Forum Polityka, aktualnościKraj

Żylicz: W raporcie Millera przeważają polskie błędy

Żylicz: W raporcie Millera przeważają polskie błędy

Wyświetlaj:
Profesor J-23 / 83.22.129.* / 2011-07-28 22:39
Naszych, a tak konkretnie to czyich błędów. Ja się tam do żadnych błędów w związku ze Smoleńskiem nie przyznaję. Nawet na tych kretynów z partii rządzącej nie głosowałem.
Pilsener / 2011-07-28 22:37 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"Zamieszanie na wieży kontrolnej, obecność osoby trzeciej na wieży kontrolnej" - haha, swojego Błasika tam mieli? :) Trafił swój na swego, jedni chcieli za wszelką cenę wylądować a drudzy ich posadzić, by nie dostała się bura od przełożonych :)

Ale tak to jest w wojsku, żołnierz ma się narażać dla kraju i być odważnym a nie strugać cykora i wiać przed mgłą. Kiedyś rozstrzeliwali za unikanie walki - to podstawowa różnica pomiędzy lotnictwem cywilnym a wojskowym (pomijając gorsze wyszkolenie, sprzęt, czy procedury kontroli i bezpieczeństwa). Dlatego ja bym NIGDY nie poleciał wojskowym samolotem na wojskowe lotnisko, nie chcę robić za mięso armatnie.
bsf / 87.205.158.* / 2011-07-28 21:08
BZDURY i DYRDYMAŁY w wydaniu profesorskim. Tu panowie profesorowie i eXperci chodzi o ostatnie minuty lotu , o niewłaściwe zakłamane sprowadzenie samolotu (w pułapkę) o oszukiwanie pilotów z premedytacją , o przycisk , który nie miał prawa zadziałać na tej wysokości bo SZYMPANSY z budy zwanej wieżą nie mieli zielonego POjęcia co robią , o zniszczenie wraku samolotu z premedytacją , o to w jaki sposób i kiedy Tusk przekazał śledztwo obcym wrogim POlsce służbom.Nie wspomnę o czarnych skrzynkach i zapisie , który budzi największa nieufność do ...poolkowników.O tym ,że państwo POLSKIE POd zarządem Tuska stało się słabe , biedne i bezbronne.
U was występuje tylko jedno MGŁA, błedy nieżyjących pilotów i braki w szkoleniu takie klasyczne MATOLENIE jak cały ten NIEUDOLNY "żond" Tuska.
blanka11111 / 82.143.151.* / 2011-07-28 20:58
Raport będzie wiarygodny?? przecież to CI sami , którzy pozwolili krótko po katastrofie zwalić winę na Lecha, Błasika, pilotów... czego można się spodziewać? . Trochę bardziej wyważonej opowieści...?
dgen / 2011-07-28 19:44 / Tysiącznik na forum
winni są piloci tak samo jak w katastrofie "kurska" i "bułgarii" - tu zawinili kapitanowie
kaplica / 83.31.6.* / 2011-07-28 19:02
Co za brak logiki
jakie znaczenie ma ilosc bledow liczona w sztukach
jaki byl fizyczny wplyw osoby stojacej z plecami na wiezy czy w samolocie
nikt nie jest dosc wyszkolony aby ladowac na dziurawym lotnisku we mgle
model myslenia przyczynowo skutkowy najpewniej sie tu w ogole nie sprawdza
tak jak podrzucane i lapane jajko kiedys spadnie mimo woli a winny bedzie ten co stal obok

Najnowsze wpisy