Forum Polityka, aktualnościKraj

Zwoliński: Dzięki wyborom mamy bezpłatne obwodnice

Zwoliński: Dzięki wyborom mamy bezpłatne obwodnice

Wyświetlaj:
bulba1 / 2010-06-26 14:42 / Bywalec forum
I jednego dziennikarza mniej !
Sakiewicz napisał m.in i na być zdjęty z PR -
.: "Nie chcę Komorowskiego nie dlatego, że jest drętwy, dupowaty, nie ma pojęcia o ekonomii i jest niedouczony z podstaw geografii.
-Wszak w Samoobronie też to była norma, a jakoś ich ścierpiałem.

-Jestem przeciw Komorowskiemu, ponieważ broni WSI, należy do bezideowej grupy biznesowo-politycznej, która od ponad dwudziestu lat
trzęsie Polską, oddala nas od sojuszu z USA, a przybliża do rosyjskiej strefy wpływów".
MN4 / 83.4.71.* / 2010-06-27 12:25

Jestem przeciw Komorowskiemu, ponieważ broni WSI, należy do
bezideowej grupy biznesowo-politycznej, która od ponad
dwudziestu lat
trzęsie Polską, oddala nas od sojuszu z USA, a przybliża do
rosyjskiej strefy wpływów".

Jestem za Komorowskiemu, ponieważ broni przed bezrozumnym niszczeniem, należy do bezideowej grupy biznesowo-politycznej, która od ponad dwudziestu lat trzęsie Polską, oddala nas od sojuszu z USA, a przybliża do europejskiej strefy wpływów
kwl / 82.210.151.* / 2010-06-26 10:32
Głosując na wszystkich tych wspaniałych mężczyzn o wybujałych ego warto pamiętać, że w Polsce naprawdę to rządzi biurokracja. Niezależnie więc od tego, kogo wybierzemy, i tak decydować będą nieznani nikomu jej przedstawiciele. A oni uważają, że infrastrukturę może i warto budować (można przy tym zarobić i dołożyć etatów), ale późniejsze jej utrzymanie to już zmartwienie obywateli. Jeśli uważają oni, że podatki płacone są właśnie na ten cel, to się grubo mylą. Podatki są na samo istnienie państwa, które następnie unosić się będzie nad krajem jak duch nad falami, a pieniądze te wykorzysta na siebie i swoich oddanych pracowników. Przy okazji można również dać zarobić zasłużonym biznesmenom przy pobieraniu opłat i głośno dziwić się, że budowa kolejnego basenu czy drogi nie wywołuje ekstatycznego zachwytu strzyżonych do gołej skóry obywateli.
MN4 / 83.8.129.* / 2010-06-26 10:06

Powoływał się przy tym na wyliczenia swoich urzędników, którzy czarno na białym dowiedli, iż zwolnienie kierowców z opłat za przejazd (istniejącymi w większości na papierze) obwodnicami miast spowoduje uszczuplenie budżetu Krajowego Funduszu Drogowego o ponad 1,2 mld złotych rocznie.

Ja potrafię wyliczyć, że płatne obwodnice spowodują wzrost innych budżetów (z KFD włącznie) o 2,4 mld złotych rocznie.
jliber / 2010-06-26 09:15 / Tysiącznik na forum
Ten kwiatek to wielka kompromitacja i kolejne obnażenie pseudoliberalizmu PO. Co nie zmienia faktu że nic lepszego poza JKM w tym kraju nie ma, np Kaczyński wczoraj otwarcie ogłosił że jest przeciwny likwidacji osobnej koncesji na wydobycie gazu łupkowego (wg projektu PO wystarczyłaby koncesja na odwiert), czyli widać że dla niego najważniejsze są jednak walizki gotówki którzy jego kolesie dostają za przyznanie każdej koncesji.
,.,.,.,. / 77.254.169.* / 2010-06-27 12:21
2010-06-26 22:36:22 | 83.22.205.* | jiliber.
Jestem posranym pedałem z rozkalibrowanym zwieraczem, oczekuję propozycji.
arch / 2010-06-26 13:40 / Tysiącznik na forum
Tak jest towarzyszu szmaciak – nie bójcie się... żaden dług, tej spokrewninej z wami pezetpeerem hołocie u
władzy nie straszny.
Najwyżej dodrukuje się trochę pustego pieniądza - i po kłopocie, tak samo jak w Zimbabwe.
m-53 / 83.24.32.* / 2010-06-26 08:48
Jak dziś pamiętam takie manipulacje
- dzień pierwszy - rząd podnosi cenę kiełbasy by (np.) zapobiec nadmiernemu spożyciu
- dzień drugi - rząd po wysłuchaniu opinii KC i troskliwym pochyleniu .... nie wprowadzi podwyżki...

- dzień trzeci - rząd, w trosce o masy POpierjące, opsss - pracujące , obniżył cenę kiełbasy.

P.S. Jeżeli pierwotna wypowiedź Grabarczyka oparta była o ustawę (tak twierdził), to aktualna deklaracja, nawet poparta przez Schetynę, nie jest nawet cebulką do kiełbaski.
arch / 2010-06-26 09:00 / Tysiącznik na forum
E, PO wyborach 4 lipca znowu zmieni zdanie.
Jak Komorowski w sprawie prywatyzacji szpitali.
No cóż -POsrała się bieda , a teraz rżnie głupa .
iona_bez-hasla / 62.87.247.* / 2010-06-26 08:02
'Onegdaj' zamiast 'kiedyś', 'nadwyrężać' zamiast 'nadwerężać' - nie dziwi, choć zasmuca. Nowy Słownik Języka Polskiego PWN uznał uzus, po latach, idąc na rękę analfabetom, którzy nie potrafią sprawdzić i zastosować form właściwych. Ale pisowni nazwiska prezydenta Wrocławia, pana Rafała Dutkiewicza (nie, jak w felietonie: Dudkiewicza) jeszcze chyba dla wygody ćwierćinteligentów nie zmienili?
Natter / 2010-06-26 08:53 / Tysiącznik na forum
Przedwczesna radość opłaty i tak wrócą ze wzgłędu na deficyt budżetowy
@@@ / 89.77.200.* / 2010-06-26 13:14
A co maja wplaty do prywatnej kieszeni operatora autostrady wspolnego z deficytem budzetowym?
m-53 / 83.24.32.* / 2010-06-26 08:50
A tak na dobrą sprawę ani onegdaj ani kiedyś tylko dopiero co.

Najnowsze wpisy