Forum Polityka, aktualnościKraj

Zwoliński: Prezesowi PiS dopalacze nie służą

Zwoliński: Prezesowi PiS dopalacze nie służą

Wyświetlaj:
realistka / 79.186.144.* / 2010-10-01 18:24
Debuilu Zwoliński, prezes Kaczyński bierze być może leki psychotropowe uspokajające ale dopalacze i inne ostrzejsze narkotyki to domena redaktorków czyli szmaciarzy którzy kopią leżącego spoimi paszkwilami wypisując brednie. Ciekawa jestem jakich ty środków byś użył gdyby w jednym dniu zginęło w niewyjaśnionej katastrofie 2-ch członków twojej rodziny w tym najbliższa ci osoba brat bliżniak. Znając wasze środowisko leżałbyś zapewne gdzieś w rynsztoku zaprany i zaćpany jak świnia, brudny i zasikany.
maxymili / 2010-10-01 08:54 / Tysiącznik na forum
Zakaz sprzedaży środków kolekcjonerskich to jakiś kolejny absurd z matplanety.
Znaczki pocztowe, po przedawkowaniu powodują zaparcie, monety to już katastrofa, zjedzenie monet może doprowadzić do szybkiego i niezwykle okrutnego zgonu. POżarcie płócien Van Gogha z pewnością nie przysłuży się naszemu zdrowiu.
Zakażemy tego? Gdzie jest dno absurdu?
zxc12 / 83.31.180.* / 2010-10-01 08:11
Portal Money to nie Pupilek myślę kto i jak się kłóci to nic nas nie obchodzi , kto z kim śpi również
janiszek72 / 2010-10-01 08:06 / Tysiącznik na forum
Szanowny Panie Andrzeju. Proponuję zająć się skutecznymi dopalaczami dla członków tak chronionego i bronionego przez Pana rządu, bo wyniki jego zaniechań doprowadzą niebawem Polskę na skraj bankructwa. To ciekawe, że z taką permanentną konsekwencją dziennikarze roztrząsają każde słowo Jarosława Kaczyńskiego, a zapominają, że to on jako przywódca największej partii opozycyjnej ma konstytucyjne i demokratyczne prawo do krytyki tuska i jego ferajny specjalnej troski. Zacznijcie Panowie pisarczykowie rozliczać właściwych ludzi, którzy faktycznie są odpowiedzialni za katastrofalną sytuację ekonomiczna w Polsce. Krzyż jednoczy ludzi przez ponad 2000 lat i będzie jednoczył przez kolejne tysiąclecia, a morderstwo dokonane do spółki przez tuska i putina w Smoleńsku wyjdzie niebawem na światło dzienne i obaj panowie poniosą zasłużoną karę za swoje niecne czyny. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
velandil / 2010-10-01 10:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A kim Ty jesteś, żeby decydować i wskazywać kogo kto ma rozliczać i komentować? Kim jesteś i na jakiej podstawie stwierdzasz, że katastrofa pod Smoleńskiem to było "morderstwo dokonane do spółki przez Tuska i Putina"? A krzyż najlepiej jednoczył ludzi podczas wypraw krzyżowych w celu mordowania pogan albo podczas inkwizycji do eliminowania jednostek mogących zagrozić pozycji kościoła.
Jesteś chory człowieku i powinieneś się leczyć psychiatrycznie. Serdecznie pozdrawiam.
BadSantaClaus / 2010-10-01 11:43 / portfel / Bywalec forum
velandill, podpisuje sie pod tym co napisales, rękami i nogami. wypowiedzi Janiszka przyprawiaja mnie o ból głowy. Nie wiem jak Ci ludzie mogą być tak chorzy i zaślepieni.. ;] Pozdrawiam serdecznie.
Pilsener / 2010-09-30 23:10 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Chłop się nie dopalił, lecz wypalił - po tym metroseksualiście czy też uniseksie po solarce co się ustawił wysypując zboże na tory ciężko wymyślić coś nowego, krzyże i kremówki się już przejadły :)
Oszołomowaty / 89.229.72.* / 2010-09-30 22:05
Panie Zwoliński! Cos o tym :
"..internetu szerokopasmowego samorządy wykorzystały dotąd zaledwie 56 milionów. Rząd zapowiada wielkie przyspieszenie. Jeśli się nie uda, gigantyczne dotacje przepadną - ostrzega "Dziennik Gazeta Prawna".

Unijne dotacje na budowę szybkiego internetu są dostępne od trzech lat. Polskie samorządy wykorzystały zaledwie 3 proc. przyznanych środków. "Samorządy boją się sięgać po unijne środki, dlatego, że nie wiedzą, jak zrealizować skomplikowane telekomunikacyjne inwestycje" - przyznaje w rozmowie z gazetą Magdalena Gaj, wiceminister infrastruktury..."
śmiało! Walić i pytać się jakie proszki bierze pseudorzad z premierem Sobiesiakiem na czele.
Oszołomowaty / 89.229.72.* / 2010-09-30 20:50
Znów mi komentarz wycięto. Nioe pasuje to artykułowi artykułu czy komu? A mówią, ze demokracja w Tuskolandii jest ... no to "once again":
...Zupełnie nie przejmowałbym się tym modelem medialnym jaki media trenują na Kaczyńskim, mało tego widziałem w debacie nijaką Lichocką, czy jak jej tam, w akcji i nie mam złudzeń jakie media Kaczyński uznałby za obiektywne. Mnie ten model medialny, którym się okłada Kaczyńskiego nie specjalnie przeszkadza, nie ma tu nic nadzwyczajnego, nadzwyczajne jest tylko to, że NIKOGO INNEGO TYM MODELEM MEDIA NIE TRAKTUJĄ, a powinny wszystkich politycznych tandeciarzy. Zdębiałem nie pierwszy raz od dwóch rzeczy, ale największe zdębienie nie wywołały same rzeczy lecz kolejność pokazywania i hierarchia komentarzy. Najpierw dowiedziałem się, że Kaczyński rozesłał jakiś list, czy też napisał artykuł, a potem Błaszczaki z Brudzińskimi rozesłały do wszelkich ambasad. I to była dla mediów informacja numer jeden. Druga informacja, to treść tego listu, z której media nawet nie na pierwszym miejscu wydobyły ruskie gry wojenne. Na pierwszy miejscu media wydobyły, że coś tam o bracie prezes powiedział. Oglądam Kuczyńskiego z Miecugowem w akcji, proszonych o komentarz i pada pytanie o ruskie manewry trenowane na Polsce, gdy już się wyczerpały tematy numer jeden czy list i brat Kaczyńskiego. I co odpowiada dyrektor, zda się nawet od informacji w TVN? Nic, nie ma bladego pojęcia, nie słyszał, o dziadku Kuczyńskim nie warto nawet wspominać, ten już własnego nazwiska nie pamięta, w jednym zdaniu tylko pięć razy powtarza Kaczyński i dodaje ze dwa spójniki.
Porażające, chciałby się powiedzieć. Ruscy robią sobie pod naszym bokiem trening wojny z Polską, a media milczą, tylko jeden oszołom Kaczyński rzecz zauważa i nagłaśnia. Dopiero wtedy okazuje się, że Sikorski ostro protestuje gdzieś w NATO, czy UE, dopiero wtedy, gdzieś wieczorową porą jakaś brunetka coś tam przebąkuje w serwisie, że chyba jednak tak, że były takie ćwiczenia. W jakim miejscu jesteśmy? Ja już nie pytam o media, bo tu najgłupsze cichodajki na złodzieju siedzą, nie pytam o polityków, ale pytam o nas samych. W jakim miejscu jesteśmy? Co nas interesuje, czym się powinniśmy żywo niepokoić? Do jakiego punktu paranoi doczłapaliśmy, że o tym co istotne informuje naćpany psychotropami guru sekty? Żyjemy w kraju, w którym tylko wariatowi che się krzyczeć: „pali się” i nikt go nie słucha. Na moment widziałem przejętą minę Morozowskiego, tak sobie przez sekundę chyba jednak pomyślał, że trochę nie halo z tymi manewrami pod bokiem NATO i wszyscy w dupie to mają, ale po chwili wysłuchał kilku dowcipów starej kadry i już sobie towarzysz Putin mógł nawet serią pociągnąć w kierunku Suwałk. Wiem, wiem, żadnej wojny nie będzie, po co ta panika, ale to jest polityka i słysząc jełopów co to lekką rączką oświadczają, że normalka, wojsko musi ćwiczyć i różne warianty, to chciałbym tego samego jołopa słyszeć komentującego takie same polskie manewry w wykonaniu Polski i nie daj Bóg za kadencji Kaczyńskiego. Mielibyśmy serię głębokich analiz jak to psychopata wywoła trzecią wojnę światową.
To jest polityka, Ruscy nie planują jak mniemam wojny, ale robią sobie jaja, pokazują słabość już nie tego polskiego bajzlu, ale pokazują, że całe to NATO im powiewa, a dla nas znaczy tylko wysyłanie krwi na amerykańskie wojny. Nikt oprócz wariata Kaczyńskiego nie przejmuje się tym, że Ruscy urządzają sobie gry jak za Breżniewa, a może i Chruszczowa, a to jest polityka gówniarze, to jest polityka. Gdzie są te wszystkie osławione dobrosąsiedzkie stosunki z Niemcami, gdzie ci ambasadorowie, gdzie ta Ashton, gdzie Rasmussen? Nie o Polskę chodzi, ale o trenowanie wojny z UE i NATO. Gdzie te 1000 analiz jak to dla nas bez NATO i UE życia i bezpieczeństwa nie ma? Kondominium? Polityka gówniarze, dziś w Europie politykę uprawiają dwa państwa Rosja i Niemcy , a na świecie dochodzą tylko Chiny, bo USA z czarnym pajacem, to już jest tylko przystawka dla Strefy Gazy. Jeden wariat w Polsce przypomina UE i NATO, że powinny istnieć i że na polityczne manewry Ruskich należałoby odpowiedzieć. Lepszego podsumowania tego za jaką obsraną fasadą bezpieczeństwa i wspólnoty interesów tkwimy szukać próżno. Nawet Bolek Wałęsa na wykładach dla młodzieży wieszczy, że ten świat i te struktury zdechną. Nie wojna wykończy gówniarzy, zwykłe pokojowe polityczne przejęcie zdechlaków przez silnych, którego w dodatku nikt nie zauważy, bo tego nie pokażą media, a jeśli już to w formie listu wariata. Nie wiem może to ten drugi tydzień jesiennej padliny za oknem, ale mnie się coraz bardziej chce być wariatem i gadać tylko do siebie...."
Oszołomowaty / 89.229.72.* / 2010-09-30 20:50
Acha ... to do MAtki Kurki ..
kaaaaa / 77.254.37.* / 2010-09-30 20:05
ha ha cha cha ha ha cha cha bawmy się dalej
że też matołków u nas tak wielu...
No tak, mieliśmy wielkiego Kornela Makuszyńskiego, ale że był on aż tak płodny????
money'u, kogo wy promujecie????
Wojt90 / 83.24.21.* / 2010-09-30 17:54
Jeżeli dla kogoś największa polska tragedia i to co z nią robi rząd to jest sprawa na poziomie "piaskownicy" i "dąsania" to znaczy tylko tyle, że on sam poza ten poziom nie wyrósł. Smutne, że oddaje się łamy takim ludziom.
scorpion1 / 91.208.150.* / 2010-09-30 16:19
Tak Gonzo, jak jeszcze takie artykuły spłodzisz to czeka Cie dziennikarska smierć!!!
putto / 83.28.147.* / 2010-09-30 15:08
panowałby nad kancelarią czy gabinetem, gdyby został premierem lub prezydentem
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-09-30 15:06
i jeszcze jedno POmidorku -

Według ostatnich badań GFK Polonia, przeprowadzonych już po wyznaniach prezesa, gdyby wybory odbyły się we z końcem września PO mogłaby by liczyć na 50 proc. poparcia. PiS pozostaje daleko w tyle z 36 poparciem.

Jeśłi przy takiej nawale kłamstw i manipulacji POciwych bałwanów typu Gałązka, Winiecki, Płaskoń, Lis, Olejnik i setki innych POdziennikarzy, przy posiadaniu przez PO 100% mediów w POlsce Kaczyński uzyskuje 47% w wyborach prezydenckich i 36 uzyskuje PIS to nie jest to "daleko w tyle" ale po prostu jest to z******** wynik!! Tyle z punktu widzenia oszołoma. Nadinteligentni dziennikarze zawsze moga sobie liczyc inaczej ....
EURO STUDENT / 2010-09-30 17:42
Ponad połowa Polaków (51 proc.) źle ocenia pracę rządu Donalda Tuska - wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP.

Z kolei pozytywną ocenę gabinetowi Donalda Tuska wystawia 37 proc. badanych. Nieco lepiej stoją notowania samego premiera, który ma niemal tyle samo zwolenników co przeciwników. Na "tak" jest 46 proc., a z dezaprobatą o jego pracy wypowiada się 44 proc. respondentów. Co dziesiąty Polak nie ma zdania na ten temat.
velandil / 2010-10-01 11:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Skoro połowa polaków źle ocenia pracę rządu, a największa partia opozycyjna ma mimo to wyraźnie niższe notowania niż partia rządząca, to sam sobie wydedukuj co Polacy sądzą o PiS...
EURO STUDENT / 2010-09-30 17:43
sondaże PO są jak sondaże TVN można nimi sobie podetrzeć...
+++++++++++++ / 89.79.216.* / 2010-09-30 13:07
Każdy dzień w którym nie dokopię PiS-owi i Jarosławowi Kaczyńskiemu, jest dla mnie dniem straconym ! ....mam rację Panie Zwoliński ?
?????????? / 194.213.1.* / 2010-09-30 12:15
"Brandenburgia, w porównaniu z resztą byłej NRD, ma pewną cechę szczególną. W żadnym innym landzie w instytucjach publicznych oraz w lokalnym parlamencie nie ma tylu byłych konfidentów. Co czwarty poseł współrządzącej landem Partii Lewicy pracował kiedyś dla Stasi, ponieważ lustrację zablokował "kartel milczenia" - czytamy w najnowszym wydaniu "Tygodnika Powszechnego".

U nas lustracji też nie było.

Jakieś wnioski?
MN4 / 78.8.35.* / 2010-09-30 13:41
Trzeba sprawdzić teczkę Kaczyńskiego.
?????????? / 194.213.1.* / 2010-09-30 15:11
"Co czwarty poseł współrządzącej ..Partii" , MN4 dlaczego nie chcesz się zainteresować zainteresowaćj się partią rządzącą ?
niewierzący ateusz / 83.5.87.* / 2010-09-30 18:04
MN4 nie interesuje się partią rządzacom bo musiałby interesowac się samym sobom
velandil / 2010-10-01 11:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ty zainteresuj się słownikiem ortograficznym :P
vice / 195.168.109.* / 2010-09-30 19:48
otóż to, a odkrycie przez MN4, że było się ubekiem skończyłoby się dla w/w szokiem i popadnięciem w depresję.
masel / 85.221.184.* / 2010-09-30 09:33
w końcu jego żołnierze sami go wykopią.
prawica w Polsce nie radzi sobie od samego początku tzw. demokracji.
kłótnie i zacietrzewienie od zawsze osłabiało nasz kraj, co najlepiej widać na forach internetowych :)
MN4 / 78.8.35.* / 2010-09-30 13:41
Lewica też sobie nie radzi.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy