska odpowiedzą na "wiosnę obywateli" Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
Praca u podstaw czeka ogromna / 87.205.36.* / 2012-12-20 21:56
Obywateli już nie ma.Społeczeństwa takoż.Został system wojujących grup interesu żywcem przypominający pojedynki o prawo do szperania w okolicznych śmietnikach.Bo to niby nie mój,lecz mój i ja mam do niego prawo winnera.Prawda, zasoby bogactwa nieporównywalne, lecz metody i bezwzględność ,wypisz wymaluj.
marian p. / 62.182.213.* / 2012-12-20 21:26
dlaczeg o zwolennikach PO pisze pan z takim
prześmiewczym przekąsem,przecież w większosci są to ludzie ciężko pracujący i polityka mało ich obchodzi.Intersuje ich spokój i poprawianie warunków prowadzenia działalności gospodarczej.nikogo nie chcą zniszczyć i nic nikomu zabrać jak pisowcy.a kaczyński polskę zbawi jak się zadławi.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-12-20 11:16
Mam znajomego obywatela, który często mówi o mnie leming. On w stanie wojennym próbował się załapać do struktur władzy i mu się nie udało, z czego jest teraz dumny, ja próbowałem się w kolportażu ulotek, też jestem dumny, mogę je pokazywać dzieciom. Dlaczego to piszę, bo jakoś w PiS nie mogę znaleźć ludzi aktywnych w stanie wojennym, już więcej opozycjonistów jest nawet w SLD. Pewnie komunę obalały lemingi, prawdziwi Polacy przyszli później - pouczają, sądzą, mówią jak być powinno i co by było gdyby oni mogli obalić komunę.
hcnitro / 195.35.80.* / 2012-12-20 11:02
Emocjonować się tym mogą już tylko pismaki i ci, co nie mają życia prywatnego. Przeciętny normalny obywatel RZYGA tym całym cyrkiem pseudopolitycznym!
Elektro Devil / 2012-12-20 10:48 / Tysiącznik na forum
Prezesi Spółek Skarbu Państwa wraz z rodzinami i POmocnikami mają wyjść i dziękować premierowi i PO. Będzie ich pewnie z kilkadziesiąt tysięcy.

W mediach będzie przekaz, że są też realni ludzie naprawdę wdzięczni rządzącym.
alunia09 / 2012-12-20 11:00 / Bywalec forum
proszę was, wiosna obywateli? a co to ma niby być? coś jak wisona ludów swego czasu?
hello77 / 31.63.95.* / 2012-12-20 19:06
Raczej 1 maja. Partia zażąda od komsomolców udziału w POchodzie.

Najnowsze wpisy