Forum

Komentarze użytkownika "aka19"

Komentarze użytkownika: aka19

saga Zmierzch

aka19 / 2012-01-17 09:19
Niewykluczone, że saga Zmierzch wcale nie zakończy się na ostatniej części "Przed Świtem", wytwórnia Lionsgate, która wykupiła prawa do filmu, ostrzy sobie pazury na dalszy sukces tej sagi, planując dalsze części w formie filmu lub serialu, pomimo że to już ostatnia część powieści Stephenie Meyer. Jest to tak duża kopalnia pieniędzy, że nie można jej zamknąć. Ale czy hollywoodzka obsada filmu będzie chciała wziąć udział w takiej naciąganej kontynuacji, której jedynym celem jest zbicie fortuny na widzach? obstawiam że nie wszystkim będzie to odpowiadało, a bez Pattinsona czy Stewart film ten nie ma racji bytu.

Studia przez internet.

aka19 / 2011-12-05 13:59
i mielibyśmy jeszcze więcej absolwentów bez wiedzy za to na bezrobociu

wzrost akcyzy na papierosy

aka19 / 2011-11-23 12:43
a wiecie ile ta podwyżka ma wynieść? to już w styczniu?

zmiana w zasadach przyznawania stypendiow

aka19 / 2011-10-13 13:43
podobno, aby otrzymać stypendium lektorskie nie tylko trzeba mieć bardzo dobre wyniki w nauce, ale także trzeba udzielać się na uczelni

Konta na Twitterze i na Facebooku będą połączone

aka19 / 2011-09-21 14:13
wszyscy narzekają na ograniczenie naszej prywatności, że łatwo nabyć teraz o nas jakąkolwiek informacje, ale każdy zakłada konta na portalach społecznościowych

jak rząd pomaga młodym w biznesie

aka19 / 2011-09-15 08:38
mam pomysł na samozatrudnienie, wydaje mi się że dość opłacalny, dopiero w tym roku skończyłam 19 lat, jak rząd pomaga młodym w biznesie? czy można skorzystać z jakichś specjalnych programów, które dofinansują naszą przyszłą firmę?

praca wakacyjna

aka19 / 2011-07-21 08:57
chciałabym wyjechać w sierpniu do pracy na wakacje, przynajmniej do października, gdzie najlepiej teraz wyjeżdżać za granicę do pracy tymczasowej? jak szukacie takiej pracy?

Nie podpisana umowa

aka19 / 2011-06-20 09:38
właśnie nie wiem jak to jest z tym przedłużaniem umowy, bo sama miałam taką sytuację że umowę, która jest na mojego tatę a ja jestem głównym użytkownikiem, mogłam przedłużyć przez telefon, to była data zawarcia umowy a nie moment jak tata podpisał przysłaną przez kuriera umowę!

PolskiBus za złotówkę - tanie wakacje

aka19 / 2011-06-06 11:05
a gdzie mają być dostępne jego oferty? bo brzmi obiecująco

dlaczego Wałęsa nie spotkał się z Obamą

aka19 / 2011-05-30 10:30
Wałęsa w końcu nie pojawił się podczas wizyty Baracka Obamy w Polsce. Czy możecie mi powiedzieć dlaczego się z nim nie spotkał?? Co wpłynęło na taką decyzję byłego prezydenta?

Najnowsze wpisy