Forum

Komentarze użytkownika "."

Komentarze użytkownika: .

Re: Czy warto już kupować akcje? Zobacz prognozy ekspertów

. / 2012-04-09 15:52 / ................
Nie ,nie jest.To wynik wiedzy i morderczej pracy i niekonczacej sie nauki oraz szczescia takze.Dla nieudacznika nie do pojecia,prawda???
Nie kazdy moze byc matematykiem,nie kazdy wynalazca,nie kazdy chirurgiem i nie kazdy skutecznym inwestorem.Takie jest zycie.
Ja mieszkam daleko za granca Polski,nie znam tu juz nikogo i nawet nie mam polskiej prasy i nie potrzebuje.Wystarczy mi moja platforma gieldowa i jeden ,jedyny portal : STOOQ .Na nim jest absolutnie wszystko ,co potrzeba do zabawy z gielda.

Re: Nerwowo na Wall Street. Co z akcjami na GPW?

. / 2012-04-09 15:48 / ................
ROTFL

pozdrawiasz kretyna,ktory od 2006 wpisuje non stop te same idiotyzmy.
tak wiec kolejny nieborak dal sie nabrac i na tym wlasnie polega szkoda,jaka te wpisy przynosza.

Re: Nerwowo na Wall Street. Co z akcjami na GPW?

. / 2012-04-09 15:46 / ................
http://tinyurl.com/Komentarz-dla-Synonima
ale tobie tez sie przyda

Re: Nerwowo na Wall Street. Co z akcjami na GPW?

. / 2012-04-09 15:45 / ................
mam dla ciebie komentarz,po angielsku ale krotki i wyraznie,wlacz glosniki

http://tinyurl.com/Komentarz-dla-Synonima

Re: Praca za 8 tys. złotych? Tylko dla partyjnej młodzieżówki

. / 2012-04-09 15:35 / ................
ty przyjacielu jestes bardzo chory.Dlugo tak nie pociagniesz,nie da sie zyc z bezmyslna,slepa nienawiscia.
To jest najlepszy rzad jaki Polska miala po wojnie i kraj nigdy nie byl tak bogaty i nie cieszyl sie takim uznaniem nie tylko w calej Europie.Jest najwiekszym placem budowy w Europie a skala zmian jest niewyobrazalna i nie do ogarniecia dla rodakow,ktorzy wracajac po latach nie poznaja miejsc,w ktorych sie wychowali.Trzeba miec ogromny ladunek zlej woli,zeby pisac takie brednie.

Re: Europa straszy, złoty traci. Jaka przyszłość czeka polską walutę?

. / 2012-04-09 15:31 / ................
Przyszlosc jest oczywista,bo zlotowke musimy wymienic na euro,przynajmniej dopoki jestesmy w Unii,wiedzielismy o tym juz w momencie przystepowania do niej.
Wedlug aktualnych prognoz,w 2015 Polska spelni juz wszystkie warunki,tak wiec jak na razie rok 2016 pozostaje pierwszym,mozliwym terminem.

Jesli dobrze wszystko pojdzie a problemy nie narosna

. / 2012-04-09 15:28 / ................
to WIG20 w tym roku zrobi jeszcze 10 % i to wszystko.O zadnej hossie na razie nie ma mowy.

Re: Czy warto już kupować akcje? Zobacz prognozy ekspertów

. / 2012-04-09 15:27 / ................
napewno NIE w tym roku

Re: Darmowe wtorki VIP SIGNALS

. / 2012-04-09 15:25 / ................
Zawsze to samo; ktos ,kto jest skuteczny i naprawde zarabia,NIE marnuje czasu na bzdurne zabawy dla zarobienia paru groszy.
Kolejne,prymitywne naganianie.
Prosze o sygnal co BEDZIE w miesiacu od jutra,bo co bylo,widzi kazdy na wykresie.

Re: O emeryturach i nie tylko

. / 2012-04-09 15:05 / ................
Tu jest odpowiedni komentarz video ,prosze wlaczyc glosniki

http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare

Re: O emeryturach i nie tylko

. / 2012-04-09 14:49 / ................
Hehe,kolejny odcinek serialu "jak maly Jasio wyobraza sobie gospodarke".Brak slow.

Re: 8 miliardów ekstra wpadło Rostowskiemu. Zobacz, co z nimi zrobi

. / 2012-04-08 16:18 / ................
nie pisz bzdur,to nie jest niespodziewany prezent.NBP ma zapisane w statucie,co ma robic z zarobionymi pieneidzmi.To panstwowy bank centralny a nie prywatna kasa,jesli nie zauwazyles.

Re: CHEMOS

. / 2012-04-08 16:16 / ................
Tak,zauwazylem,ale tak jest tez na innych spolkach.To dziwne ale ludzie wiaza sie uczuciowo z papierem,a to podstawowy blad.
Spokojnych Swiat i odpoczynku !

Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn

. / 2012-04-08 12:17 / ................
jesli sa tu jeszcze,dzis nie widze.
Wesolych,bogatych Swiat bez smutkow i takich samych dni codziennych

Re: CHEMOS

. / 2012-04-08 12:14 / ................
Jakies 2 albo i wiecej lat temu bylem tu
i widzialem TAKIE same ,wscielke dyskusje,jaka to cudowna spolka i dokad to zaraz nie wystrzeli.
Roznica polega na tym,ze wiekszosci ,ogromnej,tamtych dyskutantow juz nie ma.A gdyby mogli,rozdarli by mnie wtedy na strzepy ,bo napisalem to samo co teraz:
normalny gracz omija takie spolki z daleka.
Podstawowa zasada mowi,ze fakt iz cos spadlo mocno,NIE znaczy,ze nie moze spasc bardziej.
Wykres zawsze mowi prawde.Gdy ostatni raz tu bylem,gotowi sie byli pozabijac,a kurs byl ok. 0,50 .Gdzie sa teraz ci "spece" ???

http://stooq.com/q/?s=chs&d=20120402&c=3y&t=l&a=lg&b=0
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy