Forum

Komentarze użytkownika "20rafalo"

Komentarze użytkownika: 20rafalo

20rafalo / 2010-12-15 17:39
Witam
Jaką opcję lepiej wybrać : Odnawialna czy nie?
20rafalo / 2010-12-14 22:54
Jak lepiej założyć taką lokatę timingową- poprzez doradce czy samemu przez internet. Doradca proponował, aby to on ją założył - niby, że on to zrobi bezbłędnie. Nie wiem czemu on chciał, tylko tak ma coś z tego?...
Obawiam się, że jeśli on to zrobi, efekt może być odwrotny, coś mi namiesza i będzie lipa..
pzdr
20rafalo / 2010-12-14 22:52
Dzięki za odp.
Gość z openonline zaproponował mi opcję z funduszem global return- jako że jestem ostrożny (ponoć najbezpieczniejszy fundusz, a zarazem trochę mniej zyskujący ostatnio miał ~20% w skali roku, a to dobrze. Inne nawet 38%
Co sądzicie o takim funduszu?
z góry dzięki

Lokata Timingowa - open finance - warto??

20rafalo / 2010-12-10 20:49
Witam
niedawno założyłem kont" na lokatę.
Co to jest Lokata Timingowa? Jest jakieś ryzyko? Co się z tym wiąże?

"Lokata Timingowa Połączenie tradycyjnej lokaty bankowej oraz funduszu inwestycyjnego w jednym produkcie.Okres lokaty: 3 miesiące. Oprocentowanie lokaty: 8%. "

Open Finance - Konto Optymalne. Warto? Lepsze od mBanku?

20rafalo / 2010-12-07 20:24
* Edytuj post
* Usuń post
* Zgłoś ten post
* Odpowiedz z cytatem

Open Finance - Konto Optymalne. Warto? Lepsze od mBanku

napisał 20rafalo » 2010-12-07, 17:40
Witam
Jestem studentem i chcę otworzyć drugie konto. (Mam już w mBanku- jednak co pół roku ich oprocentowanie na lokatach spada - bank jest coraz gorszy - nie wiem jak jest z innymi bankami, więc chcę was spytać).
Poszukuje lepszego banku od mBanku.
Moje priorytety:
- wszystko 0zł, kata, prowadzenie konta, przelewy - jak to jest w mBanku.
- mam oszczędności, które zarobiłem. Chciałem je ulokować na lokacie, która mnie za długo nie zwiąże (maks 3 m-ce i oprocentowanie około 6%. W mBanku tylko ponad 3%.
-dodatkowo zachęcają prezentami za założenie konta np aparat warty kilkaset zł(trochę podejrzane)-czy się nic złego za tym nie kryje?

Przeszukiwałem oferty i Bank Open Finance - Konto Optymalne wydaje mi się ok-ej
http://openonline.pl/konta/

Jakie są zabezpieczenia konta? W mBanku przelewy i inne zmiany potwierdzam sms...a tu?
Pzdr

Najnowsze wpisy