Forum

Komentarze użytkownika "_pankracy_"

Komentarze użytkownika: _pankracy_

_pankracy_ / 2009-08-21 21:53
zgadzam się, byłoby to nad wyraz nie szlachetne ;P ..... ale coś wymyślić muszą jak chcą być dalej ważnym ogniwem na rynku, bo inpost teraz daje czadu z tą nową usługą :D
_pankracy_ / 2009-08-21 21:45
he he, najwyraźniej, a oprócz tego dostali dofinansowanie na ten projekt, więc wszystko jest na dobrej drodze ku lepszemu :D

Re: InPost zaatakuje paczkomatami

_pankracy_ / 2009-07-17 23:31
heh, a ja wam powiem, e to działa hihi :) juz od przyszłego tygodnia będzie można kupować przez internet i zamawiać paczki do paczkomatów :D
_pankracy_ / 2009-07-10 23:29
ojojoj, no niestety tak bywa z poczta polską dlatego z niej nie korzystam !! od czasu mojego przepału z pocztą używam innych przewoźników: inpost -na listy, i innych kurierów na paczki - aczkolwiek inpost wchodzi z oferta paczkomatów i to będzie to co tygryski lubią najbardziej = tygryski to ludkowie, którzy kupują w sieci :) także polecam :))
Natomiast wracając do tematu to moja przygoda kończąca znajomość z pocztą była w skrócie taka: wysłałam paczkę o wartości 1500 zł do Chicago z zaznaczeniem na paczce, że jest o tej wartości zawartość i po miesiącu kiedy paczka powinna spokojnie już być u właściciela, okazuje się że jej brak (a to surprize!!) ->no to proces reklamacji (tu nie będę się zagłębiać) generalnie poszukiwania paczki trwały lekko ponad rok w ciągu którego dostawałam (bo aż 4 monity) opisujące status poszukiwań o treści negatywnej czyli, że tu jej nie ma więc teraz będzie sprawdzana inna część drogi transportu przesyłki.. i tak w kółko, aż minął rok. Po roku dostałam list z informacją, że reklamacja uległa przedawnieniu i zaprzestano wszelkich poszukiwań. Winę zwalano oczywiście na ludzi z USA - tak jakby mnie to interesowało kto jest winny!! ja tylko chciałam odzyskać paczkę lub jej równowartość i oczywiście to nie nastąpiło!!. Nie dostałam ani grosza, jeszcze się nakosztowałam na znaczkach i telefonach i nerwy mi zżarło, więc morał jest jeden NIGDY WIĘCEJ POCZTY POLSKIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_pankracy_ / 2009-07-10 23:05
nie no, współczuję Ci kolego, że tak się zdarzyło, aczkolwiek ja jeszcze nigdy nie miałem problemów z tą firmą - w przeciwieństwie do poczty polskiej więc jak najbardziej mogę polecić inpost zwłaszcza że wchodzi z nową ofertą paczkomatów, które ułatwią i zrewolucjonizują rynek pocztowy - mam nadzieję bo tego właśnie w Polsce trzeba :) także może jeszcze zmienisz zdanie ?
_pankracy_ / 2009-07-05 19:01
ja jeszcze nigdy (odpukać) nie miałem problemów z inpostem, wysyłam nim ciągle, głównie Warszawa - Opole i wszystko jest ok. nie mogę się doczekać kiedy w Opolu będą paczkomaty - to ułatwiłoby mi strasznie, bo mój brat nie zawsze jest w domu, a tak to mógłby sobie odbierać paczki kiedy chciałby :)) a ja nie musiałbym się nasłuchiwać :P
_pankracy_ / 2009-07-05 17:55
z tego co słyszałem to mają też wprowadzić informowanie o przesyłce przez sms, ale PP już ma tak zepsutą renomę, że wątpię żeby to wypaliło - zresztą zobaczymy..... ja tym czasem się cieszę z opcji paczkomatów :))

Najnowsze wpisy