Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zwolnienie lekarskie dla funkcjonariuszy. Reforma przyniosła skutek

Zwolnienie lekarskie dla funkcjonariuszy. Reforma przyniosła skutek

Wyświetlaj:
M jak Miłość / 62.21.122.* / 2015-07-25 00:36
królewicze chcą mieć spełniane zachcianki takie jak: wolne kiedy chce, urlop kiedy chce, gnoicie mnie, kiedy chce, L-4 kiedy chce!!! To mają kiedy chcą! czego chcieć więcej! po prostu, spełniane są zachcianki! Brak jest nadal konsekwencji wobec tych, którzy oszukują Państwo! 100% płatne L-4 istniało by nadal gdyby nie oszuści, których BSW nie chciało wykryć! Swoją drogą, ciekawe dlaczego...? Proceder trwa nadal bo mamy młodych funkcjonariuszy żyjących z rodzicami bądź teściami, którzy te - 20% mają w d...e jak nasze bezpieczeństwo! W podobny sposób wyłudzane są renty!!! My wszyscy ponosimy tego koszty. Pozdrawiam!
PolakPooolak / 77.253.138.* / 2015-07-25 00:26
I z czego tu się cieszyć? trzeba płąkać!!! Bo chory policjant na służbie nie tylko roznoisi zarazaki ale jest o 50 % mniej wydajny i wzrasta ryzyko, że przejmie go biznesmen lub zakatrupi przestępca!!!!!!!! Brawo minstowie.!!!!!!!! Waszego debilizmu już żadną miara nie da się zmierzyć!!!!!!!!! Oszczędności!!!!?????? Do czasu !!!! Aż zgina ludzie i wtedy będziecie szukać winnych!!!!!!!!!!!! Panowie i Panie w Policji!!!!!!!!!! rzuccie tą robotę w cholerę!!!!!!!!!!!! Nie dajcie się zabić za 2 tysiące złotych!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lepiej kraść by wyżywić rodzine niż pracowac za 2000 i zostac sakazany za nadgorliwośc lub niedopełnienie obowiązków a barany na górzer począszy od ministra sie cieszą!!!! To oni powinni zmierzyć się z przestepcami na ulicy!!!!!!!!!!!!! Porzućcie pracę!!!!!!!!!!!! Wiecej zarobicie sprzedają kartofle na rynku!!!!!!!!!!! A będzieci życ godnie!!!!!!!!!!!
Rasta725 / 77.253.56.* / 2015-07-25 06:52
Co za frustracja :-) odchodzcie na miejsce jednego policjanta jest tyle chętnych że nikt płakać nie będzie heheh dobrze trzeba zabierać przywileje jeszcze podwyżek chcą nie wiem za co. Ostatnio błąd policjantka wmówić Mo że nie zatrzymałem się na stopie w miejscu z zerowa widoczności sama mnie za rogu nie widziała i wpisała mi mandat za nie zapięcie pasów wręczyła mi mandat poszła do auta wróciła się i chciała żebym jej dał po kreślila i wpisała odnośnie znaku stop w wytłumaczeniu powiedziała że się zagadala mam to nagrane na telefonie nasza rozmowę pytanie czy mogę złożyć na nią skargę psychologia ja zdradziła mandat chodzi o sztukę nie ważne za co byle był a to mój 1 mandat odkąd mam prawo jazdy 12 lat śmiech na sali mam teraz nauczkę żeby jeździć z kamerka i jednak nagrywać kontrolę
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jajokur / 89.69.230.* / 2015-07-25 00:24
Bartoszewski też chodził na L4
nec / 212.18.196.* / 2015-07-25 00:20
Czyli co ? Złodziej łapie złodzieja ? No cóż , to takie polskie.
tad2000 / 213.238.97.* / 2015-07-25 00:18
tyle, że nieroby ubezpieczają się u konowałów i dostają wyrównanie od ''ubezpieczyciela,, i na to samo wychodzi. nie ma L-4 , są nowe druki
jazem / 94.254.209.* / 2015-07-25 00:03
Dlaczego nie napiszecie ilu Policjantów po prostu woli chorować i chodzić do pracy niż dostać mniejszą pensję. J
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
PRM / 83.7.134.* / 2015-07-24 23:42
WIELKI WSTYD dla autora, w dniu Święta Policji taki artykuł ŻENADA
Maertfs / 89.66.100.* / 2015-07-24 23:50
Wstyd dla oszustów, a nie dla autora artykułu.
Suchcik1 / 130.255.152.* / 2015-07-24 23:37
Super...... W końcu nie chodzą na l4. A niech któryś z pismaków napisze może o tych policjantach którzy ucierpieli jak ratowali komuś zycie lub zdrowie. Może ktoś przytoczy niedawna sprawę jak narkoman z HIV oplul policjantow w twarz a Ci zaraziłem się wirusem poprzez kontakt zakażonej śliny z oczami. Policjanci są zarażeni na l4 i dostają 80% bo nie zakwalifikowano tego jako wypadek w służbie. Wypadek wg. Definicji to naruszenie tkanki, przerwanie skory lub obrażenia wew.
jjjjjj / 62.21.72.* / 2015-07-25 00:09
ha ha ha zgodzili sie za psa, wiec szczekac. ani troche mi ich nie zal, za malo opluł
bzium / 78.11.202.* / 2015-07-24 23:48
wiesz zeby zarazić się przez śline musiałby im do gardlo wiadro sliny wlać ?
słaba prowokacja
Bronisław414 / 85.193.246.* / 2015-07-24 23:26
A ja i moi koledzy dalej chorujemy i bierzemy zwolnienia lekarskie jak jesteśmy chorzy i jeszcze ubezpieczyliśmy się za 9,99 miesięcznie i zwracają nam te zabrane 20% uposażenia!!! Także nie pioszcie głupot dla lemingów!!!
www444 / 213.158.221.* / 2015-07-24 23:24
Pracuję w Policji od 23 lat i byłem w tym czasie może z 6 miesięcy łącznie na zwolnieniach ( w tym po zwichniętym barku i wycięciu wyrostka). Jak każdy zrobi sobie rachunek sumienia wyjdzie pewnie, że wcale nie jest lepszy ode mnie. Poza tym cywile niech nie p.... że my teraz mamy tak jak oni. Zdaję sobie sprawę, że nie tylko my pracujemy nocami, w weekendy i święta ale z całą pewnością nie w takim wymiarze jak to jest w Policji. Nie macie więc czego zazdrościć. Jasne, że każdy może zmienić zawód ale tym którzy tak mówią, powiem zapraszam do Policji. Spróbuj głąbie jeden z drugim się dostać do Policji to wtedy pogadamy. A podsumowując tym którzy tak nam złorzeczą powiem tak: mam gdzieś co myślicie na nasz temat, ja za max. 7 lat pójdę na emeryturę a jak zaczną bardziej mieszać w przywilejach to jeszcze szybciej. Bez względu na to kiedy to zrobię to i tak z Waszymi emeryturami nie będziecie się mogli równać ze mną, więc pocałujcie mnie w d.... i dalej wylewajcie tu swoje żale. A wszystkim kolegom po fachu życzę powodzenia i wytrwania do przynajmniej minimalnego stażu służby
Mysiopysio / 83.31.240.* / 2015-07-24 23:08
Borowcy i policjanci to w dzisiejszych czasach zwykle SB więc na pochybel im wszystkim ¡!!!!!!!!!
ta-picer / 88.156.140.* / 2015-07-24 23:03
ZNaczy, się można ? Można !! Nikt nie lubi rządu który realizuje reformy !! Ale obiecywanie gruch na szydełkowej wierzbie motłoch uwielbia !!
ram / 178.37.182.* / 2015-07-24 23:01
lament policji straszny ,macie prace lżejszą niż wiele innych zawodów którym nie należa sie zadne przywileje
Maciej343 / 83.23.185.* / 2015-07-24 23:00
Panie redaktorze wytłumaczenie jest proste gdyż funkcjonariusze Policji i innych służb nie otrzymują żadnego wynagrodzenia za nadgodziny, a wypracowane nadgodziny praktycznie mogą odebrać sporadycznie z powodu braków kadrowych i tym samym w momencie kiedy są chorzy i nie mogą pracować proszą aby oddać im nadgodziny. Tym samym nie tracą na chorobowym 80% i nie ma ich na zwolnieniu, a do pracy przychodzą jak tylko jest im trochę lepiej. Efekt jest taki iż za kilka lat będzie problem aby uzyskali zdolność do pracy gdyż pojawią się problemy z tak zwanymi powikłaniami po nie odleżonych grypach itp.
tchnienie / 185.48.176.* / 2015-07-24 23:12
Maciuś, nie pier*ok głupot, tak jak gliniarze wykorzystują WSZYSTKIE możliwości zarobienia kasy bez pracy to żadna nacja nie ma. Nie wspomnę o sanatoriach, lecznicach i odszkodowaniach za złamany paluszek. Policjanci to największe z kur wiele w tym kraju i pasożyty.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy