Forum

Komentarze użytkownika "agal"

Komentarze użytkownika: agal

Re: Problem z rachunkami Era

agal / 2009-03-09 23:49
proszę dokładnie przeczytać umowę i dołączony regulamin. na pewno można dochodzić odszkodowania z tytułu niewywiązania sie operatora ze swojej części umowy, albo taką umowę można wypowiedzieć z tego samego powodu
agal / 2009-03-09 23:46
No to już Pani sobie odpowiedziała. Wszelkie zmiany w umowie wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.
agal / 2009-03-05 02:58
Uwielbiam Tinę i życze jej jeszcze wielu koncertów. Mam nadzieję, że to nie ostatnia trasa- wbrew opisowi
agal / 2009-03-05 02:53
Do miglantza i andmara. Na tym portalu staraja się wypowiadac ludzie poważni i raczej oświeceni i o otwartych umysłach, a nie zakompleksieni rasiści i ksenofobi. Z takimi komentarzami proszę się przemieścic na antenę Radia Maryja. Na pewno znajdziecie tam godnych siebie słuchaczy.

Re: Zmieniam Bank , klamka zapadła.

agal / 2009-03-05 02:21
Z perspektywy użytkownika. Mam konto w Nordei, mBanku i kredytowe w Multi. W Nordei płacę 3pln/miesiąc i 0,6 groszy za przelew internetowy. Czyli nic specjalnego. Trzymam tam konto bo mam kartę kredytową. mBank wydaje się najlepszy. O pln za prowadzenie i 0 pln za przelewy internetowe. Za inne (telefonicznie) się chyba coś płaci. Trzymam tam konto, bo oszczędnościowe jest oprocentowane 4,25%.Wiem- nic szczególnego, ale lepsze niż nic. Multi mam kredytCHF więc rachunek musze prowadzić automatycznie. Jedyny plus Multi jaki zauważyłam, to to że jeśli płaci się przez serwisy płatnościowe (paypal, itp) to niezależnie od pory dnia czy nocy można z Multi taki przelew zrobić. Z Nordei już nie. Dla mnie to ważne bo robię przelewy o dzikich godzinach. (3am).Ale rozważ ofertę Toyoty banku. Sama się zastanawiam nad przejściem tam. Konot za 0pln, korzystnie oprocentowane konto oszczędnościowe. Natomiast równiez z doświadczenie- odradzam ING. A to dlatego, że obsługa pozostawia wiele do życzenia- umawiasz się z nimi na jakis termin, oni to mają głęboko w poszanowaniu. Poza tym każda normalna firma usługowa w przypadku otrzymania wypowiedzenia umowy od klienta przynajmniej pyta o powód, albo próbuje coś zaproponować. Tam cisza. Ale zależy co kto lubi.pozdrawiam

Re: czy wymiana okien da się odliczyć od podatku

agal / 2009-01-31 01:22
Jeśli dwa lata temu to już chyba za późno na odliczenia. Poza tym przepisy się zmieniły i teraz mogłaby Pani odliczyć wymianę okien, ale tylko wtedy, gdy mieszkanie, gdzie zostały wymienione jest np wynajmowane, czyli przynosi Pani dochód. W przeciwnym wypadku obawiam się, że okien ani innych remontów odliczyć nie można.

Re: zadluzenie w banku - windykacja

agal / 2009-01-16 00:28
Ni pisze Pan, czy poinformował bank o swoich kłopotach finansowych. Banki z reguły proponują rozwiązania doraźne dla dłużników, mających problemy z płynnością (spłata przez jakiś czas tylko odsetek, bez kapitału, wydłużenie okresu kredytowania- za czym idzie obniżenie raty kapitałowo-odsetkowej). Są sposoby, ale trzeba było z bankiem "porozmawiać", gdy zaczęły się kłopoty.

DO WYNAJĘCIA - W KATOWICACH

agal / 2009-01-15 01:59
Przytulne i ciche mieszkanie dwupokojowe (37.5 m2) w centrum Katowic, dogodnie usytuowane ze względu na bliskość przystanków oraz łatwość wyjazdu na A4. Mieszkanie w niskiej zabudowie (2/2 piętro), w zadbanym i ocieplonym budynku odgrodzonym po generalnym remoncie (nowe okna, drewniane podłogi, nowe meble, w kuchni meble na wymiar). Cena 1450/miesiąc. W cenie czynsz i ogrzewanie. Media płatne osobno
wg zużycia. TYLKO OFERTY OSÓB PRYWATNYCH. Kontakt: agnieszka.lambie@gmail.com

Najnowsze wpisy