Forum Polityka, aktualnościKraj

Zyski Orange niższe o 100 mln zł. Prezes tłumaczy wyniki

Zyski Orange niższe o 100 mln zł. Prezes tłumaczy wyniki

Wyświetlaj:
biver / 91.231.15.* / 2015-04-28 09:21
Tak to jest jak klientów traktuje się jak dojne krowy które nie umieją liczyć .
Zmuszają do płatności za podtrzymanie łącza jak chcesz neostaradę , telefony stacjonarne jeszcze do niedawna mieliście tylko 60 min darmowych bez naliczania sekundowego przy abonamencie 30zł z tego co pamiętam, a o rozmowach darmowych za granicę jak to ma się w całej europie czy stanach można było pomarzyć. Tak się dzieje jak na stanowiskach menażerów pracują spece od pisania CV ze spożywki, to musiało runąć i runie jak RUCH
Bobro / 83.22.228.* / 2015-04-28 09:15
"niepokoi nas utrata klientów technologii ADSL" - Przy "jakości" i parametrach oferowanych przez Orange, on się dziwi? Do tego cholerny DLM! Z jakiej choinki ten kolo się urwał? Czy on myśli, że jest rok 2005?
cvq / 94.78.184.* / 2015-04-28 09:11
Dlaczego połączenia w Orange często się zrywają.U innych tego niema Przejde do Play.
dddf / 31.183.234.* / 2015-04-28 09:10
ja mam telefon na karte z roczna waznoscia karty, jak musze to dzwonie, wystarczy ze zona za 30zl ma darmowe, wiec jak trzeba to sie korzysta....DOSYĆ kapitalizmu i milion niepotrzebnych nikomu rzeczy, niczemu dobremu to nie sluzy, telefony, telewizory i chyba kazde urzadzenie z GPS i dostepem sieci moze nagrywac i inwigilowac, stara NOKIA tez dobra i nie martwie sie ze wyswietlacz peknie w kieszeni. pzdr
hfghfg / 31.183.234.* / 2015-04-28 09:06
kto sie przejmuje francuskimi dostawcami, jakos nie znam osoby co ma Orange w telefonie, po dawniejszej karze 16zl za jeden dzien zwloki z platnoscia szybko sie uwolnilem od nich
Kuba1022 / 79.186.32.* / 2015-04-28 08:54
Już za parę dni, za dni parę nic nie będzie mnie łączyło z Orange Polska. Nigdy nawet nie zbliżyłem się do 10 Mbit. Wiem, że 8 Mbit to też jest do 10, ale 500kbit, to tez jest do 10. Cwaniaki podają opcję do ... Mbit, a jak masz mniej, to i tak jest to do ...Mbit. W mieście wojewódzkim, w kuj-pom. na dużym blokowisku w XXI wieku maja możliwość do 10 Mbit. W plewy z takim operatorem.
PanPikus / 89.68.16.* / 2015-04-28 08:47
zmieniłem Orange na inną, bo to zwykli naciągacze i tylko na kasę lecą - zero podejścia do klienta i zatrzymania go przy sobie na dłużej...Dno.
osdsd / 83.24.41.* / 2015-04-27 22:26
Smiejcie sie dalejz frankowiczow- 500 tysiecy ludzi z klasy sredniej ktora wlasnie ograniczyla swoje wydatki.Drastycznie ograniczyla.

500 tysecy rodzin razy 500 pln = 250 milionow miesiecznie w gospodarce.

To teraz zastanowcie sie co zrobi orange - zacznie zwalniac ? A co zrobia ci ludzie zwolnieni przestana kozystac z waszych uslug - dalej dalej nabijajcie kabze bankom
lukas560 / 79.163.131.* / 2015-04-28 08:32
Jeżeli ograniczyli swoją konsumpcję to zachowali się racjonalnie. A na co liczyli "biorac" kredyt we frankach? Na "zieloną wyspę Tuska" ? Teraz mogą tam pojechać (na zieloną wyspę) na ZMYWAKI na BUDOWY . Donald już dał przykład - wyjechał za granice PL.
osdsd / 217.67.201.* / 2015-04-28 12:59
hahahahaha
Lukas wiekszego belkottu to nie slyszalem :-)
Nie nie zrozum mnie zle nie smieje sie z ciebie - smieje sie z twojej ignorancji .zdaj sobie jedno proste pytanie gdzie pracujesz i ktgo ci placi pieniadze , jak odpowiesz sobie na to pytanie zadaj sobie drugie skad twoj pracodawca bierze pieniadze ?

I w koncu najwazniejsze co twoj pracodawca zrobi z toba jesli skoncz mu sie dochody .
Nastepnie zadja sobie pytanie gdzie znajdziesz prace .
A biorac kredyty liczyli ze ty je splacisz hahahaah zartuje chcialem sprawdzic czy cisnienie ci skoczy - Kazdy bral kredyt tanszy i nie ma tutaj zadnej tajemnicy ty tez kupujesz tansze paliwo a nie drozsze.Do tego to nie kwestia banku tylko Przestepczego prcederu manipulowaniem kursem walut - co jest karalne na calym swiecie .
Co do wyjazd to masz racje wyezdzam ale nie na zmywak - tutaj ze zlosci mozesz sie ugryzc w du :-) .Wyjezszam i zaczynam placic podatki za granica - smiej sie dalej , smiej - za 5 lat bedziesz najglosniej plakal i wuyciagal rece do panstwa po pieniadze - ale wiesz panstwo ci nieda tylko jeszcze zbaierze bo nie bedzie mialo nic juz
ZORRO46 / 213.158.219.* / 2015-05-19 21:06
Ludzie nie bójcie się windykacji,ani sądów,którymi straszą operatorzy.Jeśli nie macie tego co wam obiecali,to nie płaćcie.Sprzedadzą wasze długi firmie windykacyjnej za 10%,ta będzie straszyć was czym tylko się da,a potem skieruje sprawę do esądu w Lublinie.Sąd nie czytając każe wam płacić ale-- odwołujecie się do sądu w waszym miejscu zamieszkania.Sądy znają dobrze ich niecne.metody i sprawę przesądzają na waszą korzyść prawie w 100%.Ja i moi koledzy postąpili podobnie i zawsze wygrali.Firmy nie odwoływali się od wyroków,bo nie mieli żadnych szans.
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy