Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2011-04-19 16:02 / Tysiącznik na forum
-Mówią ze ludzie popierający Platformę to ludzie WYKSZTAŁCENI A JAK WIDAĆ bezmózgowcy.

Krew we mnie burzy sie, gdy slysze o "specjalistach od PR." W normalnym jezyku to znaczy zawodowi klamcy, specjalizujacy sie w sprzedawaniu ladnie opakowanych klamstw.
Po 4 latach takie zabiegi, mam nadzieje, spelzna na niczym.
Ale dlugi PO zlodziejach i nieudacznikach z PO pozostalna-przeszlo $ 100 mld. Gierek narobil tylko $20 mld i to w 10 lat.
arch / 2011-04-19 15:57 / Tysiącznik na forum
A ja nie wierzę tym sondażom,33% debili to niemożliwe !!!
10% pal sześć ! Sułtanat turecki a te 33% to Janczary,czy Cóś....?
arch / 2011-04-19 15:47 / Tysiącznik na forum
Żniwiarze nienawiści - przeproście za Marka Rosiaka! "Najgorsza jednak jest ta hipokryzja"
arch / 2011-04-19 15:44 / Tysiącznik na forum
Obywatelu! Pomóż Platformie! Okradnij się sam!
arch / 2011-04-19 15:24 / Tysiącznik na forum
- 2011-04-13 20:15:02 dgen . Re: Ceny w Polsce rosną szybciej od
prognoz [1]

3 x 15;
-inflacja 15 %
-beznyna 15 zł/l
-chleb 15 zł/bochenek "

Za gówniarzy głosujących na PO zapłacimy teraz wszyscy .

Re: Tuska popierają wykształceni i zamożni

arch / 2011-04-19 15:23 / Tysiącznik na forum
" taka jest prawda " napisał - Podoba mi się taktyka Tuska.

Spojrzenie na słupek...i sru leminga VATem.
Spojrzenie na słupek...i sru leminga zasiłkiem pogrzebowym.
Spojrzenie na słupek...i sru leminga płacą minimalną.
Spojrzenie na słupek...i sru leminga zasiłkiem pielęgnacyjnym.
Spojrzenie na słupek...i sru leminga...momencik, teraz trzeba opieprzyć OFE.
Spojrzenie na słupek...O.K. już można leminga...
"Kocham Was, głupie lemingi. Dlatego muszę i chcę Wam dogodzić.
arch / 2011-04-19 15:22 / Tysiącznik na forum
.
– zajmujemy się wszyscy „duperelami”, a tu kradną, zupełnie bezkarnie, wszystko co dla nas najcenniejsze. Zwłaszcza przyszłość. Mogliśmy być Norwegią czy Kuwejtem, a jesteśmy nędzarzem wycyckanym przez zgraję mafijnych „elit politycznych”.

Może czas z tym skończyć, póki jeszcze coś zostało?

Zdrajcy za 1 % wartości , sprzesdali zasoby gazu łupkowego -gdzie w USA OPŁATY TE WYNOSZĄ OK 20% !

"Rząd odpuszcza opłaty za gaz łupkowy ! "-- w której Polska straciła jakieś 2500 mld PLN."...! ! .

www.biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/438954,rzad_odpuszcza_oplaty_za_gaz_lupkowy.html

Re: Dane o produkcji gorsze od prognoz

arch / 2011-04-19 15:19 / Tysiącznik na forum

Produkcja przemysłowa w Polsce była w marcu 8 % wyższa niż przed rokiem

A inflacja producentów (PPI) w tym okresie wyniosła 8,3% r/r
Brawo czyli realny ujemy wzrost ?
arch / 2011-04-19 13:34 / Tysiącznik na forum
....nieujawnienie ekspertyz o konstytucyjności reformy OFE jest skandalem.

-to jest etyka kolesiów. Jeżeli swoi coś robią, to nie możemy tego krytykować, bo
arch / 2011-04-19 13:14 / Tysiącznik na forum
....to jest etyka kolesiów. Jeżeli swoi coś robią, to nie możemy tego krytykować, bo

Re: Nawet jeśli wywalczysz podwyżkę i tak się nie wzbogacisz

arch / 2011-04-19 12:33 / Tysiącznik na forum
Zarabiamy mniej niż przed rokiem

Wzrost zatrudnienia wyhamowuje, a wynagrodzenia rosną już wolniej niż inflacja. Płace tracą więc realną wartość. To zaskoczenie.

http://gospodarka.dziennik.pl/praca/artykuly/331959,zarabiamy-mniej-niz-przed-rokiem.html
arch / 2011-04-19 09:42 / Tysiącznik na forum
– zajmujemy się wszyscy „duperelami”, a tu kradną, zupełnie bezkarnie, wszystko co dla nas najcenniejsze. Zwłaszcza przyszłość. Mogliśmy być Norwegią czy Kuwejtem, a jesteśmy nędzarzem wycyckanym przez zgraję mafijnych „elit politycznych”.

Może czas z tym skończyć, póki jeszcze coś zostało?

Sprzedadzą zdrajcy zasoby za 1 % wartości , tak jak sprzesdali zasoby
gazu łupkowego -
"Rząd odpuszcza opłaty za gaz łupkowy ! "-- w której Polska straciła jakieś 2500 mld PLN."...! ! .

www.biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/438954,rzad_odpuszcza_oplaty_za_gaz_lupkowy.html

-W rozmowie z „The Times” jeden z nich podkreślił, że warunki finansowe w Polsce są wręcz najkorzystniejsze na świecie. ! ! !
arch / 2011-04-19 09:35 / Tysiącznik na forum
W państwie mafijnym, zawsze tak jest, że ktoś kto próbuje wsadzić łapówkarzy do więzienia sam do niego trafia...
" A mafiosi chodzą swobodnie na wolności i robią interesy z politykami..Ale, cóż takich mamypolityków, na jakich głosujemy...
-- - " Mafiosi, którzy siedzą w więzieniach to tzw. trzepakowa mafia. Prawdziwa nie została złapana " - u Rymanowskiego - .
------..zgodzili się, że polska przestępczość wciąż istnieje i ma się dobrze.
www.tvn24.pl/13373,1,rozmowa.html
arch / 2011-04-19 09:30 / Tysiącznik na forum
Tusk: Ważne, żeby wygrać wybory
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;wazne;zeby;wygrac;wybory,123,0,814459.html
arch / 2011-04-19 09:07 / Tysiącznik na forum
2011-04-18 22:11:58 tesa1959 [ Tysiącznik na forum ] . Wiesz, brakowało mi Ciebie na tym forum przez okres Twego urlopu. Twoje poczucie humoru bardzo mi odpowiada.
Mimo, że mam 18 lat x ileś, to gdy nie patrzę w lustro, chętnie bym trochę porozrabiała :).

Najnowsze wpisy