Forum

Komentarze użytkownika "A2"

Komentarze użytkownika: A2

Re: GPW: Ostatnia sesja w tym roku

A2 / 2008-12-31 10:44 / Spekulantka
Szanowne Panie i Szanowni Panowi ) wpadlam do Was tak oficjalnie z zyczeniami na ten Nowy Rok. Zycze Wam samych dobrych decyzji ale by osiagac zyski trzeba czasami ryzykowac.Pomyslnosci i wszystkiego dobrego.

Kenobi Tobie dzieki za linka do kolędy , ktora wczoraj wkleiles . Nastroila mnie nostalgia.

Modliszko , Ty sie nie poddawaj .Rob swoje.

Anonimie pisz dalej bo lubie Cie poczytac.

flugo pozdrawiam .Tys to prawdziwy inwestor .Jak sie zwiazesz ze spolka to na wieki)

Szanowna Redakcje tez pozdrawiam..
A2 / 2008-11-24 18:48 / Spekulantka
errata "poki co jest sterowanie reczne".

Dzisiaj bylo gonienie kroliczka)) , a ten nie chcial przystanac. Jutro moze pedzic w druga strone bo kroliczkowi jest obojetne .
A2 / 2008-11-24 18:45 / Spekulantka
Wybrancu Narodu , ulubiencu tlumow mam nadzieje , ze dzisiaj rano , a moze juz w piatek stanales po wlasciwej stronie barykady.Wiekszosc czeka na "Grunwald" , jeszzcze inni na 1100, a pozostali wejda przy 4000 )) .4000 to pewnie bedzie koniec wzrostow.Tak , tak jest zle ) i to wszyscy wiemy i przed S-kami jak nadejdzie ten czas sie wzbraniac nie bedziemy.

Najwazniejsze to plynac z wiekszoscia , a w ktora strone jest kierunek, to nie ma znaczenia.

Na koniec polecam systemy mechaniczne.Oczywiscie nie moje ino madrzejszych ode mnie.Pozdrawiam .

Czekam na "slabego " dolara , ale poki jest sterowanie reczne.

Re: Tydzień symbolicznej korekty na GPW

A2 / 2008-11-07 18:49 / Spekulantka
Po nieoczekiwanie interesujacym tygodniu weszlam aby przeczytac forum. Spadnie , wzrosnie ) a moze wzrosnie , a pozniej spadnie) czyli bez zmian.

Kenobi co Ty sie martwisz Jankami. Oni jeszcze ze 2 kwartaly i beda na prostej. Oslabia dolara ))) i wdrapia sie na powierzchnie. Lepiej zacznij martwic sie Europa. Za dwa kwartaly Europa bedzie liczona na deskach))).

Siak czy tak , tak czy siak Janki)) nie zgina. Posluchaj albo poczytaj sobie Zbigniewa Brzezinskiego moze wowczas nabierzesz wlasciwego osadu sytuacji.

Krach , strach , karuzela emocji to fantastyczny czas do zarabiania.Pozdrawiam inwestorow)
A2 / 2008-11-04 12:06 / Spekulantka
Piszac ogolnie to branza , o ktorej myslimy juz okresowo zaprzestaje produkcji. Technicznie kupowalabym powyzej 2.9.Ale ja sie nie znam)))).
A2 / 2008-11-04 11:48 / Spekulantka
Mieczyslawie nie denerwuj sie do 4000 pktow jeszcze daleko. Gospodarka stanie nad rownia pochyla. Poczytaj ile firm tnie prognozy , zwalnia pracownikow , szuka oszczednosci.


Poczytalam forum .warren lepiej zacznij sledzic informacje ze spolek .Ukazuja sie informacje wskazujace na ogranicznie przychodow , zyskow , zawartych umow.Czarnecki ma super timing .Jesli on zawiesza budowanie to wskazowka , ze inwestycje z roznych branz beda lezakowaly w zamrazarkach.

do zderzacza )))

A2 / 2008-10-29 20:23 / Spekulantka
c/wk 0.85 , a dla calego sektora energetycznego 2.5

Re: WIG20 wystrzelił w górę

A2 / 2008-10-29 20:22 / Spekulantka
Wezcie troche lodu na rozgrzane glowy. Liczy sie zamkniecie o 21-ej. Do jutra przemysla sprawe i postanowia zrealizowac zyski.

Modli gratki za wczoraj)))))))))
A2 / 2008-10-29 19:06 / Spekulantka
W prospekcie emisyjnym została podana cena minimalna, poniżej której cena emisyjna nie zejdzie. Licząc nawet przy ceny minimalnej, wskaźnik C/Z kształtuje się na poziomie 36,42
A2 / 2008-10-29 16:32 / Spekulantka
Uhm))) tylko Ci sie tak wydaje.
A2 / 2008-10-29 16:28 / Spekulantka
Zapomnialam dopisac , ze juz pojawily sie komentarze , ze "zloza ropy sie kurczą')))))))))))))

Re: Inwestorzy lubią takie niespodzianki

A2 / 2008-10-29 16:27 / Spekulantka
Radze sie tak nie emocjonowac. Jaka hossa ? jaka hossa)). Radze sledzic surowce i dolara. Przyjdzie taki moment , ze napisze o kupnie dolarow))

Dla brydzi

A2 / 2008-10-29 10:32 / Spekulantka
Tak popieram. Gielda sluzy do zarabiania ,a nie do wklejania . A ty co robisz jak zajmujesz pozycje?Gdy zarobisz to ktos stracil.Odajesz zysk na cele charytatywne?

Odczep sie ode mnie kobieto zjadliwa. Zerknij na kghm i moze teraz sie posmiej.Ostatni raz odpisywalam na Twoj wpis. Masz u mnie ignora.Dyskutuj z madrzejszymi ode mnie. Powodzenia.
A2 / 2008-10-29 10:07 / Spekulantka
Nie dorabiaj . Wiesz co mozna zrobic na malym ff? Rynek wczesniej czy pozniej zniesie te nieuzasadnione zwyzke i powroca do fundamentow. Niektorzy zarobili.Mozemy zalowac , ze to nie ja i Ty)))))))))))
A2 / 2008-10-29 09:33 / Spekulantka
Niedlugo 100 usd za 1 tone miedzi)))).Prawda Kenus?
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy