Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zwycięzca przetargu na pasmo LTE nie odbierze bloku. Co z 2 mld zł?

Zwycięzca przetargu na pasmo LTE nie odbierze bloku. Co z 2 mld zł?

Wyświetlaj:
Matt846 / 140.101.20.* / 2016-01-29 19:01
Film mi się nie odtwarza, widzę komunikat: "Dzięki reklamom możesz oglądać filmy za darmo ble ble wyłącz AdBlocka".
I o to właśnie chodzi! Mało co mnie tak w****** jak automatycznie startujące filmiki. Żeby jeszcze parę serwisów wpadło na ten patent.
ramarmar / 5.172.239.* / 2016-01-30 13:32
Bardzo mi się to podoba na WP że blokują filmiki jeśli ktoś korzysta z adblocka :)
Dla mnie też nie ma nic bardziej wk...urzającego jak jakiś debilny filmik startujący automatycznie z głosem na full. Osobiście omijam wszelkie artykuły w formie wideo na rzecz tych pisanych. Niestety serwisy zawsze wrzucają jakiś debily materiał wideo który sam się uruchamia ;/ gdzieś mam ten wasz materiał, chcę sobie w spokoju poczytać Jak będę chciał to sam sobie kliknę "play". Dlatego baaaardzo jestem wdzięczny WP że oni sami się blokują. :D
luk863 / 94.40.12.* / 2016-01-29 17:38
Nie zapłaci tego Solorz bo to by nie było po myśli Petru z którym Solorz trzyma sztame a tak rząd ma problem a opozycja się cieszy
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
k97 / 79.184.89.* / 2016-01-29 17:33
Jestem psychologiem. Pracuję w zwykłej szkole podstawowej. Widzę, co się dzieje. 500zł dostaną często te rodziny, które nie wydadzą na dzieci - ale na alkohol. Matki wręcz się chwalą, że "akurat na kwiecień" mają poród swojego czwartego dziecka. A trójka wcześniejszych jest mocno zaniedbana. Teraz to! Czy nie lepiej wydać na darmowe obiady, podręczniki, przedszkola (zaraz zabraknie miejsc...). Mam dość! Dlaczego grupa psychol (lub jeden z wielką chorą charyzmą)i tak rządzi maluczkimi? Czego boi się Beacia, że tak słucha Idioty? Ja nigdy na nich nie głosowałam i zawsze byłam przeciwna ich polityce. Ale przechodzą samych siebie. Apropo czy ktoś pamięta, że PiS apelował, żeby nie głosować za wejściem do UE w 2003 roku, kiedy nawet Jan Paweł II chciał polskiego zjednoczenia z tą Strukturą. Ile dzięki niej osiągnęliśmy? Dobrze ktoś powiedział: obudźmy się Polacy!!! już dość!!!
kiwi kurv / 89.67.206.* / 2016-01-30 13:15
Pisz całą prawdę: " jestem pieprzniętym psychologiem" i ...wszystko będzie jasne!
m-53 / 213.108.152.* / 2016-01-29 19:30
Czemuż to psycholog lepiej wie i sugeruje, że urzędnik gminny będzie lepiej wiedział co moim dzieciom jest potrzebne. Akurat nie przedszkole (wyrosły) nie darmowe podręczniki (bo już są), nie obiad w szkole (bo mają w domu). Nam jest potrzebny remont dużego busa (bo w sześć osób osobowym jeździć nie wolno) albo dokończenie remontu domu (by każde dziecko miało swój pokój).
Inżynier
ojciecDwójki / 79.188.159.* / 2016-01-29 18:01
jak widać z tej wypowiedzi lepiej sponsorować dzieci niż.... absolwentów wyższych uczelni. Wszędzie zdarza się patologia ale nawet wydane na wódkę wrócą większości do Państwa chociaż jak się wydaje część pójdzie na codzienne potrzeby choćby jedzenie. W Polsce zamiast leczyć patologie straszy się nimi przy każdej okazji. Jeśli robi to psycholog to tylko pogratulować horyzontów myśli ... i wiedzy! Ja na pewno nie wydam na wódkę tylko co do grosza dofinansuję wydatki na dzieci
Paweł1973 / 89.72.92.* / 2016-01-29 17:06
W biznesie nie ma miejsca na przyjaźnie.
ja1 / 77.253.29.* / 2016-01-30 13:49
Ależ są, np. Krok (obecnie Solorz) i Sobolewski (były prezes GPW):
"Z rozmowy dowiedziałem się, że Krok (zanim został Solorzem) wycofał Elektrim z notowań z góry planując, że nie będzie powrotu. Pomogli mu w tym – zapewne nie bezinteresownie – ówczesny prezes GPW oraz przewodniczący KNF, którzy zgodzili się na wykluczenie akcji z obrotu giełdowego pod lichym pretekstem (aby Krok mógł za ćwierć darmo skupić akcje w wezwaniu) i bez zabezpieczenia interesu mniejszościowych akcjonariuszy (słynne „upoważnia” zamiast „zobowiązuje” [do powrotu na giełdę]). "
"Natomiast sprawca dramatu mniejszościowych, były prezes GPW, Sobolewski, w nagrodę za to, że umożliwił Krokowi skok na wielką kasę, dostał niezłą fuchę w radzie nadzorczej ZE PAK (i mam uzasadnione powody sądzić, że nie była to jedyna nagroda…). Ciekawe też, czym Krok przekonał szefa KNF, Kluzę, by zamiast nadzorować przestrzegania prawa na rynku finansowym i zapewnić ochronę interesów uczestników tego rynku, przymknął oko na bubel prawny w postaci sławetnej uchwały „upoważniającej”??? Bubel, który otworzył złodziejowi sejf z miliardami Elektrimu, a akcjonariuszy pozbawił wartości akcji. "
całość w:
http://www.bankier.pl/forum/temat_z-forum-parkiet-prawdziwie,17582631.html

I pewnie jest wiele innych przykładów, ale ponoć biznes (szczególnie ten szemrany nie lubi rozgłosu).
DZERY / 89.77.200.* / 2016-01-29 16:13
Czy ten Halicki z PO rozpisujac przetarg byl nieprzytomny ? tO JAKIES KPINY Z KRAJU KTORYM RZADZILI !
anymous233 / 188.146.137.* / 2016-01-29 15:59
przetarg bez wadium!!!???? to kolejne kpiny PeOwców z narodu!!!???? A może to państwo w/g przetargowych warunków winno zapłacić solarzowi????
hjl / 46.238.241.* / 2016-01-29 14:19

W przepisach dotyczących aukcji nie dopilnowano bowiem tego, by wycofanie się z przetargu wiązało się z utratą wadium lub koniecznością zapłaty kary.


Wyobrażacie to sobie??!! Co to było za Państwo Obywatelskie. I co? I nic!
darek wawa / 89.67.137.* / 2016-01-29 15:00
Nie dopilnowano? Haha
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
8 9 10 11 12 13
na koniec starsze

Najnowsze wpisy