Forum Polityka, aktualnościKraj

Zwoliński: Nie wyrobimy się na Euro 2012? To małe Miki

Zwoliński: Nie wyrobimy się na Euro 2012? To małe Miki

Wyświetlaj:
washington dc / 70.21.126.* / 2011-06-08 22:31
tak? a moze w wiadomosciach na swiecie po podaniu wyniku komentatorzy beda mowili o trudnosciach kibicow w Polsce i na Ukrainie. Wtedy juz nie bedzie tak, ze tylko pilkarze beda tworzyc to widowisko. Tymbardziej, ze Ci, ktorzy obejrza mecze tylko w TV raczej nie beda do Polski przyjezdzac, a Ci, ktorzy wybiora sie na mistrzostwa sa najbardziej mobilna czescia populacji. Wlasnie takich ludzi chcemy w Polsce, wydajacych euro i funty.

Analiza i komentarz tak naiwny, pochopny i dzieciiny, ze jedyne co mi przychodzi do glowy to ze autor jerst zagorzalym zwolennikiem obecnego rzadu i probuje zmniejszyc postrzeganie skali ich porazki.

A ze zamiast "save" powinno byc "safe" zrzuce na karb zwyklej literowki a nie braku elementarnej znajomosci jezyka w ktorym autor sie wypowiada. Choc mysle ze poziom jedynego zdania po angielsku doskonale oddaje jakosc calego artykolu.
zxc12 / 79.191.149.* / 2011-06-08 11:46
Wydanych w pośpiechu pieniędzy , które mogą doprowadzić Polskę do katastrofy ekonomicznej.Na zwrot nawet długofalowy nie ma co liczyc
O korzyściach juz nikt nie mówi bo nie ma juz potrzeby. Decyzje o budowaniu już dawno zapadły i kasa płynie.
Teraz trzeba mówic że inwestycja nie zwróci się wtedy jest się na wierzchu.
ździcho / 77.255.239.* / 2011-06-08 11:07
Wyrobimy!!! Trzeba tylko chcieć, chcieć, chcieć, wierzyć, wierzyć, wierzyć!!! Ale jak nam pomożecie. No to co? Pomożecie? No!
i / 89.239.127.* / 2011-06-08 10:33
Czy na pewno byłby pan tak wyluzowany, gdyby to nie PO rządziło? Też by panu nic nie przeszkadzało, jak teraz nic nie przeszkadza? Podobają się kłamstwa, przekręty, nieudolność, manipulacje medialne i trzymanie wszystkich za ryj? Ten czas to czas hańby. Jak minie, ja się chętnie wyluzuję, i nawet nie będę tego wspominać, chyba żeby przestrzegać wnuki przed liberałami i ich propagandziastami.
have fun / 194.213.1.* / 2011-06-08 09:33
koleje nieważne, lotniska nieważne, stadiony może ważne ,ale nie aż tak bardzo. Jak za rok nasza drużyna nie wyjdzie z grupy albo odpadnie w 1/8 to dopiero będzie fun .
tesa1959 / 2011-06-08 10:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Bo nie wyjdzie, to pewne. Piłka nożna w Polsce leży na łopatkach.
Natter / 2011-06-08 21:09 / Tysiącznik na forum
Pewne jest że tych dróg i autostrad nie będzie.widziałem to dziś.Za rok to dokończyc -to sie nieda.Co do wyjścia ? No to piłka jest zawsze okrągła i nie poto budujemy Sw.Opatrzności żeby od razu wpadać w skrajny pesymizm.
tesa1959 / 2011-06-08 21:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Tak się składa, że od jesieni podróżuję przynajmniej raz w miesiącu na wschód, zachód i północ Polski i widzę, jak postępują prace. Może wszystkie nie powstaną, ale tempo prac jest duże.
Wiem, piłka jest okrągła, a bramki są dwie, ale chyba od 1977 nasi piłkarze tylko potrafią poderwać się do lotu i od razu spadają. Zapomniałam jeszcze o Barcelonie - tez było nieźle, ale nie ma Górskiego i Piechniczka i koniec z piłką.
Nie jestem skrajna pesymistką, bo ten sport mnie zbytnio nie interesuje, ale chciałabym, aby Polacy w końcu pokazali jakiś poziom wyższy niż dno.
Natter / 2011-06-08 21:30 / Tysiącznik na forum
Zapomiałem jeszcze dodac .Modlic się trzeba o łagodna i krótką zimę..
tesa1959 / 2011-06-08 21:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Top nie zaszkodzi, a może pomóc.

Najnowsze wpisy