Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Żywność na świecie staniała najmocniej od 7 lat

Żywność na świecie staniała najmocniej od 7 lat

Wyświetlaj:
flaki z olejem / 176.100.196.* / 2015-09-12 07:48
Ciekawe gdzie !!!! Jakoś nie widze by w sklepach było coś taniej (a skoro tak to dlaczego płace coraz wiecej ) ??? Mówią że w rosji media pokazują propagande a te i inne "informacje" są prawdziwe ???
Bogdan56_Ch / 94.251.220.* / 2015-09-12 07:12
Żywność śmieciowa to jak ma drożeć?
musbok / 80.48.233.* / 2015-09-11 13:12
Żywność tanieje bo ludzie "nażarli" się już tej tandety w rodzaju "kiełbasa z niewielką zawartością mięsa lub wcale" albo żarcie nie wiem dla kogo tupu GMO nie wspominając o innych tzw "produktach" które najczęsciej na 2 dzień są po prostu do wywalenia bo jeść ich się nie da... Można tu dalej wymieniać : np. pomidory o smaku deski, papka zwana szynką, kapusta o smaku deski, czy też jabłka lub trruskawki które smakują tak samo..... TU zostały przekroczone dolne granice obniżania ceny (przy tym kosztem jakości) i teraz mamy PROBLEM. Ludzie przeszli na dietę, odchudzanie, sport, siłownie, fitnes itp. Są mądrzejsi i dają się już robić w balona tak łatwo - więc tzw. żywność tanieje. Ta prawdziwa żywność ma się dobrze i trzyma cenę. Ja np za duży chleb (0,7kg) płacę 5,70 i jem go przez tydzień a gdybym kupowal tańszy np za 2zł to bym go kupował 3 razy w tygodniu i łącznie zaplacił 6 zl. Mam więc drożej i ....taniej rownocześnie, a jem produkt smaczny przez caly tydzień. Polecam TEN sposób rozumowania przy robieniu zakupów - będzie jeszcze taniej.

Najnowsze wpisy