Forum

Komentarze użytkownika "_Kahna_"

Komentarze użytkownika: _Kahna_

_Kahna_ / 2007-12-10 16:34 / portfel
ja w misie nie wejdę przez najblizszy dluuuugi czas... alte to albo mistrzostwa albo czytałam artykół ze nieruchomości mają jeszcze szansę wzrostów...a co za tym idzie fundy...
_Kahna_ / 2007-12-10 16:13 / portfel
ja własnie zakupiłam bph nieruchy i zobaczymy... ale nie daje sobie lba uciac ze beda szly cały czas do gory... takie moje przeczucie, tyle czasu obserwowałam ten fundusz i zauwazyłam w koncu zmianę, ale czy jest ona stała.....
ja zaryzykowałam ale poki co nieduzą kase , raczej zeby poobserwować :)
co do dynamicznych to nie wiem bo nie mialam... mam lukasa dynamicznego ktorego zakupilam w listopadzie 2006 i jestem z niego baaardzo zadowolona ...
_Kahna_ / 2007-12-10 16:10 / portfel
nie mogę Ci doradzić bo po prostu nie wiem :) jakbys się mnie spytał pare tyg temu to bym Ci powiedziała że ja własnie kupuję :) moj mail kkath@o2.pl
_Kahna_ / 2007-12-10 16:08 / portfel
już odpisał kolega więc nie będę się rozpisywać, ale jak chcesz wiedzieć w co inwetują to wszystko jasno napisane jest na stronie uniona. Mam dwa fundy z tamtąd zobaczymy jak będzie szło :) uważam że ten fund ma przyszłość, zwłaszcza że nie inwestują tylko w budowlanke, czy hotelarstwo ale także gastronomia i ogolna turystyka.
w ostatnich czasach ( a nie bylo ciekawie) w ciągu tygodnia na 1000 zł mozna bylo zarobic 50 zl. uwazam ze to calkiem niezle...
_Kahna_ / 2007-12-10 11:35 / portfel
poki co nic mi nie wiadomo o tym żebym była wróżka.. tak wynika z obserwacji osób które analizują gielde od ilustam lat... ale np mowili ze bedzie kiepsko w grudniu a jednak nie bylo wiec kto wie...
na takie pytania nie da się odpowiedziec.. wszystko zalezy od tego co się bedzie dzialo w kraju i za granicą...obserwuj rynek, wydarzenia i patrz jak reaguje gielda a za jakis czas będziesz mogl lepiej przewidywac co się moze wydarzyc..
po drugie fundusze to dlugoletnia inwestycja wiec czy jest sens przewidywac takie rzeczy???

Re: ktory fundusz akcyjny najlepiej wybrac

_Kahna_ / 2007-12-10 10:52 / portfel
teraz to poczekaj jakbys kupil ze 3 tyg temu to bys się nachapał a tak do końca grudnia ma być ok ale pozniej przewidują spadki ale jakie i czy wogole nie wiadomo...
ja polecam bph nieruchomosci.. odbijaja sie, wiec jak wlazic to teraz.. mam tez uni mistrzostwa i jestem zadowolona

to jeszcze nie wrociles??

_Kahna_ / 2007-12-06 10:38 / portfel
ja jestem od 3 tyg w akcyjnych i zarabiam zarabiam :))))
pozdrawiam

Re: Do przewidujących

_Kahna_ / 2007-12-05 12:35 / portfel
ja tam nie wiem czemu się czepiacie, zakupiłam troszkę ponad miesiąc temu fundy akcyjne i jestem narazie cały czas do przodu, np przy zainwestowaniu kwoty 1000 zł na UI ME 2012 w ciągu 6 dni poszedł aż 29 zł do góry więc, przy większej kasie można było ładnie zarobić, i nadal idzie w góre. Mam tez jeszcze 3 inne fundy akcyjne i też sa na plusie od paru ladnych dni/tyg..
pozdrawiam
KK
_Kahna_ / 2007-11-02 16:43 / portfel
A gdybym chciała inwestować przez FIO i nie przez e-maklera a SFI?

Czynniki dobrego funduszu

_Kahna_ / 2007-11-02 15:33 / portfel
Jakie są czynniki świadczące o tym iż fundusz może dobrze rokować? Prócz wiadomo wysokiej stopy zwrotu przez jakiś okres. Na co należy jeszcze zwracać uwagę przy wyborze funduszu? chodzi o fundusze akcyjne jak i pozostałe. Zainteresował mnie fundusz UI NE Sektor Nieruchomości ponieważ inwestują także w Bułgarii i Rumunii, a czytałam artykuł o tych krajach że całkiem nieźle rozwija się rynek nieruchomości w nich
. Ale to jeden z wielu , mam około 10 tys , nie wiem jakie wybrać fundusze nieakcyjne z mbanku.

Najnowsze wpisy