Forum Polityka, aktualnościKraj

Zwoliński: Był dla Kaczyńskiego jak syn. Teraz pogrąży PiS?

Zwoliński: Był dla Kaczyńskiego jak syn. Teraz pogrąży PiS?

Wyświetlaj:
Fr.Skwarnicki / 194.181.106.* / 2011-07-20 15:18
Teraz rozumiem, skąd w spocie PiS-u "dziura w drodze". To dosłowna kopia spotu amerykańskiego. Tylko tam "dziura w drodze" wynikła z kontekstu a u nas? Czy Tusk powiedział, że bezrobocie to dziura w drodze? Nikt nie słyszał. A ci - dziurą w drodze pojechali.
niewierzący ateusz / 83.4.133.* / 2011-07-12 21:38
"Warszawą rządzi ponad 7,5-tysięczna rzesza samorządowców" "W ciągu blisko pięciu lat rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz w warszawskim ratuszu przybyło ponad 1,8 tys. urzędników" "Nie tylko w ratuszu nie widać kryzysu gospodarczego i zwolnień. W Zarządzie Transportu Miejskiego w ciągu ostatnich dwóch lat liczba pracowników zwiększyła się o 25 proc. – z 500 do 650 etatów.".

to jest wierzchołek góry lodowej,która nas niszczy
gośc / 90.156.107.* / 2011-07-12 21:10
Czyżby ZZ był nowym Brutusem?
Pzdr.
PS. Tylko czy pamięta co z Brutusem zrobił niejaki Oktawian? (no i kto będzie Oktawianem - może Hofman?).
stary emigrant / 87.57.222.* / 2011-07-12 18:20
normalni zjadacze chleba, a tylko oni sie licza, nie odbiora tego spotu jak autor; zielonego pojecia nie maja kto to jest Mitt Roomey, a jesli nawet to jest im to obojetne..wazne, ze spot trafia celnie, a ten trafia
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-07-13 12:29
Nie jestem "skorygowny" Panie prezesie - jestem Polakiem
Nie jestem "wykształciuchem" Panie prezesie - jestem Polakiem
Nie jestem "zakamuflowaną opcja niemiecką"" Panie prezesie - jestem Polakiem
Nie jestem "dziadem" Panie prezesie - jestem Polakiem
Nie jestem "prawdziwym polakiem" Panie prezesie - jestem Polakiem
Nie jestem "z układu" Panie prezesie - jestem Polakiem
Nie jestem "antypolakiem" Panie prezesie - jestem Polakiem
Nie jestem "obcym agentem" Panie prezesie - jestem Polakiem

Mało? Tez będa fajne spoty. I jakie merytoryczne.
MAREK1954 / 83.11.174.* / 2011-07-18 10:11
aleś ty głuuuuuuuuupi Polak!
Fakir12 / 2011-07-13 12:38 / Bywalec forum
Uwielbiam czare scenariusze malowane przez specjalistów...
putto / 178.37.103.* / 2011-07-12 16:53
Super tekst z jedną poprawką nie chodzi o grę na wielu fortepianach lecz raczej na jednej fujarce i to tylko Prezesa
Junosza / 83.10.195.* / 2011-07-12 15:50
Artykuł czytacie i artykuł wiecie.
Swoją drogą ciekawe są te "obiektywne" komentarze czytelników.
"Az strach bral kiedy ogladalem tych staruchow
teskniacych za swoimi czasami partyjnego sukcesu w PRL-u" . Od kiedy ludzie opozycji mieli za PRL'u sukcesy? A określenie "Staruchy" to pewnie przejaw polityki miłości, jaka trwa u nas nieprzerwanie od 4 lat. Iber Herr Tusk! Liebe inaczej.
robert k.2011 / 31.61.128.* / 2011-07-13 15:34
Nie znam nikogo z opozycji PRL-u obecnie w PiS (oprocz Romaszewskiego, Gwiazdy, Macierewicza), a wiekszosc jak Kaczynscy (Bolek i Lolek) ktorzy nawet na 18-te urodziny dostali od swojego komunistycznego ojca, dziela Lenina, itd itd Jasinski, Kryze, Sasin,. "Staruchy" komunistyczne pod Jasna Gora w wiekszosci nalezalo do PZPR. Dla nich nie mam zadnej milosci. Generalnie gora PZPR jest w SLD, a doly PZPR sa w PiS, szczegolnie na prowincji. W mojej wsi i pobliskim miasteczku najwieksze kanalie z PZPR dzisiaj sa takimi samymi kanaliami w PiS i w Rodzinach Radia Maryja. To jest jakis obled widziec te kanalie PZPR-owskie idace do komuni swietej. No i te prace "doktorskie" Kaczynskich, no i te rekomendacje z SB kiedy zostali asystentami. Opozycja wysadzala pomniki Lenina a nie pisala prace o Leninie. Chyba nie znasz tych faktow, co?
robert k.2011 / 31.61.129.* / 2011-07-12 14:11
Chcialem obiektywnie i bez uprzedzen ale z ciekawoscia posluchac co sie mowi na Jasnej Gorze. I takiego steku rzygowin intelektualnych dawno nie slyszalem. Biskupi, ksieza, przemawiali jak partyjne politruki z czasow Gomulki, Brezniewa czy Gierka. A potem PiS skamla ze to nie jest jezyk nienawisci. Te portrety Lecha Kaczynskiego na krzyzu zamiast postaci Chrystusa. Az strach bral kiedy ogladalem tych staruchow teskniacych za swoimi czasami partyjnego sukcesu w PRL-u. Okropne.
obi-two / 212.76.45.* / 2011-07-12 14:09
Współczuję czytelnikom tego artykuliku p. Zwolińskiego, którzy są w stanie uwierzyć w brednie tu podane. Konfliktu w Prawie i Sprawiedliwości nie ma, jest tylko gra na kilku fortepianach. To wmawianie opinii publicznej, że Zbigniew Ziobro gra przeciw prezesowi Kaczyńskiego jest tak nachalne, że chyba mało kto w to wierzy, poza oczywiście aparatczykami PO i sponsorami tego ugrupowania.
Wykształciuch / 213.172.175.* / 2011-07-12 10:32
Śliczne te gwoździe do trumny PiS-u.
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-07-12 08:55
i tak od rana do wieczora.. a to jacys "politycy" PJN , a to Kaminski ,ktory leb ogolil i jaki sie jako kaplan egipski ze swoimi przemysleniami jaki wieszczac kleske PiSu, a to cala wierna druzyna opluwaczy z PO, a to widze wyciagneli jak z kapelusza wygladajacego jak lump, Litynskiego mowiacego w TV o " jezyku nienawisci w PiS....tak tak..tego samego ktory jako chlopczyk na Pl. Defilad wreczal bukiet kwiatow tow Bierutowi!
Jak znam zycie i Smolar za moment wystapi o tym jaki straszny jest kaczor i jego zamordysta Ziobro..o ekipie z Wprost, czy macherow z Czerskiej z blumsztainem na czele nawet nie wspominam.... cala dobra druzyna " komandosow".. ( mlodzi niech poszukaja co ow okreslenie znaczy i kogo reprezentowalo wowczas )
DZIEN BEZ OPLUWANIA ( W TYM ART NA MONEY) BEZ OBSIKIWANIA PISIOROW JEST DNIEM STRACONYM...
gdyby to jeszcze bylo od czasu do czasu..moze mialoby jakis skutek..teraz to bez tego staje sie dziwnym i zastanwiajacym a stara zasada ze klamstwo powtarzane po tysiackroc staje sie prawda traci jednak na swojej mocy, robi sie czyms groteskowym / smiesznym i jak to w powiedzeniu " kto mieczem wojuje od miecza ginie" moze stac sie czyms od czego ow opluwacze zgina... ( oby jak najszybciej )
MN4 / 78.8.35.* / 2011-07-12 09:53

stara zasada ze klamstwo powtarzane po tysiackroc staje sie
prawda traci jednak na swojej mocy, robi sie czyms groteskowym /
smiesznym i jak to w powiedzeniu " kto mieczem wojuje od
miecza ginie"

Dlatego właśnie trzeba walczyć z PiSem. W końcu Cyryl jak Cyryl, ale te Metody.
:)) / 194.213.1.* / 2011-07-12 08:07
to tylko pana marzenia panie Zwoliński
jam to ekonomista / 80.53.140.* / 2011-07-12 08:17
czy tylko pana Zwolińskiego to się okaże w dniu wyborów

Najnowsze wpisy