Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zyski na GPW? Trzeba jeszcze poczekać

Zyski na GPW? Trzeba jeszcze poczekać

Money.pl / 2008-09-04 17:18
Komentarze do wiadomości: Zyski na GPW? Trzeba jeszcze poczekać.
Wyświetlaj:
UncleFester / 195.138.208.* / 2008-09-05 10:42
Pan miał chyba na myśli jednocyfrowe stopy zwroty jak się teraz kupi zapomni i zajrzy pod koniec 2009 to portfela.

Bo jednocyfrowe to ja mam teraz miesięcznie specjalnie się nie wysilając.
styropian / 2008-09-04 19:42 / Tysiącznik na forum
ciekawe, czy Jakubowski rzeczywiście tak myśli, czy to po prostu redakcja "przekręciła" jego wypowiedź. Mam nadzieje, że to drugie.


W opinii Jakubowskiego Fed zdecyduje się także na cykl podwyżek stóp procentowych, podczas gdy w Europie stopy będą rosły, aby osłabić inflację. USA będą też krajem, który najszybciej powróci do dobrego tempa wzrostu PKB, a rynek akcji szybko odbije.
ohyes / 2008-09-04 19:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po takim tekscie powinien Pan niezwlocznie pozegnac sie z praca.
Codziennie jest okazja do zarobku i codziennie sa spolki ladnie rosnace.
Przez ostatnie kilka sesji nawet fundusze odrobily po ladne kilka procent.
Zalosne,to jedyny komentarz. Do tego :
-------------------------------

- Jednocyfrowych stóp zwrotu z inwestycji w akcje na GPW inwestorzy mogą spodziewać się pod koniec 2009 roku - uważa wiceprezes zarządu Union Investement, Zbigniew Jakubowski
makuk / 79.97.229.* / 2008-09-04 18:24
W zasadzie nie widze slabych punktow. Ostatnio dowazylem troche obligacji swiatowych, powinno sie oplacic.
kwl / 82.210.151.* / 2008-09-04 17:29
Zyski dla inwestorów może i będą jednocyfrowe, ale przy opłatach za zarządzanie na poziomie 4-5% niekoniecznie odnosić się to będzie do funduszy. A co z obniżką opłat?
kein001 / 78.133.214.* / 2008-09-04 17:18
"W opinii Jakubowskiego Fed zdecyduje się także na cykl podwyżek stóp procentowych, podczas gdy w Europie stopy będą rosły, aby osłabić inflację." w stanach pewnie będą rosly zeby psikusa zrobić Eu. To jest jakas notka czy skrut wywiadu ??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy