Forum

Komentarze użytkownika "ad81"

Komentarze użytkownika: ad81

ad81 / 2009-02-17 10:35
bardzo smieszne... czyli kiedy?? tacy madrzy jestescie to napiszcie...

Re: GPW: Gorzej być może

ad81 / 2009-02-17 10:28
Słuchajcie, kiedy wreszcie na dłużej będzie spokojniej i na zielono??

Re: Giełdowe dołowanie

ad81 / 2009-02-02 18:01
no dobra... czy to już to słynne drugie (trzecie, czwarte...) dno?
ad81 / 2008-11-18 10:09
a ja kupiłem mieszkanie 145 m2 za 170 000 zł. Do remontu, ale w pięknej kamienicy :).
ad81 / 2008-10-15 22:06
To, ze panika, to wiem, choć, kilka wskaźników pokazuje, ze byki powinny sie uruchomić... Czy w obecnej sytuacji techniczne punkty wsparcia cokolwiek znacza?Padaja raz przebite od dolu, raz od góry... Gdzieś czytalem ze taka zmiennosc nastrojów (choc takiej zmienności, to chyba historia zna niewiele badz wcale) wystepuje najczesciej przed przełomem... Na plus oczywiście. Recesja faktycznie przed nami, lub już jest, to jak beda sie zachowywac indeksy? Beda sie wahac, czy beda spadać, czy rosnąć?

Czy są jeszcze jakieś trupy w szafie?

ad81 / 2008-10-15 21:51
Czy ktoś mi może jakkolwiek wytłumaczyć takie skoki nastrojów? Od skrajności w skrajność... Jak patrzę na to, co się dzieje to wzrost lub spadek na poziomie 2-3% nie robi na mnie już żadnego wrażenia. Czy można już powiedzieć, że powoli zbliżamy się do jakiegokolwiek uspokojenia sytuacji? Czy może jakieś trupy z szafy jeszcze wypadną (jakieś spektakularne bankructwo lub przejęcie)? Jeśli mogą być, to skąd się ich spodziewać? Banki? Może wspomniany GM padnie? Nie, żebym tego życzył komukolwiek, ale mam silną potrzebę zrozumienia choćby 1% tego, co sie teraz na świecie dzieje...

Re: Jaki kot jest każdy widzi

ad81 / 2008-10-13 22:49
a czy tego co w usa nie możnaby uznać za zmianę trendu?

Re: Jaki kot jest każdy widzi

ad81 / 2008-10-13 22:15
Jeżeli to było odbicie zdechłego kota to to był raczej lew i to nawet żywotny...

Re: Jaki kot jest każdy widzi

ad81 / 2008-10-13 21:44
Hello. Nie macie takiego poczucia, że po minionym piątku tak sie nieco uspokoiło? Nie wiem, może to wynik tego, ze piątkowe emocje były przepotężne i dołożyło się do tego moje dzisiejsze spotkanie z szychą banku, z którym współpracuje moja firma. Facet będąc po spotkaniu z radą polityki pieniężnej powiedział, że Polska ma jeden z najstabilniejszych, jeżeli nie najsilniejszy system bankowy na świecie. Też się zdziwiłem, ale uzasadnienie jest takie, że KNF tak mocno trzyma banki obwarowaniami kredytowymi i nie pozwala na udzielanie kredytów na lewo i prawo.

Najnowsze wpisy