Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zwolnienia w TVP. Telewizja publiczna wyznacza dziwne standardy

Zwolnienia w TVP. Telewizja publiczna wyznacza dziwne standardy

Wyświetlaj:
krystyna w / 193.242.212.* / 2015-03-18 15:41
tak zniszczono ogólnie mówiąc zakłady pracy tvp też jest takim zakładem i scenariusz podobny plujecie na ludzi pracy i związkowców że mają tylko nierealne wymagania a to tylko życie na które trzeba forsy wy też tego doświadczycie po zwolnieniu jak wiele milionów ludzi rząd niszczy obywateli a to co widzimy w polsce i czym chwali sie PO to tylko zasługa zwykłych ludzi a media liżą tyłek władzy nic nam po nich
dość chamstwa w tvp. / 5.172.247.* / 2015-03-18 15:41
zwolnić Brauna, Lisów, Kraskę, Młynarską i kilku innych pseudo redachtorów i pseudo gwiazdy, których nie chcemy juz dawno oglądać, a które żrą kasę. OSTATNIO W tvp (Puenta) pojawiło się prowadzące chamidło, które przerywa rozmowę rozmówcy, zadaje pytania i sama sobie na nie odpowiada. Oto wasze standardy i kultura.
Stancio / 83.23.1.* / 2015-03-18 15:38
Należy ograniczyć programy publicystyczne ,gdzie przed kamerami zasiadaja ciagle te same twarze i wpycha się im do kieszeni kasę za to ze głupoty p********* przed kamerami.wszystko to z tego abonamentu.popatrzcie w TVP nie mniej jest reklam wcale jak w TV komercyjnych ,a te jakoś sie utrzymują z reklam.Tymczasem w TVP ciagle mało kasy i narzekają że mały wpływ z abonamentu.
Tusk powiedział w swoim przemówieniu zeby nie płacic abonamentu to ludzie nie płacą .Takiego mieliśmy wodza.Zbuntował naród ,a dziś prezesi TVP lizą zadek PO.
wj543 / 83.30.248.* / 2015-03-18 15:37
TVP - to mafijna spółka ! Spółka ZOO a pobiera abonametn ! Jak każda spółka która nie daje rady prosperować , powinna upaść, a nie utrzymywać się z abonamentu ! Każda spółka by tak chciała ja też bym tak chciał żeby mnie utrzymywano z abonamentu ! Niesamowite są te POLSKIE Spółki Skarbu Państwa ! Jedna korupcja i okradanie budżetu !
Czarek640 / 89.229.132.* / 2015-03-18 15:36
Ale co ma do tego abonament ty zydzie niewyuczony? Czy prywatne telewizje skomlą o abonament? Nie, tylko racjonalnie nimi obracaja a nie wypłacają obfite pensje ich gwiazdorom i sobie oczywiście.braun juz dawno powinien być zwolnoiony bo szkodzi pracownikom i spółce.
terska 122 / 83.23.1.* / 2015-03-18 15:34
Braun to żyd ,trza zatrudnić Polaka na to stanowisko to nie będzie zatrudniania po kumplowksu.Płacenia za prawa autorskie osobom ,którzy sa na fali ,a wiec żydzi ,których to programy sa bez przerwy powtarzane a co za tym idzie kolejne płacenie tym samym osobom za prawa autorskie i tak w kółko.Te wszystkie powtórki maja to włąsnie na celu zeby samym swoim pchać publiczną kasę do kieszeni narodu wybranego.wystarczy popatrzeć na TVP to tam same żydowskie gęby.polaków będą zwalniać a nie żydów.Ta TV ma być koszerna całkiem.
Terrry / 91.216.213.* / 2015-03-18 15:33
Zwolnić lisów i będzie już na ekonomicznym plusie. TVP jest publiczna, za publiczną kasę to i finanse powinny być w pełni jawne.
( / 83.8.116.* / 2015-03-18 15:31
Za TVP ktoś powinien się w końcu poważnie zabrać !!! Mają misję do wykonania , a co robią ??? }:-( Jak wygląda równy dostęp do tych mediów partii pozaparlamentarnych ??? Mam pomysł dla RN , czy KORWiN ... jak Was nie chcą dopuścić , to obliczcie sobie ile straciliście potencjalnych głosów , podajcie ich do Sądu i niech płacą diety potencjalnym posłom . Prezes od razu powinien beknąć za niegospodarność i już nigdy nie powinien trafić do żadnej państwowej spółki !!! ... Mało tego , jak czasem widzę tych redaktorków , którzy zdania nie są w stanie sklecić - tylko jakieś " yyyy ... eeee,,, mmmmm " to szlag mnie trafia i zastanawiam się , kto takich palantów zatrudnia - czyj to resortowy bachor ??? :((( A jeśli edukowanie społeczeństwa polega na pasieniu trzódki takimi "perełkami " jak "m jak mydliny" , czy "klan" , to cały zarząd dyscyplinarnie powinien wylecieć !!! To TVP ma ciągnąć w górę ... taki syf tylko komercyjnym stacjom przystoi !!! }:-(
yyyyyyyyyy / 82.177.8.* / 2015-03-18 15:28
najpierw powinni zwolnić Brauna - ży..., były by duże oszczędności, nie mało kasy zgarnia.
Waldi 1922 / 83.23.1.* / 2015-03-18 15:28
Sianie strachu,wyrabianie u ludzi pokory i niepewnosć dnia.To podstawowe zasady działania pracodawcy zydowskiego chcącego ustawić w szeregu ludzi sobie podległych.
Sam to przeszedłem i wiem o czym mówię.
Teraz wiecie dlaczego aż do obrzydzenia dają reklamy w TVP.Ale pensyjki dla świty sa niewyobrażalne.Gdyby chcieć to uregulować to nie było by tak az źle.
puri / 78.11.27.* / 2015-03-18 15:26
Braun jest pomyłką. Medialnie walczy z opozycją. Faworyzuje "swoich" z rządu. SKANDAL
irena 44 / 79.185.200.* / 2015-03-18 15:26
na miejscu tych pracowników wszyscy jednocześnie powinni odejść z pracy i niech TVP stanie
mirek 1957 / 83.21.16.* / 2015-03-18 15:25
pracownicy nie chcą się poddać testom - dziwna spraw to niech założą swoje firmy i będą mieli to z głowy
wręcz domagam się aby w telewizji którą współfinansuję od lat pracowali tylko najlepsi
rua8720 / 89.69.196.* / 2015-03-18 15:24
Mnie też zwolnili, bo nikt nie chciał płacić abonamentu na firmę. Tyle, że nie otrzymałam żadnej odprawy
dupcio / 84.10.222.* / 2015-03-18 15:22
Jak TVP SA to prywatna telewizja ludzie komu placicie abonament
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy