Forum

Komentarze użytkownika "_immortal_"

Komentarze użytkownika: _immortal_

_immortal_ / 2010-09-04 19:47 / portfel / Bywalec forum
olej te nozyczki :P
_immortal_ / 2010-02-03 13:32 / portfel / Bywalec forum
tylko tyle ?? :)
_immortal_ / 2010-01-27 13:43 / portfel / Bywalec forum
i wszystko w temacie...
i ja usredniam, i usredniam i z NE calkiem niezly pakiecik zgarne...
cierpliwi beda nagrodzeni :)
_immortal_ / 2010-01-25 14:20 / portfel / Bywalec forum
cha,ha, ale mó poiehalaś
_immortal_ / 2010-01-22 17:42 / portfel / Bywalec forum
zeby grubasy zwrocili na to uwage - wydaje mi sie ze powinno tam byc powyzej 2 mln...

haha ale i tak na to zwroca :)
_immortal_ / 2010-01-22 16:03 / portfel / Bywalec forum
wyzej ?? - a masz prawo do NE ??
_immortal_ / 2010-01-22 16:00 / portfel / Bywalec forum
a ile masz - ze sie pozwole spytac ??
_immortal_ / 2010-01-22 15:38 / portfel / Bywalec forum
dodalem na S 2,99 swoje -- gdyby sie sprzedalo - haha super :)
_immortal_ / 2010-01-22 15:06 / portfel / Bywalec forum
to i ja tez zaraz wystawie :)
_immortal_ / 2010-01-19 18:35 / portfel / Bywalec forum
witam all...

do piatku, ciezko powiedziec co bedzie sie dzialo, ale od pon moim zdaniem powinno wzrastac, spekulanci nie beda manipulowac, pozostawia wolną reke, wiec powinno rosnąć
ja osobiscie dzis dokupilem pare K po 1,12

jestem troche "busy" dlatego sie nie udzielam... i w dalszym ciągu czekam na syna :):):)

pozdr
_immortal_ / 2010-01-28 01:06 / portfel / Bywalec forum
witam, przepraszam wszystkich ze nie udzielam sie znacznie na forum od jakiegos czasu -- powód jest jeden ... mam tygodniowego synka :):) i pochlania mój caly wolny czas :)...

a Ciebie djastra - jesli moge Cie prosic - w wolnej chwili napisz do mnie na GyGy 10048000...

Pozdrawiam -- a magdzie 1000 zycze udanych połowów - gdziekolwiek bedziesz inwestowac -- no ale moim zdaniem jeszcze tu wrócisz !! :)
_immortal_ / 2010-02-01 13:38 / portfel / Bywalec forum
mowisz o PDA czy normalnej cenie - bo nie bardzo rozumiem :P
_immortal_ / 2010-02-02 11:16 / portfel / Bywalec forum
wiesz co SB - moze chcesz to ci zrobie jakies forum, albo bloga - bedziesz mial kupe miejsca do komentowania... nie zasmiecaj tego forum -- czy nie rozumiesz ze nikt Cie nie czyta ?? nawet zainstaluje ci slownik - z automatu przetlumaczy z "twojego" jezyka na "nasz polski "... i nie bedziesz musial krzyczec :P

Pozdrawiam
_immortal_ / 2010-02-03 13:21 / portfel / Bywalec forum
po co wogole sie wtracasz - oswiecony deklu... czemu jak ktos sie o cos pyta to nie odpowiadasz na pytanie -- tylko krytykujesz po fakcie -- NAPEWNO I TY byles zdziwiony cena NE sprzed 2 dni - bo myslales ze odrazu bedzie 0,65 ... a jak masz cos wiecej do powiedzenia i chcesz sie powyzywac - to zapraszam na moje GyGy -

Nie zasmiecaj forum bezsensownymi wpisami...

Pozdr
_immortal_ / 2010-02-02 23:16 / portfel / Bywalec forum
masz jakies pytania to wal smialo na GG -- widzisz tu troche sie pomyliles jesli chodzi o PP - PDA - i ta cala emisje - zauwaz ze poczatek zapisow jest podczas trwania Praw poboru - a koniec zapisow jest 3 dni po skonczeniu tych samych praw poboru - ( w dalszym ciagu sa to te same akcje - ta sama emisja )... a odnosnie 2 marca to nie bede nic pisal bo wiesz :)

a zyzol37 ktory napisal troche powyzej - ma calkowita racje - chca przejac jakas spolke z czech ale co jak kiedy - powinnismy byc poinformowani po 2 marca - jak CHEMOSERVIS spojzy na konto bankowe - ile moga zaplacic za ta spolke - bo nadmienie ze rozmowy z ta spolka z czech sa w trakcie :):):) - a finalizacja tego powinna - jak napisal ZYZOL37 przyniesc niezla niespodzianke :) - czas pokaze - a ja i tak narazie nie mam zamiaru sprzedawac - chociaz i tak mam BARDZO zla srednia - a dzis kupilem troche nowej emisji :)

pozdr
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy