Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zwycięzców się nie sądzi

Zwycięzców się nie sądzi

Money.pl / 2007-06-15 17:13
Komentarze do wiadomości: Zwycięzców się nie sądzi.
Wyświetlaj:
Krzych / 2007-06-16 21:10 / Płoteczka na forum
witam
spojrzałem w posty częściowo i z braku sił nic nie piszę , chciałem ruszyć temat moich spółek ale po co jak i to mało kto ma. A ze mną dzisiaj o tej porze nawet żona nie chce rozmawiać.Ach te lube i nielube.
Kocham dobre weekendy ale żeby żona z nich nie była zadowolona , ręce odpadają.
Pozdrawiam wyrozumiałe żony:))
całuski:))))
modliszka / 2007-06-16 22:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rozmawiać, rozmawiać i raz jeszce rozmawiać....;-)
Ech kobiety też mają prawo do narzekań, uwierz mi.....najgorsze co może być to "ładne opakowanie a kiepski towar" ....ech już nie marudze...
gery / 2007-06-16 23:36
Czy ktoś może mi powiedzieć czy inwestycja w hawe to dobra decyzja?
modliszka / 2007-06-17 00:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja nie pomogę - przykro mi...nigdy nie miałam i obecnie też, nie posiadam tej spółki w portfelu....
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-16 23:27
przychylam sie, a w przypadku kobiet to rzeczywiscie tragedia, pal szesc jakis batonik czy soczek...
modliszka / 2007-06-17 00:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wymazac i zapomniec - o to dobra rada ;-)
elwisa / 2007-06-16 22:35
przyłóż jej na gołą pupe to na pewno sie rozrusza i r...a :)
PedroGonzalez / 2007-06-16 21:18 / Uznany Gracz Giełdowy
zony tak maja ze jak sie je "nie wyprowadzi na spacer" to potem marudza :-)) wiec sie nie martw ja dzis sie tez nasluchalem ;-))
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-16 23:29
to zasługa tego wczorajszego nowiu i zmian pogodowo - cisnieniowych - burze i opady, domowe sobotnie porzadki męcza...
Krzych / 2007-06-16 21:31 / Płoteczka na forum
ale spólki już inaczej , a IGR ma ciekawe info. muszę lepiej rozgryz niż żonę ale nie dziś ,pozdrawiam:)
M;K / 2007-06-16 21:42 / Bywalec forum
Bo na kobiety Krzysiu - to sposobu trzeba !
Saxman256 / 2007-06-16 20:46
Hej wszystkim pracującym w sobotę!
Co sądzicie o Cash Flow? podniesie się z tego upadku? Czy ktoś miał jakiś podobny przypadek w historii swojego inwestowania? Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi.
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-16 23:44
"Potwierdzają się informacje dotyczące nierzetelności prospektu emisyjnego Cash Flow. Szefom firmy windykacyjnej grozi 5 milionów kary i do 5 lat więzienia." to z 11go.Pewniekiedys sie podniesie - moze jutro moze za miesiac...
orzeł / 2007-06-16 20:18 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
mój portfel
MOsty z Zabrza
Pamapol
Wandalex
Kretyn Pank
Ferrum
Swarzędz
Pegas
Daga
arka nieruchom
invy
pozdrawiam
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-17 00:21
swarzek ładnie sie ruszył, moze przejdą na niego z saneczek, pamek - woz albo przewoz, w najbl. czasie strzał chyba w gore...teoretycznie moze nawet i 10 zł...po takiej długiej konsolidacji, wandal po 100% wzrosty i korekcie odbił sie, ale musi sie przebic przez szczyty, moze sie bujac...albo zawrócic...uważaj! Zelazko fund. swietne, ale wisi jakas emisja czy pp?kredka tren wzrostowy po potrojnym dnie i polrocznej konsolidacji - zasieg teor 30 zł. dga tylko rosnie od roku...tak trzymac...ale ta emisja -- albo bedzie dobrze, albo bedzie żle, gielda jest okragla a kierunki sa dwa...-). pegas boczny trend, jak jakies info go nie wybije...co to jest bo brak info w portalu?
slaw / 2007-06-16 20:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Orle .... masz tu jeden papierek ktory bardzo chce nabyc i uczynie to w ciagu tygodnia na pewno

pozdrowienia
warren buffet / 2007-06-16 23:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dedukuje jak pan z Londynu, ze to 2 ?
Ross / 2007-06-16 20:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Orzełku ze starej gwardi wszystkiego najlepszego w Twoim portfelu i ogólnie we wszystkim.
mysza / 2007-06-16 19:28 / portfel / Bywalec forum
Co sądzicie o info. Budopol zainteresowany kupnem Elektromontarzu Warszawa?Co z kursami?
su_up / 2007-06-16 20:32 / _
zastanów się trochę co zrobili już z kursem tej spólki, uciekaj gdzie możesz
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-17 00:29
fatalne info dla budki i elemka... dla budy - z nie bedzie zyskowi trza bedzie wylozyc kaske na elemka, a to oznacza kredyt i zadluzenie, dla elemka - bo pewnie beda chcieli kupic jak najtaniej, zatem juz kupionymi akcjami beda dołować kurs, co juz widac od pewnego czasu...I to jest sensowne wyjaśnienie dlaczego nie rosnie i jeden i drugi
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-17 00:37
aczkolwiek z wykresu budo tak zle nie wyglada...
matikkk / 2007-06-16 18:44 / Bywalec forum
Witajcie w sobotnie popoludnie :> Nie znam sie za bardzo na AT , dopiero sie ucze :-) Moze ktos bardziej doswiadczony jak z punktu widzenia wlasnie at wygląda JAGO ? :-) Nie wiem czy po sesji z 14 to jest młot czy nie młot no i jak pozostałe wskażniki :)
optym / 62.21.62.* / 2007-06-16 19:23
Mniej wiecej to wyglada ta: jęsli chcesz kupić Jago, to sie wstrzymaj, a jesli je masz to moze chwilowo wyjdż, moze na krótko, żeby odkupic taniej. Tak ja odczytuje wykres tej spółki:)
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-17 01:03
no juz swoje odcierpiał, pojawiły sie jakies obroty, cos sie zacznie dzaic, trzymaj reke na pulsie...ale to info nie dziala zachecajaco...choc moze celowo, bo jak ma rosnac to odstraszy:
JAGO SA zbycie akcji przez członka RN Raport bieżący 59/2007
Zarząd Firmy Handlowej JAGO S.A. ( Spółka ) informuje, iż w dniu 15 czerwca 2007 roku
otrzymał od Członka Rady Nadzorczej mającego dostęp do informacji poufnych zawiadomienie o zbyciu akcji Spółki.
Tranzakcja została zawarta w dniu 14 czerwca 2007 roku i poległa na sprzedaży w trybie
transakcji pakietowej na rynku regulowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. 200.000 ( słownie: dwieście tysięcy ) akcji Spółki za cenę 3,10 zł. za jedną akcję, tj. za łączną cenę 620.000,00 zł."
TOMOK / 2007-06-16 19:05 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Mój portfel:
pp Hygienika
pp FON
Interferi - zakup po ponad 12 zl wiec..poczekam aż sezon turystyczny zakończy sie...chyba zarobią...
Pozdrawiam
/ ale jak nie chcecie mogę nic nie pisać /
su_up / 2007-06-16 19:04 / _
tu są lepsi specjaliści, ale mogę Cię zapewnić, że przy takim akcjonariacie to wykres jest ostatnią rzeczą, na którą warto patrzeć, jeśli jesteś na początku drogi to raczej wchodź tam gdzie nie spotkają Cię większe niespodzianki
a ja korzystam czasami z takiej
http://www.newtrader.pl/technical.php
PedroGonzalez / 2007-06-16 17:18 / Uznany Gracz Giełdowy
ladnie....najwyrazniej chca ukrucic spekulacje na ziemii...ale z drugiej strony co to kogo obchodzi co ja z ziemia zrobie...panstwo wszedzie swoje lapska wpycha....

http://tinyurl.com/2f5k8w
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-16 17:53
mam dobrą informację, na którą wszyscy czekaliśmy - kursy akcji, ceny surowców, ziemi i mieszkań będą rosnąć w nieskończoność....jednak druga jest nieco gorsza - będzie to dla cierpliwych - dokona się to w nieskończonym czasie..:-))
PedroGonzalez / 2007-06-16 17:26 / Uznany Gracz Giełdowy
hmm...polskei fort knox: http://tinyurl.com/265bus
przetarg ma sie niedlugo rozstrzygnac mimo, ze juz trwa sporo czasu...ale zerknijcie kto moze stanac do przetargu: http://www.abg.com.pl/prasa/gazeta_wyborcza_20070124.pdf

no nic wiecej nie mowie ale moja wyobraznie to ruszylo i przyjze sie tym dwom grupom firm...napewno bedzie o tym glosno..a jak glosno to kursiki podskocza chocby odrobine :)
IrekP / 194.106.193.* / 2007-06-16 17:34
możesz napisać, co to za spółki - mam problem z otwieraniem pdf coś mi się rozjechało :-(
PedroGonzalez / 2007-06-16 17:34 / Uznany Gracz Giełdowy
zawartosc pdf:
"Kto zbuduje polski Fort Knox
Cztery konsorcja powalczą o kontrakt wart ok. 200 mln zł na budowę w Zegrzu ogromnego skarbca na
gotówkę dla Narodowego Banku Polskiego.
Skarbiec Centralny NBP ma być odpowiednikiem słynnego amerykańskiego Fortu Knox - będą w nim przechowywane
miliony złotych w banknotach i bilonie. Powstanie w Forcie Zegrze pod Serockiem, wykorzystując budynki starych
zabudowań wojskowych. Dziś skarbiec mieści się w budynku przy Świętokrzyskiej. NBP chce go przenieść do Zegrza ze
względów bezpieczeństwa
Na budowę skarbca NBP rozpisał dwuetapowy przetarg. W pierwszym etapie spośród ośmiu oferentów wybrano
niedawno czterech o największym doświadczeniu. To elita polskich film budowlanych i informatycznych: pierwsze
konsorcjum tworzą Warbud z Miteksem, ABG Ster-Projektem i Zakładem Technicznej Ochrony Mienia „Coral”, drugie -
Budimex Dromex z ComputepLandem i macierzystą hiszpańską firmą budowlaną Ferrovial Agroman, trzecie -
austriacki Strabag wraz ze swoją polską spółką-córką oraz spółką informatyczną Prokom Software, zaś czwarty oferent
to Mostostal Warszawa SA wraz z hiszpańskim udziałowcem Acciona Infraestructuras, które połączyły siły z firmami
Luxmat Telecom i G4S Security Systems.
Budowa skarbca ma już opóźnienie - miała się zacząć w drugiej połowie 2006 r. Jednak NBP z powodów formalnych
dwukrotnie unieważniał przetarg.
Rok temu NBP szacował, że koszt budowy będzie wynosić mniej więcej 170 mln zł. Jednak w 2006 r. koszta prac
podrożały, prawdopodobnie bank więc zapłaci dużo, zapewne ponad 200 mln zł.
Polski Fort Knox ma być gotowy w dwa lata po podpisaniu umowy ze zwycięską firmą, a zatem nie wcześniej niż na
wiosnę 2009 r. Możliwe jest dalsze opóźnienie - dwie z czterech odrzuconych firm złożyły odwołania.
Michał Wojtczuk"
IrekP / 194.106.193.* / 2007-06-16 17:37
wielkie dzięki :-)
skazany na sukces / 2007-06-16 17:31 / Tysiącznik na forum
Głupie pytanie: jak się robi to "tinyurl"?
PedroGonzalez / 2007-06-16 17:34 / Uznany Gracz Giełdowy
wchodzisz tu: http://tinyurl.com/
i tam jest pole na wklejenie tasiemcowego linka :) klikasz Make i juz :-)
skazany na sukces / 2007-06-16 17:38 / Tysiącznik na forum
dzięki. Mogłem to przewidzieć :)
brydzia / 2007-06-16 16:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zauważyłam , że jeden pan ostatnio zaczął się wywyższać ile on to ma a inni marne grosze

chyba komuś słoma z butów wyszła

pozdrawiam ,
su_up / 2007-06-16 18:38 / _
no niby tak, ale jednak zaczepka była niegustowna
warren buffet / 2007-06-16 22:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
za to odpowiedz na poziomie inwestora z 15 letnim stażem
pytonek / 2007-06-16 16:27
Inwestorki schodzą z parkietu i jadą na wakacje :-)

http://kobieta.interia.pl/news/zejdz-z-parkietu-sa-wakacje,927467
pytonek / 2007-06-16 16:36
oj coś mi się chyba źle wkleiło - raz jeszce

http://kobieta.interia.pl/news/zejdz-z-parkietu-sa-wakacje,927467
anonim_03 / 2007-06-16 16:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dobreeeeeeeee ;-)
i symptomatyczne zarazem ...
skazany na sukces / 2007-06-16 16:13 / Tysiącznik na forum
3 stycznia br roku zakupiłem pakiet KPPD na CETO. Cena zakupu - 22,50. Od tego czasu z zadowoleniem, potem radością, a ostatnio wręcz z przerażeniem obserwuje co dzieje się na tym papierze - wczorajsza cena zamknięcia - 78,50... Kusi, żeby sprzedać, ale w tych szalonych czasach spółka ma wciąż stosunkowo mocne fundamenty. Pomimo zawrotnej kariery w ostatnich tygodniach współczynnik cena/zysk (II kw 06 - I kw 07) wynosi na chwilę obecną 14.37. Porównując do innych spółek z branży drzewnej - przyznacie imponujący (Świecie 16, Grajewo 39, Barlinek 44, Paged 55...). Po fantastycznym pierwszym kwartale (3,7 mln PLN zysku) zarząd zmienił prognozę roczną z 4,4 mln na 8,0 mln, co i tak wydaje się bardzo ostrożnym szacunkiem (niemal połowa już wykonana). Spółka jest monopolistą w swojej branży. Po stronie minusów - przepychanki własnościowe i brak deklaracji o woli przejścia na GPW. To jednak jest tylko kwestią czasu. Z jednej strony kusi mnie chciwość na dalszą rakietę, z drugiej rozsądek nakazywałby podziękować. Przyznaję szczerze, że nie stałem jeszcze w obliczu takiego sukcesu inwestycyjnego. Z jednej strony mocne fundamenty na 100, nawet 150 złotych i potencjalna euforia w momencie przejścia na GPW, z drugiej nie wziąłbym tego teraz za 78,5, bo mam trochę konserwatywną mentalność. Natomiast jeżeli ktoś lubi bardzo ryzykowne zagrania to chyba warto się zastanowić. W ciemno można było brać po 20 złotych, ale jeżeli kogoś nie razi czterokrotne przebicie - pozostawiam do namysłu...
greg-inwestor / 85.193.250.* / 2007-06-16 22:01
wydaje się, że długim terminie spółka jest skazana na sukces. Skazana jest bowiem na GPW a ona przybliży wycenę spółki do innych spółek z branży. W krótkim terminie pojawić sie może korekta bowiem jest sporo osób chętnych do zrealizowania zysków. Jeśli więc myślisz o długim horyzoncie to kupuj. Jeżeli myslisz krótkoterminowo to jzastanów się bo est ryzyko spadku (aczkolwiek wydaję mi się że będzie to niewielka korekta).
Bronson / 2007-06-16 16:04
Witam!
Pierwszy raz zalogowałem sie na forum w kwietniu i staram sie codziennie tu zaglądać. Od początku maja powoli i nieśmiało robię "zakupy".
Dzisiaj w portfelu:
MSZ - kupiony po 12 ale w poniedziałek dokupię,
STX - kupiony po 7,
IDM - kupiony po 19,90,
CMR - na nim jestem do tyłu,
ECARD -też do tyłu, kupiony troszkę bez przemyślenia ale trzymam, żeby przypominał "nie kupuj pod wpływem impulsu".
W piątek sprzedałem BUDIMEX kupiony po 124,4 - pierwszy zysk!
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-16 16:41
pochwalam, bo powinien zrobić zabek w doł ze 3 zł, a potem odpał do 180 na zasadzie symetrii...chyba ze ten zabek w doł juz był wlasnie wczoraj i od pn. zacznie sie jazda - wtedy nie pochwalam. Trzecia mozliwość (i wtedy znowu pochwalam, ze zaczyna sie jazda w dol do ok 75 zł, no to wtedy wygrałeś...
Bronson / 2007-06-16 16:52
Przeczytałem rekomendację z ING na SPRZEDAJ - docelowo 93,00 (ale nie wiem jeszcze, jaką wagę maja takie rekomendacje).
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-16 17:46
za odpalem w gore przemawialoby info powyzej - ze wygra przetarg na fort knox, a jak nie wygra - padaka...
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-06-16 17:54
a co do rekomendacji - kjtos kiedys napisal, ze ci co chca sprzedac wydaja w gore, jak chca kupic - w dół...
warren buffet / 2007-06-16 15:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
portfello:

PP elkop
PP octava
PP bytom
PP PC Guard
PP FON


Zachodni NFI

Elkop bardzo chce do 21 czerwca upłynnić. Jak będzie zobaczymy. Zakupów teoretycznie do wrzesnia brak. Teoretycznie, bo może mnie najść ochota wielka, albo może nas najść korekta wielka.

pozdro.
slaw / 2007-06-16 15:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Warren przyznaje twojemu portfelowi przydomek "zamrażarka" ... kurde mrozisz kase w tych pipkach )))))
warren buffet / 2007-06-16 15:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak sie hossa utrzyma to zarobie
slaw / 2007-06-16 15:37 / Uznany Gracz Giełdowy
jak sie utrzyma to ja tez zarobię ))))... to niech sie trzyma ))))
warren buffet / 2007-06-16 15:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to niech sie trzyma =)
slaw / 2007-06-16 15:30 / Uznany Gracz Giełdowy
a ja bym cos sprzedal w celu zakupienia czegos ))))
warren buffet / 2007-06-16 15:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
poczekaj, na szczytach jestesmy. pooglądaj panorame parkietu przez chwile, bo potem może nie być okazji
slaw / 2007-06-16 15:08 / Uznany Gracz Giełdowy
Dawno sie nie ujawnialem portfelowo
B3System --- prejecia mja być a ja ciagle na minusie
Bioton --- long longterm
Gant ... pod kreską marazm ale zarobie spoko
PBG - irytuje mnie chyba sie pozbede ... zle to cos oceniłem chyba ..brak reakzji na wejscie do w20 na razie ... duze wymiany duze oborty a kurs kicha
Efekt ---- bedziemy mysleli nad rozstaniem niedługo
elektrotim -- oddalem srednio po 49 1/3 stanu reszta czeka i niech rosnie
IDM -- dobry papier bardzo dobry i ile oni zarobia na Inkasokredyt fiu fiu
Mostyzabrze --- no jestem na plusie nareszcie to mja najbard\iej zyskowna inwestycja w tym roku ... popnien ten stan poprawiać
Luba .... jest bo jest bo strat nie tnę mam czas
Stalexport --- trzymam 70% zarobku na razie czekam na efekty dzialan Autostrade ... teraz nie ma zmiłuj albo sie biora do roboty albo papa

smieszny portfel prawda nie na czasie troche niemodny ..... moja strategi to kit "kup i trzymaj" .....
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-06-16 14:25
witam,
zaniepokojonych postem littlephobosa informuję,że Bydgoszcz jeszcze istnieje, choć wczoraj wieczorem trochę się działo...
portfel mój mnie nuży a brakuje mi czasu na czytanie, analizy i te rekordy ...ech omijają go szerokim łukiem.

waham się czy czegoś by tu nie oddać- warto się przyjrzeć lentexowi- przyspieszają mocno walne- coś jest na rzeczy...po co ja go oddałem w łapy Moski?

no i warto nadmienić o ciekawym info z igroup... przymierzają się do zakupu spółki z hameryki- ech rozwija nam się kraj pod rządami PISu...

pozdrawiam i wypoczynku życzę i zapodawajcie jakieś ciekawe typy bo jak czytam,że znowu jakiś mały członek rn GTC wywalał to czuję się jak rok temu i cirpliwość mi się kończy:((
littlephobos / 2007-06-16 13:43 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Witam w ten prawie jak burzowy łikend,przynajmniej w Toruniu; w Bydgoszczy było 10 pożarów i kilkadziesiąt podtopień... - Karkosik się zdenerwował za przegraną Unibaxu :) i pogadał ze specami do pogody, a co do portfela:
Betacom - 29,1% (ponad dwukrotnie powiększyłem pozycję, MACD: po przebiciu wzrostowym i już powyżej zera, lecz CCI wyhamowało, a STS jakby chciał obniżyć kurs, duże ryzyko ale i chyba zyski mogą być współmierne)
eCard - 6,3%
PP eCard - 2,3% (informacja o planowanej decyzji w sprawie dalszej działalności spółki na Walnym wywołała lekką panikę, a według mnie to chyba dość standardowy punkt w przypadku przynoszenia strat...)
Eurofils - 29,7% (do czasu połączenia najprawdopodobniej marazm, duże luki w ofertach cenowych i małe obroty, chwilowo nie planuję nic zmieniać)
OPERA3GR - 11,8% (fajne narzędzie inwestowania, zobaczę jak to będzie dalej, może jeszcze dzieciom się będę chwalił, że ma te certyfikaty od samego początku ich istnienia...)
Variant - 17,5% (wykres bardzo ładny, chociaż nie wiem czy przed przyznaniem PP zobaczymy jakieś większe ruchy cen; na chwile obecną postanowiłem jednak dostać PP )
gotówka - 0,3%
i symbolicznie:
Stalexport i Jupiter po 1,5%

jeśli już dostanę PP z Varianta, i przy chęci wykonania PP eCarda, będę musiał coś zredukować, jeszcze chwilę mam na decyzję... zobaczymy...
Myszkinis / 2007-06-16 14:02 / "Wykształciuch"
Apropos eCard - jak oceniasz szanse na dalsze istnienie spółki w obecnej sytuacji ? Może i jest to standardowy punkt, no ale jednak obawa jest, co już widać po cenach. Kupowalem po 3.37, niedlugo potem bylo 3.65 i czulem juz zadowolenie, no ale po tym info runelo na poziom 3.2 i tak sie trzyma (w/g mnie i tak spadek nie byl zbyt druzgocący). Licze, że po Walnym (i odpowiedniej decyzji) sytuacja się poprawi. Jak Ty to widzisz ?
littlephobos / 2007-06-16 16:09 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
hmm... liczę na podobną reakcję cen, chociaż gdzieś ostatnio czytałem , że ktoś tam z zarządu nie ma kasy na wykonanie PP, i różne "wałki" chwilowo są dozwolone, mimo wszystko uważam, że to jedna z branż w której potencjał jest olbrzymi, a i szefowie firmy powinni wiedzieć jak go wykorzystać... to takie luźne bardzo przemyślenia, a panika na kursie wywołana przez to, że podobne info jest w trakcie hossy rzadko spotykane i ludziki nie są przyzwyczajone, chociaż logika nakazuje być zawsze gotowym i na to najgorsze... po t jest dywersyfikacja :)
slaw / 2007-06-16 12:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Odszukałem .... pieknie odposałeś wowczas .... dziekuję ... wiesz ja mieszkam na glebokiej prowincji wiec z dostepem do Fuego mam problem ... tego jest tyle rodzajów .... krore dokladnie popijasz aktualnie i polecasz????.....
de havik / 2007-06-16 12:41 / portfel / "Tysiącznik na forum"
witaj Slaw, dawno Cie nie było

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy