Forum

Komentarze użytkownika "_kapiszon_"

Komentarze użytkownika: _kapiszon_

Re: 15 nowych rekomendacji kupna (7.11.2007"

_kapiszon_ / 2007-11-17 12:31 / portfel / Strzelec wyborowy
ludziska, nie ma sensu pytać Prokuratora o potencjał wzrostowy podczas bessy. tera wyprzedaz akcji jest ! i amen. chcecie miec kase na karpia w swieta? to sie jeszcze nie pakujcie w papiery. ave

Re: ZURAWIE

_kapiszon_ / 2007-11-17 10:02 / portfel / Strzelec wyborowy
mniej sie buduje w naszym kraju to i mniej zurawi potrzeba... takie jest moje skromne zdanie. podbicia beda, ale szczyt juz za nami dla okresu min 6 -9 mies. sytuacja sie zmieni kiedy wzrosnie popyt na mieszkania, a z okien naszych mieszkan bedziemy widziec coraz wiecej zurkow. to bedzie znak do kupna. jestem urodzony pesymista. u mnie szklanka zawsze jest do polowy pusta. ave
_kapiszon_ / 2007-11-17 07:22 / portfel / Strzelec wyborowy
list intencyjny cd:

List intencyjny określa zakres przyszłych działań czy umów oraz zarys planów dotyczących danego projektu. Zwykle jest podpisywany w chwili, gdy po zakończeniu wstępnych negocjacji zostało osiągnięte porozumienie co do podjęcia dalszych działań. Stanowi więc pierwsze uregulowanie przyszłej współpracy, które zobowiązuje sygnatariuszy do uczestnictwa w danym projekcie.

Niekiedy jako list intencyjny określa się list motywacyjny.

List intencyjny może na przykład zawierać:

* zobowiązanie do prowadzenia negocjacji w dobrej wierze;
* zobowiązanie do nierenegocjowania już uzgodnionych postanowień;
* upoważnienie do rozpoczęcia oznaczonych prac;
* deklarację dokonania wpłaty odpowiedniej wysokości.
_kapiszon_ / 2007-11-17 07:21 / portfel / Strzelec wyborowy
nie wiem czy to byla oferta kontraktowa czy moze list intencyjny,

List intencyjny to pisemna, wstępna deklaracja zamierzeń dotyczących swoich działań, składana przez stronę możliwego przyszłego stosunku gospodarczego.

W odróżnieniu od oferty list intencyjny nie wiąże składającego ani przyjmującego. Może zostać wystawiony zarówno przez jedną, jak i więcej osób, zarówno prawnych jak i fizycznych.
_kapiszon_ / 2007-11-14 19:03 / portfel / Strzelec wyborowy
mysle ze bedzie kolejny dolek, ale co sie stanie po tym jak RPP podniesie stopy% to juz tylko zakladac pampersa.... z tego co wiem jak stopy w gore to gielda w dol i na odwrot
_kapiszon_ / 2007-11-07 21:31 / portfel / Strzelec wyborowy
cholera wie, dzis na radiu pin mowili ze wzrosl popyt na obligacje.....
_kapiszon_ / 2007-11-06 19:58 / portfel / Strzelec wyborowy
kaluzajan, no dobra :) trafiles. a teraz pytanie : co bedzie rosnać ? :D wyszedlem z stx na + wiec mam sie dobrze.
_kapiszon_ / 2007-11-06 19:43 / portfel / Strzelec wyborowy
Egar, mam podobnie z biotkiem, spada i spada, a ja go powoli wyprzedaje, poprostu mam taki sposob gry i sie go trzymam. z calego papieu odrazu nie wyskakuje, bo moze wzrosnac, a wiadomo zawsze to lepiej troche sprzedac po wyzszym kursie od zakupow. ale jak spadki sa to twardo sie trzymam swoich zasad i redukuje. dzieki temu moj kapital skurczyl sie o ok 12% a nie o 35 %
_kapiszon_ / 2007-11-03 21:53 / portfel / Strzelec wyborowy
egar, jak spada to sie wyskakuje a nie usrednia... ;/ mimo wszystko zycze abys wyszedl z tego jak najlepiej.
_kapiszon_ / 2007-11-03 21:50 / portfel / Strzelec wyborowy
dzi/dzi, twoj post to apropos b3system ?
_kapiszon_ / 2007-11-03 10:59 / portfel / Strzelec wyborowy
tez sie zgodze. ale do sukcesu potrzebny jest tez wynik. i trzeba uwazac aby nie przeinwestowac. moze poczytacie sobie o liczbie bankomatow w polsce i zapotrzebowaniu na nie.
_kapiszon_ / 2007-11-03 10:52 / portfel / Strzelec wyborowy
prorocy. co jeden to lepszy buahauhauahua
_kapiszon_ / 2007-11-02 14:47 / portfel / Strzelec wyborowy
hueheuhheehehe co ty nie powiesz
_kapiszon_ / 2007-11-01 21:47 / portfel / Strzelec wyborowy
siedze na bankierze od jakiegos czasu. raz + raz -, szczerze uwazam ta spolke za ciekawa z uwagi na to na jakim rynku operuje.
_kapiszon_ / 2007-11-01 21:41 / portfel / Strzelec wyborowy
nie są najgorsze ? a co powiesz na to ze koszt wytowrzenia produktow i uslug przekroczyl przychod ze sprzedazy ?

Najnowsze wpisy