Forum

Komentarze użytkownika "Anadin"

Komentarze użytkownika: Anadin

Anadin / 2009-03-27 23:56
Ty chyba też nie znasz swojego powołania. Za bardzo kochasz swoją wiedzę a powinieneś młodych ludzi, a twoją wiedzę "połkną " w mgnieniu oka. Spróbuj. Mnie nauczyciel nazywał idiotą i takim już zostałem.
Pozdrowienia
Anadin / 2009-03-27 23:41
Pomyliłaś powołanie. Udaj się do Wyższej Szkoły Handlowej Jak nie chcesz jeść ochłapów albo skorumpuj dyrektora, przełożonego- dlaczego? bo tak to się robi na całym świecie za pieniądze.
Nie znasz swojej roli. Rodzice nauczyciele nie powiedzieli ci ile zarabiają(li) albo byłaś marzycielką, humanistką, patriotką. Biedactwo nie rozumie co to jest "Władza" i kapitalizm, instytucjonalizm , korupcja, chciwość, jeszcze raz "Władza". Ale teraz jesteś realistką. Nośnik kultury? masz na myśli płytę CD czy DVD :) . hihhihih.
Jesteś samotnym trybikiem a wiemy przecież że trybiki trzymają się razem w machinach wojennych. Coś jest nie tak, trybik nie wie po co jest trybikiem.
Aha "Władza" jeszcze nie wie po co cię stworzyła - no teraz już wie. Niedługo dostaniesz wysoką pensje(tak to jest przepowiednia a ja nie jestem prorokiem)aby ogłupiać nowe pokolenia, "Władza" nie potrzebuje mądrego społeczeństwa żeby tak narzekało na "Władze". Teraz Już wiem dlaczego pani od polskiego nazywała mnie idiotą w piątej klasie podstawówki a innych prymusami ale ona już gryzie ziemie.I dobrze niech se gryzie.
Na dzisiaj koniec, jestem zmęczony
Do "zobaczenia"
Przesyłam Pozdrowienia Rafał
Anadin / 2009-03-27 23:10
Cześć. Mam na imię Rafał.
Zacznijmy od "Władzy" i jej armii z którą codziennie walczymy , która widzi nas jako potulnych niewolników. Teraz definicja z encyklopedii: niewolnictwo- stosunek zależności, w którym jednostka stanowi własność innego człowieka lub instytucji (świątyni, państwa). Tak jesteśmy niewolnikami bez wątpienia niewolnikami dwudziestego pierwszego wieku ale nie "Władza" 300tys.urzędników oni to nie niewolnicy to "Władza" absolutna na którą nie mamy żadnego wpływu, są poza naszym zasięgiem, robią sobie z naszymi pieniędzmi co chcą, którą mijamy na ulicy na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną patrząc w szybę innego samochodu, w kościele w sklepie w restauracji TAK ponad ćwierć milionowa armia. Nic do nich nie mam ale są naszymi rodakami w ich żyłach płynie polska krew, więc dlaczego nas tak traktują? Bo mają silną pozycje i niczego się nie boją, zwolnień, kryzysu, bezrobocia . Ale nie, przecież jesteśmy wolni jest pokój nie musimy pracować żeby być niewolnikami... nie musimy korumpować siebie na wzajem żeby przetrwać .
Przecież jest nas miliony, oczywiście podzieleni i anonimowi między sobą ale nie przed "Władzą"." Władza " dobrze się ma dobrze nas zna i nas tropi, odruchowo i groźnie na siebie patrzymy a "Władza" siedzącą w limuzynach i autach na kredyt zaczynając od porannej kawy i gazety przy biurku, knuje jak nam popsuć dzień i bardziej ich nienawidzić. (Co wy robicie?) A będzie ich jeszcze więcej . Aparat administracyjny w ciągu ostatnich 12 lat w Polsce bardzo się rozrósł. Zgodnie z danymi GUS w 1989 r. w Polsce było około 30 tys. urzędników, obecnie tylko w administracji rządowej pracuje 116 tys. osób. Łącznie w administracji samorządowej i państwowej pracuje 306 tys. urzędników.
ZRÓBMY COŚ Z TYM albo nie długo będzie godzina policyjna !!!!! >ja wiem co zrobić. Do "zobaczenia".

Najnowsze wpisy