Forum

Komentarze użytkownika "_immortal_"

Komentarze użytkownika: _immortal_

_immortal_ / 2010-01-28 01:06 / portfel / Bywalec forum
witam, przepraszam wszystkich ze nie udzielam sie znacznie na forum od jakiegos czasu -- powód jest jeden ... mam tygodniowego synka :):) i pochlania mój caly wolny czas :)...

a Ciebie djastra - jesli moge Cie prosic - w wolnej chwili napisz do mnie na GyGy 10048000...

Pozdrawiam -- a magdzie 1000 zycze udanych połowów - gdziekolwiek bedziesz inwestowac -- no ale moim zdaniem jeszcze tu wrócisz !! :)
_immortal_ / 2010-02-01 13:38 / portfel / Bywalec forum
mowisz o PDA czy normalnej cenie - bo nie bardzo rozumiem :P
_immortal_ / 2010-02-02 11:16 / portfel / Bywalec forum
wiesz co SB - moze chcesz to ci zrobie jakies forum, albo bloga - bedziesz mial kupe miejsca do komentowania... nie zasmiecaj tego forum -- czy nie rozumiesz ze nikt Cie nie czyta ?? nawet zainstaluje ci slownik - z automatu przetlumaczy z "twojego" jezyka na "nasz polski "... i nie bedziesz musial krzyczec :P

Pozdrawiam
_immortal_ / 2010-02-02 16:40 / portfel / Bywalec forum
czesc expol - a powiedz co tam na skotku ?? cos tam nie pilnujesz tego kursu :( - tez mam tam jakis pakiet - i tez dolek ...

Co cie sklonilo na chemos ?? - ktos cos mowil hahaha ??
_immortal_ / 2010-02-02 16:54 / portfel / Bywalec forum
no to teraz przesadziles z tym MAJEM - no co ty - w maju to my bedziemy realizowali zyski - a ty chcesz wtedy zaczac kupowac ??
_immortal_ / 2010-02-02 17:17 / portfel / Bywalec forum
a to ja czegos chyba nie wiem, to kiedy ta nastepna emisja????
PP - nie da sie kupic - hmm ??

Swoją drogą to dziwię się że ludzie
kupują PP a po emisji w takim pośpiechu pozbywają się ich z taką dużą stratą.

jaka strata ?? - a na ile liczyles ??

pozdrawiam
_immortal_ / 2010-02-02 17:34 / portfel / Bywalec forum
gall - przeciez to caly czas ta sama emisja !!
_immortal_ / 2010-02-02 17:45 / portfel / Bywalec forum
i jak myslisz ile izolacja jeszcze zjedzie w dol ??
_immortal_ / 2010-02-02 18:06 / portfel / Bywalec forum
gall - ile masz PP ??
- kupowales cos dzisiaj ??

jak chcesz to napisz do mnie na GG 10048000
bo chyba widze ze zle odczytales intencje chemosu :)

pozdrawiam
_immortal_ / 2010-02-02 23:16 / portfel / Bywalec forum
masz jakies pytania to wal smialo na GG -- widzisz tu troche sie pomyliles jesli chodzi o PP - PDA - i ta cala emisje - zauwaz ze poczatek zapisow jest podczas trwania Praw poboru - a koniec zapisow jest 3 dni po skonczeniu tych samych praw poboru - ( w dalszym ciagu sa to te same akcje - ta sama emisja )... a odnosnie 2 marca to nie bede nic pisal bo wiesz :)

a zyzol37 ktory napisal troche powyzej - ma calkowita racje - chca przejac jakas spolke z czech ale co jak kiedy - powinnismy byc poinformowani po 2 marca - jak CHEMOSERVIS spojzy na konto bankowe - ile moga zaplacic za ta spolke - bo nadmienie ze rozmowy z ta spolka z czech sa w trakcie :):):) - a finalizacja tego powinna - jak napisal ZYZOL37 przyniesc niezla niespodzianke :) - czas pokaze - a ja i tak narazie nie mam zamiaru sprzedawac - chociaz i tak mam BARDZO zla srednia - a dzis kupilem troche nowej emisji :)

pozdr
_immortal_ / 2010-02-03 13:21 / portfel / Bywalec forum
po co wogole sie wtracasz - oswiecony deklu... czemu jak ktos sie o cos pyta to nie odpowiadasz na pytanie -- tylko krytykujesz po fakcie -- NAPEWNO I TY byles zdziwiony cena NE sprzed 2 dni - bo myslales ze odrazu bedzie 0,65 ... a jak masz cos wiecej do powiedzenia i chcesz sie powyzywac - to zapraszam na moje GyGy -

Nie zasmiecaj forum bezsensownymi wpisami...

Pozdr
_immortal_ / 2010-02-03 13:32 / portfel / Bywalec forum
tylko tyle ?? :)
_immortal_ / 2010-02-04 13:35 / portfel / Bywalec forum

negatywne czynniki zewnętrzne.


" a po burzy zawsze wychodzi slonce ..."

czy mowisz o innych czynnikach ?? :)
_immortal_ / 2010-02-04 14:05 / portfel / Bywalec forum
jestem na chemosie jakies 7 - 8 mies - i z tego co pamietam raczej chemos nie zwracal uwagi na gielde - kierowal sie swoimi zasadami, moze sie myle to poprawcie mnie...

A tak na marginesie masz czy masz zamiar miec chemosa ??
_immortal_ / 2010-02-04 14:06 / portfel / Bywalec forum
o jakich starych mowisz...

Najnowsze wpisy