Forum Polityka, aktualnościPolityka

Żyrinowski: Nie nadawajcie huraganom rosyjskich imion

Żyrinowski: Nie nadawajcie huraganom rosyjskich imion

Wyświetlaj:
Jerry Jagodzinski / 81.219.159.* / 2007-01-20 20:46
Rosja jest bardzo dobra! Za malo byly widocznie te kilka dni dla ciebie, zeby sie przekonac, ze w Rosji sa dobrzy lludzie...
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2007-01-20 23:06
Do Jerry Jagodzinski: głównie mam na mysli pazerność na każdym kroku i brak hamulców co do rypania na pieniądze. Nawet w hotelu gdy 3x mówiłem, że za pokój płacone będzie przelewem i tak po tygodniu mnie skasowali na karcie kredytowej. Liczą, że się człowiek nie kapnie. Łapówka to podstawowa jednostka monetarna. Acha i proszę mi nie mówić, że tak jest wszędzie, bo nie jest. To jest ogólne wrażenie, nie twierdzę, że każdy jest taki, ale o każdym nie jest człowiek sę wypowiedzieć, bo jak powiedzieć o 250 mln ludzi? Pozdrawiam!
Jerry Jagodzinski / 81.219.159.* / 2007-02-02 12:25
Oczywiscie, ze nie bede pisal ze tak jest wszedzie. Ja sie spotkalem tez w Polsce z takimi i nie takimi rzeczami. Wiadome, ze jesli narod nie zyje na godnym poziomie, to tworza sie takie rozne "nieczyste" sposoby zarobku. Ale to nie jest wina spoleczenstwa, a w Rosji spoleczenstwo naprawde nie posiada godnych zarobkow.
Piszesz, ze nie kazdy taki jest. I to racja! Wlasnie dlaczego wiec tak Rosjan nienawidza?Denerwuja mnie nie takie pretensje kogos do kogos innego, ze go okradl czy podobne, ale ogolna nienawisc Polakow do Rosjan, ktorej zrozumiec nie moge.
Jerry Jagodzinski / 81.219.159.* / 2007-02-02 14:12
Moge dodac ze Ja nie popeiram takich dzialan,ktore tworza sie z biedy spoleczenstwa ba, wrecz potepiam. Kiedy bandyta , ktory tlumaczy sie, popelniajac powazne przestepstwo, ze ma rodzine itd.itp. ze musi wyzywic bachora, ktorego sobie zrobil po pijaku.... Jest wiele ludzi,ktorzy pomimo niskich zarobkow, zyja normalnie i wcale nie szkodza innym..
A za to ile jest bandytow w kregu ludzi z wyzszych sfer? W Polsce, tak w Polsce.
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2007-01-20 09:26
parę dni w Moskwie i dla mnie Rosja kojarzy się z jednym -dzicz! To nie są europejczycy.
Klops / 83.26.117.* / 2007-01-19 16:03
Co za info niegodne tego portalu.
Może jeszcze opiszecie konsystencję gówna jakiegoś polityka
rozwado / 2007-01-19 13:01 / Tysiącznik na forum
Cyryl jak Cyryl, ale METODY!!!

Najnowsze wpisy