Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zwoliński: Ręce precz od dywidend. Udziałowcy do boju

Zwoliński: Ręce precz od dywidend. Udziałowcy do boju

Wyświetlaj:
wkutwiony bo zablokowany / 194.213.1.* / 2009-06-25 09:27
dla purystów,bez rymu ale za to gramatyczne wylatuje na zbity pysk
"Osobiście jeszcze tego lata poinformuję o naszych zamiarach dotyczących ewentualnych zmian podatkowych, czyli ewentualnej podwyżki podatków na rok 2010" - powiedział w środę dziennikarzom premier. "Nie wykluczam, że będzie to konieczne" - zaznaczył Tusk.

poblokować wszystkie kompki w okolicy to ,jest pewien problem,nie?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - _qwert, mruk.]
wkutwiony / 83.21.167.* / 2009-06-25 16:50
ORMO CZUWA, DWÓCH ORMO-ców w ciąggu ok 7godzin,
złośliwe kpiny z Premiera
SUROWO WZBRONIONE
nadużycie będzie karane usunięciem
póki co tylko z serwera,ale w pprzyszłości kto wie
aleksu / 2009-06-25 22:04 / Bywalec forum
Jesteś idealnym kandydatem do PiS-u, poznac po galopującej głupocie i pieniactwie z powodu bycia zerem.
wkutwiony / 83.21.167.* / 2009-06-25 23:09
ja jestem tylko przeciwnikiem usuwania komentarzy,zwyczajnie nie lubię cenzury, prawdopodobnie to jest fobia ze świetlanych czasów prl-u, mógłbym spróbowac się leczyc z tej fobii,ale z uwagi na problemy finansowe narodowego funduszu zdrowia nie chcę tych problemów POgłebiac leczeniem jakiejś durnej fobii
wkutwiony / 83.21.167.* / 2009-06-25 23:28
kumasz aleksu kolego wrażliwy dlaczego jestem przeciwnikiem usuwania komentarzy? POdejrzewam że nie kumasz więc koledze wyjaśnię- kurcze aż się dziwię swej łaskawości- otóż skoro szanowny pan redakor zwoliński POzwala sobie na tytuł "Zwoliński: Nudno, bo Natalli-Świat nie pokazała piersi" i portal money.pl nie widzi zadnego problemu by taki tytu zamiescic to ja nie widze POwodow by usuwac moj post z POwodu mordy lub pyska premiera,jasne?
no i ocyzwiscie jestem pieniaczem ze takich drobiazgow sie czepiam,nie?
MN4 / 217.96.42.* / 2009-06-25 07:53
Ach ta forma, ach ta treść. Trochę jak z czasów, gdy zSO wyszła kasa i jechali na oparach.
Czyżby B,K,K zostawili swoją firmę bez kasy?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy