zyski z akcji

Jan Borek / 2012-11-15 13:58
Zastanawiam się czy w ogóle jest sens teraz inwestowac w akcje z niskim kapitałem początkowym... jeżeli "tak" to w jakie? Co możecie mi polecić? Od czego wy zacznalisćie?
Wyświetlaj:
Meszkur / 89.71.137.* / 2012-12-09 22:12
Zapisz się do jakiegoś domu, które mają zniżki dla nowych klientów, w stylu DM PKO. Będzie Ci łatwiej zarobić jak będziesz miał mniejsze opłaty, też będziesz się mógł sugerować ich analizami profesjonalnymi...
Ciułacz / 2012-11-17 13:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jan Borek witaj !
Pytasz
Zastanawiam się czy w ogóle jest sens teraz inwestowac w akcje z niskim kapitałem początkowym...

Dla początkującego inwestora to obecnie nie jest łatwo bo przepowiadają spowolnienie gospodarcze.
Niski kapitał to pojęcie względne , ale jak ktoś chce zainwestować w 10 spółek po 100zł to odradzam bo prowizja procentowo do inwestycji będzie za wysoka.
jeżeli "tak" to w jakie?

Hm... to jest pytanie bezpośrednie i nikt z szanujących inwestorów na to nie odpowie a prawnie to można by podciągnąć pod manipulowanie kursem.

Od czego wy zacznalisćie?

Od nauki.
Poznać spółki,
nauczyć sie analizy fundamentalnej
i dalej technicznej.
Poznać samego siebie, ale to najtrudniej .

Potrenować wirtualnie nie oszukiwać samego siebie.
Jak już poznasz swoje granice strachu i chciwości to Ci bedzie łatwiej podejmować decyzje.
Brać udział w dyskusjach.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy