Forum

Komentarze użytkownika "_immortal_"

Komentarze użytkownika: _immortal_

_immortal_ / 2010-02-04 14:06 / portfel / Bywalec forum
o jakich starych mowisz...
_immortal_ / 2010-02-04 17:24 / portfel / Bywalec forum
stare - napisalem tak jak kolega ponizej -- mialem na mysli sprzed PP

nowe mialem na mysli nowa emisje
_immortal_ / 2010-02-04 17:39 / portfel / Bywalec forum
tu sie z toba zgodze - tylko moze ja nie zapytalem zeby sprecyzowal pytanie...
_immortal_ / 2010-02-04 17:42 / portfel / Bywalec forum
moze niech zainteresowany odpowie ile ma AKCJI na koncie - bez zadnych PP - poprostu calosc akcji ... wtedy sprawa sie wyjani i policzymy ile bedzie musial wydac na NE
_immortal_ / 2010-02-05 13:36 / portfel / Bywalec forum
all good ^^
_immortal_ / 2010-02-05 13:19 / portfel / Bywalec forum
zadaj to samo pytanie ale okolice ----- kwiecien, maj

Nawet ten najwyzej tego nie wie :):)

Re: CHEMOS

_immortal_ / 2010-02-05 13:18 / portfel / Bywalec forum
PIPEN - sprzedales - haaaalo napisz cos, jaka decyzja.......

Re: CHEMOS

_immortal_ / 2010-02-05 13:05 / portfel / Bywalec forum
Dla tych co maja strate i sie wachaja - podpowiem ze brana jest pod uwage dywidenda, wiec policzcie sobie sami - czy warto wychodzic teraz ze strata - wydaje mi sie ze dla niektorych spora, czy warto pozostawic to tak jak jest - probowac usredniac i poczekac do dywidendy ...

Ktos moze mnie wysmiac - jaka dywidenda 0,10 czy moze 0,15 haha - ale na ten temat nie bede sie rozpisywal kazdy ma swoj cel tutaj, dla mnie osobiscie 0,15 to jest sporo, i oczywiscie wtedy zmniejszy sie strata...

Ktos zaraz napisze ja to wiem.... - ok rozumiem - tylko tak napisalem - wkoncu przeciez to jest forum :)

A dla ciekawostki wkleje KAWALEK rozmowy jaka przeprowadzilem z chemosem :)

cyt

Szanowny Panie,

Jako spółka, nie mamy bezpośredniego wpływu na kurs giełdowy akcji. Niemniej jednak nie jesteśmy zadowoleni z zachowania kursu w ostatnim czasie. Niezależnie od tego, zgodnie z informacjami zawartymi w prospekcie emisyjnym mamy zamiar realizować strategię rozwoju na lata 2010-2013, która obejmuje m.in. akwizycje. W naszej ocenie, realizacja zawartych w strategii założeń pozwoli stopniowo ulepszać fundamenty spółki, co powinno przekładać się na wzrost zarówno po stronie przychodów jak i rentowności prowadzonej działalności. Liczymy, że spotka się to z uznanien inwestorów, a co za tym idzie z dobrym sentymentem co do akcji..........

Dział Relacji Inwestorskich
Chemoservis-Dwory S.A.
_immortal_ / 2010-02-05 10:18 / portfel / Bywalec forum
niektorzy inwestuja 40 - 50 tys --- a ja mam tyle straty :(

chemos i pare spolek Karkosika :(

--- i co mam powiedziec ?? - ale jedno jest wazne - DOPIERO BEDE MIAL WTEDY STRATE - JESLI SPRZEDAM ....

pozdrawiam wytrwalych...
_immortal_ / 2010-02-05 10:13 / portfel / Bywalec forum
:)
_immortal_ / 2010-02-05 10:05 / portfel / Bywalec forum
PIPEN to pozostaw to tak jak jest -- przynajmniej nie sprzedawaj ze strata !!!

wylacz kompa, jedz na ryby, nie wlanczaj kompa pare dni, a chemos i tak odbije - nie po to robia emisje, przeciez maja przejac firme

A tak na marginesie to wszystko leci w dol ... nawet nie wyobrazasz sobie ile mam akcji i ile juz stracilem... :( ale wierze ...

pozdr
_immortal_ / 2010-02-04 18:39 / portfel / Bywalec forum
dla zrozumienia ........

- w dniu kiedy przyznawali z automatu PP, zainteresowany posiadal 26,620 akcji

- zakladajac ze tak = musimy podzielic 26,620 przez 3 = 8873 akcje nowej emisji i teraz 8873 musimy pomnozyc przez 0,65 = 5767 PLN musi miec zeby zakupic akcje nowej emisji...

czy teraz sie zgadza - moze wczesniej niejasno napisalem, przepraszam

P.S. nie wzielismy pod uwage zadnych zakupow po tym terminie i tudziez nie uwzglednilismy ewentualnych zakupow PP - ktore maja teraz miejsce - jesli takowe byly...

pozdr immortal
_immortal_ / 2010-02-04 14:05 / portfel / Bywalec forum
jestem na chemosie jakies 7 - 8 mies - i z tego co pamietam raczej chemos nie zwracal uwagi na gielde - kierowal sie swoimi zasadami, moze sie myle to poprawcie mnie...

A tak na marginesie masz czy masz zamiar miec chemosa ??
_immortal_ / 2009-12-24 02:22 / portfel / Bywalec forum
oby...
_immortal_ / 2009-11-16 23:21 / portfel / Bywalec forum
szacun :) zwoleya- a zdradzisz srednia??

ja chyba juz nie zdaze dokupic, tak jak mowilem wczesniej ze dopiero w polowie tego miesiaca bede mial na dokupienie - ale w pon bedzie chyba juz po 3,50 :/

pozdr

Najnowsze wpisy