Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zwrot nadpłaty za kartę pojazdu - lepiej z prawnikiem

Zwrot nadpłaty za kartę pojazdu - lepiej z prawnikiem

Wyświetlaj:
Dawid P / 87.248.70.* / 2009-05-19 20:42
Ja również nie pozostałem bierny w całej tej " aferze " związanej z kartą pojazdu ... Z kolei nie mam czasu biegać po sądach ,pisać milion wniosków i odwołań, więc udałem się po pomoc do odpowiednich specjalistów. Pochodzę z Wielkopolski i mnie pomogła firma CARCAR- GROUPE , posiadająca wiele oddziałów na terenie kraju...,wiec sprawdź czy nie ma ich w twoim mieście .......www.karta-pojazdu.com.pl .....
marauder2 / 62.87.184.* / 2009-05-18 10:56
Mi sie udało odzyskać pieniądze, ale faktycznie, dopiero na drodze sądowej, bo jak wysłałem pismo do starostwa to mnie olali. Dla mnie robila to firma www.kartapojazdu.pl
mariovido / 212.76.37.* / 2009-06-05 00:01
coś kolego ściemniasz, bo ta firma działa od 3 tygodni, a realny czas załatwiania spraw to kilka miesięcy. To jakaś krypto-reklama, a nie prawdziwe dane
xytrax / 89.238.11.* / 2010-03-20 08:45
firma 4call.pl czyli karta pojazdu.pl to naciągacze, sam zostałem przez nich wrobiony i zamiast zwrotu nadpłaty mam do zapłaty 180 zł koszty zastępstwa, no i 47 zł za wytoczenie procesu. Jako "profesjonalna" firma skierowali powództwo wobec niewłaściwego organu!!! - ŻĘNUJĄCE!!!! i jeszcze proponowali mi apelację - oczywiście płatną dodatkowo 180 zł, tylko , że nie bardzo wiem od czego apelować - od głupoty pełnomoscnika?! Bardzo dobra nauczka na przyszłość. Stanowczo odradzam wspólprawcę z www.kartapojazdu.pl !!!!!!!!!
Sławek_Kow / 88.199.31.* / 2010-05-23 13:13
Ja korzystam z pomocy prawnika www.damianpadjas.pl i naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić. Wszystko załatwiane przez internet.
Nie wiem dlaczego chcecie korzystać z firm , które zdzierają z ludzi pieniądze za zwrot za kartę pojazdu. Poza tym od firm , które pobierają zawyżone wynagrodzenia , można żądać odszkodowań .
weronnka / 77.65.97.* / 2010-06-21 21:33
Bo samemu się nie da. a firma jak pomoże, to przecież musi coś z tego mieć . ty też pracujesz za darmo? ja skorzystałam z www.kartapojazdu.info, swoje wyczekałam ale zwrot dostałam i mogę polecić
janekz / 82.160.13.* / 2010-09-22 12:41
Ja wygrałem (sam założyłem sprawę bez prawników) i jutro idę po kasę tj. 425zł + koszty sądowe 30zł. Dałem ciała bo mogłem się starać o odsetki
kartapojazdu.com / 83.5.108.* / 2011-01-04 11:51
Jeżeli w okresie od 01 05 2004r. do 14 04 2006r. za sprowadzony z zagranicy samochód Zapłaciłeś 500,00zł za wydanie karty pojazdu ZWRÓCIMY CI CZĘŚĆ OPŁATY.

Są dwie możliwości:

1. Zlecasz Kancelarii odzyskanie opłaty za kartę pojazdu i otrzymujesz 300,00zł
w tym wariancie:
* nie Płacisz żadnych zaliczek i nie Ponosisz żadnych kosztów
* Kancelaria pokrywa w całości koszty radcy prawnego i koszty sądowe
* Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną - nie Będziesz musiał uczestniczyć w procesie odzyskania opłaty, zrobimy wszytko za Ciebie
* termin oczekiwania na pieniądze ok. 6 miesięcy (jest to uzależnione od terminów sądowych)

2. Odbierz od nas już dziś - od ręki 150,00zł
w tym wariancie:
* Otrzymujesz mniejszą kwotę niż w wariancie pierwszym ale pieniądze Masz od ręki (150,00zł wysyłamy w tym samym dniu, w którym otrzyamy od Ciebie dokumenty)
* nie Czekasz kilku miesięcy lecz Cieszysz się pieniędzmi już dziś
* pozostała część nienależnie pobranej opłaty przechodzi na Kancelarię, która we własnym imieniu ją odzyskuje

Kancelaria odzyskuje opłaty za karty pojazdu z terenu całej Polski.
Nie ważne gdzie mieszkasz.

Zapraszamy na stronę internetową Kancelarii Prawnej:
www.kartapojazdu.com
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy