Forum Polityka, aktualnościKraj

Zwoliński: Raport MAK utwierdził mnie, że to był zamach

Zwoliński: Raport MAK utwierdził mnie, że to był zamach

Wyświetlaj:
Myślący / 83.7.158.* / 2011-06-10 13:03
Niestety ruscy mają dużo racji ,Smoleńsk to pomnik polskiej głupoty i niefrasobliwości. Niestety tak jest i ubolewam nad tym jako Polak. A taka komisja Maciarewicza powoduje że się jeszcze bardziej ośmieszamy w świeciei pogrążamy w naszej głupocie....
Myślący / 83.7.158.* / 2011-06-10 12:53
rolicky pisze że: "PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi",przypomniałem sobie że Stana Tymińskiego popierało 8 mln Polaków i tez się z********* pomylili..... ( a może to znów ci sami? )
AAndy / 178.73.63.* / 2011-02-19 08:55
a mnie tacy panowie jak Zwoliński czy Dubieniecki utwierdzaja ,że dążenie
do zrobienia kariery w polityce przesłania wszystko - stosują zasady "cel uświęca środki" czy plotą tzw "duby (teraz) smoleńskie". A może kasa za tym stoi? czyli im dłużej się będzie o tym gadać tym większa kasa trafi do niektórych kieszeni!. Ja osobiście jak słyszę np. w radio hasło "Smoleńsk" to od razu przechodzę na inna radiostację - mdli mnie to wszystko, to całe rozpamiętywanie i kreowanie "świętych".
rolicky / 83.9.162.* / 2011-01-23 20:59
Kaczyński: Tusk ma 96 ofiar na sumieniu, musi odejść [0]
plotkują-PO,PSL,SLD poza sejmem-po co to robią niektóre media? i ludzie zapraszni do
mediów/-KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać
wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY
POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka
przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo
-dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i
POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat
popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się
ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy
zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do
mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze
4:1
razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja?
pseudo-dziennikarzy?-czy
?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to
jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi
PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają
POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który
zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE
o15%
dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ
ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI
poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie
z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i
OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA
KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma
tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia
KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ
znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak
PO
zaciekawiony / 89.77.4.* / 2011-01-23 16:59
"To co ogłosili Rosjanie oraz wykaz uwag polskich ekspertów świadczy o jednej, ale złożonej prawdzie. To był zamach".
Ciekawe. A w którym miejscu świadczy?
Poproszę o logiczny wywód a nie opinię.

Co do stwierdzenia: "TU-154M nie powinien tego dnia i w tych warunkach lądować na lotnisku Siewiernyj" to 100% racji. To jest wskazanie prezyczyny katastrofy. Precyzyjniej należałoby powiedzieć, że przyczyną katastrofy była lekkomyślna decyzja o podjęciu próby lądowania.
fieroj / 79.186.179.* / 2011-01-21 00:05
skoro-plotkują- gdyby przyjęto w SEJMIE rezolucję PIS ws. SMOLEŃSKA prawdopodobnie WYNIK RAPORTU MAK BYŁBY
CAŁKIEM INNY-BARDZIEJ KORZYSTNY DLA POLSKI-tej rezolucji sprzeciwił
się:prezydent,premier,marszałkowie i posłowie:PO,PSL,SLD i to prawdopodobnie ROZZUCHWALIŁO Rosję i
komisję MAK-PO,SLD,PSL poza sejmem ,
gdyby premierem był KACZYŃSKI nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie
POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten "KIEPSKI WYSTĘP"-porażka
premiera,prezydenta,marszałków,posłów :PO,PSL,SLD-poza sejmem w wyborach-rosjanie spowodowali
wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy rusek?,-plotkują ludzie-czy
postradali
rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie rozumieją(ani ROSJANIE,ani
POLSKI
RZĄD,prezydent,..).-co tu ma wypadek KASA(chyba tylko niezbicie dowodzi,że minister już dawno
powinien być ODWOŁANY) :-TOTALNA KOMPROMITACJA władz,lot składa się z:wylotu i
LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i tam : niedostarczenie przez
ROSJAN przed -WIELOMA WYLOTAMI-dokładnych map terenu lotniska(niedostarczenieNIEPRAWIDŁOWE KOMENDY
DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE SIĘ Z
PRZEŁOZONYMI?,NACISKI i rozmowy nieznanych ludzi na wieży kontrolerów,czy bili piani?(czy ich
badano?),braki oświetlenia,podawanie złej wysokości i TORU LOTU z wieży,nieprawidłowe kierowanie
lotem,wycięty las,,niszczenie GŁÓWNEGO DOWODU-SAMOLOTU,żle działające
przyrządy,latarnia,lewa mgła?,JAKIŚ niezidentyfikowany przelot samolotu-czy mógł mieć wpływ na złe
wskazania liczników,mgłę,...?,brak nagrań z wieżyprw,rzdarudopodobna manipulacja(KOPIUJ,WLEJ) w
odczytach z czarnych skrzynek,brak wielu dokumentów,...,KONTROLERZY LOTU
, powinni BYĆ TYLKO SKUPIENI na BEZPIECZNYM SPROWADZENIEM SAMOLOTU NA LOTNISKO -po to tam byli,a
nie zajmować się rozmowami : z ludzmi na WIEŻY i poza nią-telefonicznymi?,...-MOŻE jest więcej
jeszcze ZANIEDBAŃ ze strony ROSJI...-- były MOŻE PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a
NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ,SLD PSL-ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w
OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄ- dość opluwania POLSKI...-sądaże
mediach
-widził to cały świat-,,,,,,ze większość POLAKÓW NIE WYKLUCZA ZAMACHU,...
rolicky / 79.186.179.* / 2011-01-20 23:50
plotkują-PO,PSL,SLD poza sejmem-po co to robią niektóre media? i ludzie zapraszni do
mediów/-KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać
wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY
POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka
przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo
-dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i
POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat
popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się
ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy
zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do
mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze
4:1
razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja?
pseudo-dziennikarzy?-czy
?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to
jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi
PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają
POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który
zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE
o15%
dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ
ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI
poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie
z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i
OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA
KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma
tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia
KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ
znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak
PO
kwant2000 / 2011-01-19 00:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
TU-154M nie powinien tego dnia i w tych warunkach lądować na lotnisku Siewiernyj

Panie Zwoliński polski TU-154M nie lądował na lotnisku Siewiernyj...Chyba że dla Pana lądowanie i podchodzenie do lądowania, to to samo.
MIHU_M / 217.6.141.* / 2011-01-18 16:09
LUDZIE, KTO NAMI RZĄDZI???

NIE ZGADZAM SIĘ ŻEBY MNIE REPREZENTOWAŁ TAKI MATOŁ JAK TUSK, SIKORSKI CZY KOMOROWSKI!!!!
NIE ZROBILI NIC DOBREGO W TEJ SPRAWIE, CO WIĘCEJ ZAŁATWIALI INTERESY ROSJAN, KTÓRZY ŚMIEJĄ SIĘ Z NAS I PLUJĄ NAM PROSTO W MIĘDZY OCZY!!!
Floyd / 2011-02-17 12:56 / Tysiącznik na forum
Jedno jest pewne: Matołem, to jesteś ty.
polak123 / 87.99.111.* / 2011-01-16 08:43
Widać analogie do śmierci gen. Sikorskiego. Nasz rząd albo jest naiwny oddając śledztwo w ręce Rosji, albo rzeczywiście to był zamach i wie o tym. Wyobraźcie sobie ginie Obama, a Ameryka czeka na wyniki śledztwa Rosji.
Przecież to jest kpina. Nie wierzę, że polski rząd brał w udział zamachu, a zatem okazał się naiwny i niekompetentny, a Graś to lepiej żeby milczał, niż robił z siebie idiotę.
angelusmaximus rex / 85.128.107.* / 2011-01-16 01:46
Wracając do lekko zapomnianych faktów sprzed 10-04-2010 trzeba sobie przypomnieć szyfranta Zielonkę:
Zielonka podczas wykonywania zadań specjalnych w Chinach przechwycił niepokojący szyfrogram sowiecki demaskujący spisek polsko-rosyjski dotyczący zamachu w dn. 10-04-2010. Przybył pospiesznie do Polski i... przekazał w dobrej wierze tą informację pewnej osobie... nie wiedział, że osoba, której ufał.. jest niewłaściwą osobą... dlatego zginął..Należy powiązać jego śmierć,,, z "samobójstwem" pewnego urzędnika w Kancelarii Premiera...
dowody wkrótce ukażą się ze źródeł chińskich.
Jerzy 7777 / 84.190.172.* / 2011-01-14 14:30
Rosyjski Rząd wiedział co chce usłyszeć Świat o Polsce. I właśnie to napisali w raporcie. My Polacy dzięki temu wiemy z prasy zachodniej jak nas kochają niemcy , anglicy , francuzi, amerykanie itp , ucieszyli sie , że usłyszeli to co chcieli tzn: pijani przywódcy polscy dali rozkaz do samobójczego lądowania . Wiemy z tych dokumentów jak nas kocha Ameryka i NATO. Tak jak nas sprzedali po drugiej wojnie światowej ( Polacy walczyli na wszystkich frontach świata ) tak i teraz .Należało by zadać pytanie w czyim interesie działa Donald potomek rodziny niemieckiej, która w czasie drugiej wojny światowej pełnła wysokie stanowiska w wermachcie. SB dobrze wiedziało o korzeniach Tusków., więc do dzisiaj musi tańczyć jak oni chca. W polsce kariera Tuska jest znana z (http://video.google.com/videoplay?docid=2185058413755445485#) obrony służb specjalnych i obalenia prawdziwie Polskiego Rządu Premiera Olszewskiego .
W czasie konferencji prasowej , było widać zadowolenie Donalda z Raportu MAK, no bo co dla niego może być bardziej przyjemne jak , oszkalowanie polaczków a szczególnie znienawidzonego polaczka prezydenta, polaczka dowódcy sil zbrojnych no i polaczków pilotow . Ja jestem przekonany, że to zostalo napisane w porozumieniu z Tuskiem i Komorowskim.
Po tym wszystkim co się działo do dzisiaj z dochodzeniem do ustalonej prawdy już w drugim dniu po katastrofie przez Tuska i innych przeciwników narodu polskiego trudno by było spodziewać się innego raportu. Z tego wszystkiego należało by wnioskować, że Tusk musi współpracować z rosjanami aby prawda nie została poznana przez Polaków. Czego i kogo boi się Donald Tusk i czyim jest zakładnikiem ????.
Ja osobiscie jestem przekonany ,że był to zamach na polskiego prezydenta i polską elitę.
ździcho / 77.254.236.* / 2011-01-15 17:52

Rosyjski Rząd wiedział co chce usłyszeć Świat o Polsce. I właśnie to napisali w raporcie.

Po co? Co Polska im zrobiła lub chciała zrobić? Nawet wychodząc z założenia, ze cała Rosja (włącznie z niemowlętami) to skur****ny, to czy chciałoby im się to skur****ństwo okazywać na każdym kroku? Myślę, że z czystego lenistwa nie chciałoby im się tego robić o braku celu nie mówiąc już.
Ivv / 89.72.54.* / 2011-01-15 22:25
Polski generał na pokładzie miał zostać szefem NATO. Polski prezydent miał ubiegać się o reelekcję, a wiadomo, że bruździł Ruskim pilnując naszego interesu. Polscy patrioci i elita byli na pokładzie, a ty piszesz o braku celu? To jakiego celu jeszcze potrzeba, byś uwierzył?
ździcho / 77.254.252.* / 2011-01-16 20:52

Polski generał na pokładzie miał zostać szefem NATO.

Gdyby nim został, to zmieniłoby to coś dla Rosji na niekorzyść? Stwarzałby jakieś zagrożenie dla nich? NATO z Gągorem, czy bez Gągora i tak się ruskich boi.
Polski prezydent miał ubiegać
się o reelekcję

na którą nie miał szans. Jego kariera polityczna definitywnie dobiegała końca.
Polscy
patrioci i elita byli na pokładzie

Polscy patrioci i elita byli aż takim zagrożeniem dla nuklearnego arsenału Rosji, ze trzeba było ich sprzątać?
byś uwierzył?

No właśnie. To jest kwestia wiary. Wiara nie potrzebuje żadnych dowodów. Niestety ja jestem sceptykiem i raczej nie będę WYZNAWCĄ dogmatu o zamachu.
tadmik / 178.42.197.* / 2011-01-15 16:59
Jakie jest lotnisko w Smoleńsku to wyszscy widzieliśmy, łącznie z "wieżą" Pogoda również nie była odpowiednia do lądowania. Jeśli dodamy do tego wszyskie inne
zaniedbania, to wniosek wypływa jeden- tego lot nie powinien mieć miejsca, tym bardziej
z tak ważnymi osobami na pokładzie.
Z tego wynika jeden wniosek: osoba która zdecydowała, że ten lot doszedł do skutku, mając świadomość o istniejących zgrożeniach można nazwać " Zamachowcem"
tadmik / 178.42.197.* / 2011-01-15 17:07
Panie Zwoliński. Ponieważ jest Pan tak dobrze poinformowany o tej katastrofie to może Pan wymieni Tę osobę?
ździcho / 62.244.129.* / 2011-01-15 09:25

Ja osobiscie jestem przekonany ,że był to zamach na polskiego prezydenta i polską elitę.

Zamach musiałby mieć motyw. Sprząta się tych, których można się bać. A kto z tej delegacji był taki straszny? Można też sprzątać tych, którzy są niewygodni, ale czy nie łatwiej spowodować u kogoś takiego zawał serca w jego własnym mieszkaniu niż robić spektakularne : "BooM!!!" bez gwarancji na zatarcie śladów? No chyba, że był to świr działający w pojedynkę, który leciał razem z nimi i sam siebie z rozmysłem rozwalił w imię SWOJEJ WŁASNEJ sprawy.
Ivv / 89.72.54.* / 2011-01-15 22:28
Zamach był po to właśnie, by zacząć ich się bać! A spektakularny, by wszyscy uwierzyli, że takie coś, to raczej niemożliwe.
ździcho / 77.254.252.* / 2011-01-16 20:59

by zacząć ich się bać!

Zacząć?! Polacy się boją Rosji począwszy od czasów Piotra I. po dziś dzień.
ździcho / 77.254.252.* / 2011-01-16 20:57
Zatem znowu wracamy do punktu wyjścia:
Dlaczego ruscy dokonali zamachu? Bo to sk u r w y s y n y. A dlaczego to sk u r w y s y n y? Bo to ruscy.
zaciekawiony / 89.77.4.* / 2011-01-23 17:01
A dalaczego uważamy, że to ruscy? Bo tak uważamy. A mamy dowód? A po co?
kubek1978 / 2011-01-15 16:39 / Bywalec forum
Nie do końca , po prostu Rosjanie czy ktokolwiek za tym stał wykorzystali szereg sytuacji sprzyjających aby zorganizować zamach w którym nie będzie świadków . Nie był może to zamach typowy zorganizowany od samego początku ale spontanicznie zaraz przed sprowadzeniem samolotu na lotnisko . A co to za problem rozkazać jakiemuś generałowi aby ktoś z wierzy przekazał błędne dane co do wysokości . Pamietajmy w rosji rządzi jeszcze KGB ,a to byli mistrzowie w takich operacjach .
Dla mnie to była czysta operacja wojskowa i stała się na terenie wojskowym ale nieodpowiedzialny prezydent lekkomyślny zorganizował sobie sam lot do trumny . Ja bym tam nie poleciał chociaż by mnie wsadzali siłą . Bez obstawy ,bez przygotowania i wreszcie bez zaproszenia do wrogiego kraju na teren wojskowy . Do tego jeszcze pogoda no i samolot nie przystosowany do lądowania na takich lotniskach . Po prostu szczyt GŁUPOTY !!!

Widzieliście co się działo jak Obama chciał przylecieć do polski .
Do kraju który jest sojusznikiem .To ciekawe jakby chciał lecieć do kraju od zawsze wrogo nastawionego jak np. IRANU . Raczej by się tam nie wybrał.
ździcho / 77.254.236.* / 2011-01-15 17:14

Nie
był może to zamach typowy zorganizowany od samego początku ale spontanicznie

Spontanicznie? Eee...kubek, naciągasz. Chociaż...na spontaniczny zamach mógłby się pokusić pojedynczy świr, wątpię, czy jakieś PAŃSTWO podejmowałoby spontaniczną decyzję o zamachu na tylu osobach i to jeszcze na własnym podwórku ryzykując smrodem, który by się za nim ciągnął potem przez całe dekady. Jakiś pojedynczy czubek (co i tak żyć mu się nie chce) - tak.
A co to za problem rozkazać jakiemuś
generałowi aby ktoś z wierzy przekazał błędne dane co do wysokości .

Owszem, ale rozsądny pilot wtedy bierze dupę w troki i zmyka. Tym bardziej, gdy jest ślepy jak kret (jak w tym przypadku).
Pamietajmy w
rosji rządzi jeszcze KGB

KGB to jest kontrwywiad, nie egzekutor. Owszem, dawał zlecenia likwidacji POJEDYNCZYCH osób.
kubek1978 / 2011-01-15 16:45 / Bywalec forum
A te wyreżyserowane przyjacielskie uściski Tuska z Putinem to aż śmiać mi się chciało . Mnie też od początku coś tu śmierdziało.

Czy ja wiem czy Kaczyński nie był żadnym atrakcyjnym celem dla Rosji ? ,a raczej dla mafii i oligarchów ?
Raczej był bo cały czas obnazał ich przed światem jacy są na prawdę i przypominał o wyrządzonych krzywdach . Po prostu komuś się to nie spodobało bo próbował zagrozić jakimś ważnym interesom i dla tego była okazja się go pozbyć .
Być może nie jeden oligarcha czy głowa mafii powiedział sobie czy do Putina " chcę jego głowy" !!
ździcho / 77.254.236.* / 2011-01-15 17:26

A te wyreżyserowane przyjacielskie uściski Tuska z Putinem to aż śmiać mi się
chciało . Mnie też od początku coś tu śmierdziało.

Wszystkie takie uściski polityków na całym świecie są tak wyreżyserowane, tylko nie zwracamy na nie uwagi, po prostu temu jednemu przyjrzałeś się czujniej (ja też) co jest normalne w takiej sytuacji.
Po prostu komuś się to nie spodobało bo
próbował zagrozić jakimś ważnym interesom i dla tego była okazja się go pozbyć

Niby tak, ale jak rzeczywiście ktoś jest takim zagrożeniem jak piszesz, to wtedy nie oczekuje się łutu szczęścia, tylko działa się systematycznie (pojedynczy zamachowiec ze strzykaweczką czegoś, co się zmetabolizuje po paru minutach i po sprawie - koleś na drugi dzień rano we własnym mieszkaniu po prostu NIE BUDZI SIĘ, KGB właśnie takie zadania przydziela swoim dyżurnym oprawcom).

Raczej był bo cały czas obnazał ich przed światem jacy są na prawdę i
przypominał o wyrządzonych krzywdach .

On obnażał przed światem draństwa wszystkich sąsiadów dookoła...tyle, że oni po prostu pukali się w czoło. Kaczyński (Lech) był hałaśliwy ale fizycznie nieszkodliwy. Zresztą jego kadencja i tak dobiegła końca i to przy votum nieufności większości Polaków.
kryś / 78.28.6.* / 2011-01-19 08:00
Nie wypowiadaj się za większość Polaków...nie masz do tego prawa .....Polacy to nie twój portwel....!
kuba n / 83.7.254.* / 2011-01-14 08:02
W Niemczech można prowadzić auto do 0,8 promila.
think100000 / 195.187.140.* / 2011-01-14 18:12
Przecież, pilot nie był pijany!!! A generał też człowiek i może miał dzień wcześniej imprezę rodzinną.
szar / 83.238.118.* / 2011-01-14 13:46
I co z tego, że w można prowadzić samochód mając 0,8 promila. Zauważ, że np. prowadząc statek nie możesz mieć alkoholu we krwi w ogóle. Samochód to nie samolot.
ździcho / 62.244.158.* / 2011-01-15 15:44

Zauważ, że np. prowadząc
statek nie możesz mieć alkoholu we krwi w ogóle.

Jaki statek? Kto prowadził po alkoholu jakiś statek? Kiedy?
a szkoda gadać / 83.28.159.* / 2011-01-13 23:48
Zgodnie z planem lotu
wykonanym około godz. 4.00 w dniu 10 kwietnia przez kpt.
Arkadiusza Protasiuka, był to lot o numerze PLF-101-M-I o
statusie HEAD, gdzie PLF oznacza Siły Powietrzne RP, 101 - numer
statku powietrznego lub szczegółowy numer lotu, M - lot o
charakterze wojskowym, I - lot według procedur instrumentalnych,
zaś HEAD - obecność prezydenta, premiera, marszałka Sejmu lub
Senatu na pokładzie maszyny.
Innymi słowy, lot do Smoleńska był lotem wojskowym, ponieważ tak
zakładał plan lotu.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy