Forum

Komentarze użytkownika "abhinc"

Komentarze użytkownika: abhinc

Re: Redukcja gazów cieplarnianych. Polska chce uwzględnienia pochłaniania...

abhinc / 2016-05-01 15:16
Transport kolejowy tyeż był napędzany spalanym WĘGLEM. I było "CACY"!!!!!

Re: Redukcja gazów cieplarnianych. Polska chce uwzględnienia pochłaniania...

abhinc / 2016-05-01 15:05
Ludzie! Przestańcie się oszukiwać.Ludzkość pali w ogniskach otwartych już wieki. A od kilkuset lat pli w piecach drewnem, WĘGLEM i czym popadnie. I jakoś do czasu wynalezienia samochodu zjawiska SMOGU nie znano! Klimat cieplarniany nam nie groził. Tylko czysty strach przed ograniczeniem użytkowania samochodów nie pozwala Wam uwieżyć i propagować prawdę. Prawdopodobnie wystarczyłoby zrezygnować tylko z TIRÓW a pozostały transport ciężarowy skierować na tory kolejowe, tak jak to było w pierwszej połowie XX wieku. Transport dalekobieżny odbywał się tylko kolejją, Młodzi nie wiedzą o tym że kiedyś istniały dworce towarowe.Z których to towary rozprowadzane były na terenie danego województwa i powiatu. Ruchu cięzarowego samochodowego praktycznie między miastami nie było.Taka jest prawda o przyczynach zanieczyszczenia środowiska i zjawiska SMOGU> na kuli ziemskiej !!!!!!!!!!!!!!! A od węgla proszę się od.........ć

Re: Redukcja gazów cieplarnianych. Polska chce uwzględnienia pochłaniania...

abhinc / 2016-05-01 14:46
Popieram. Chinczycy jeszcze nie tak dawno jeździli rowerami i zjawiska SMOGU nie znali!!! Od czasu kiedy przesiedli się do samochodów mają SMOG !!! I w tym tkwi cała prawda o zanieczyszczaniu środowiska !!!!
Do XX wieku ludzkość w ogóle nie znała zjawiska Smogu, chociaż cały światr palił w piecach węglem i drewnem oraz czym popadło, atakże w otwartych ,ogniskach itp.

Re: Ustawa antysmogowa u prezydenta. Dokument jest już podpisany

abhinc / 2015-10-06 12:55
Miałem Pana Prezydenta za mądrego człowieka.Jeżeli to prawda że podpisał Pan ustawę Przeciw biednym emerytom (smogową) to zdanie o Panu zmieniam definitywnie.Tą decyzją przyczynił się Pan do przegranych nadchodzących wyborów parlamentarnych.To że PIS nie dojdzie do władz, mogą zawdzięczać tylko Panu.Do dziś całym sercem byłem za PISEM i za za Panem.ale od dzisiaj jestem przeciwko Wam.Głos swój oddam na komunistów bo innego wyboru nie mam.Inni biedni i emerycci zrobią tak samo jak ja!!!!!!

Re: Kwota wolna od podatku nawet nie drgnie. Mateusz Szczurek...

abhinc / 2015-08-06 21:44
Panie szczurek mam nadzieję ,że jak to Prezydentowi się uda to pan niezwłocznie poda się do dymisji,jako minister niedokształcony.

Re: SKOK idzie na wojnę ze Szczurkiem i Muchą. Sprawa trafi do sądu

abhinc / 2015-07-27 16:37
Prawda jest taka że do czasu kiedy KNF nie brał pod swoje złodziejskie skrzydła SKOKÓW to złodziejstwa w tych kasach nie było!!! Twoja opinia jest następnym przykładem walki z POLSKIMI NIELICZNYMI instytucjami finansowymi. Jest to dawno zaplanowana akcja "wyżynania" POLSKICH instytucji finansowych.Mam nadzieję że już niedługo rozliczymy was z działalności na szkodę Państwa POLSKIEGO.Śmierć zdrajcom!!!

Re: Awantura w Sejmie. Rostowski krzyczał na PiS

abhinc / 2012-02-17 12:47
Wszystko idzie w kierunku "Rumuńskim" prawdopodobnie więkrzość tej bandy skończy jak Cauczesku z żoną.

Re: Awantura w Sejmie. Rostowski krzyczał na PiS

abhinc / 2012-02-17 12:42
Ludzie-POLACY!!!Myślcie trochę głową a nie "główką". Tu nie chodzi o wydłużenie czasu pracy. Tu chodzi o odsunięcie o wa lata I 7 lat terminu początkowego pobierania emerytury.Przez ten czas wielu ludzi odejdzie nie doczekawszy się emerytury. I tu leży przyczyna wydłużenia lat pracy, nie samej pracy.Oni martwią się już o swoje dzieci i wnuki żeby mieli z czego wypłacać sobie i potomkom odpowidnie wynagrodzenia i niebotyczne premie.

Najnowsze wpisy