Forum

Komentarze użytkownika "ARTUR408"

Komentarze użytkownika: ARTUR408

Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu to nie slogan

ARTUR408 / 2013-11-28 00:32
A ja chciałbym się dowiedzieć czy firma Pepsi korzysta z półproduktów firmy Senomyks ,jest to światowa potęga w dziedzinie dodatków smakowych do żywności notowana wysoko na giełdzie w USA .

Re: Schaeuble: Sytuacja w strefie euro coraz lepsza

ARTUR408 / 2013-11-23 22:15
Chiny ogłosiły koniec gromadzenia rezerw walutowych i wykupywania obligacji , teraz każda sprzedaż rezerw Chińskich może doprowadzić do załamania gospodarki w ciągu kilku godzin .

Re: Środki unijne pozytywnie wpłyną na spółkę Libet

ARTUR408 / 2013-11-22 21:43
Na żebraniu zawsze się zarabia , gdyby nie wyżebrane pieniądze podatników to firma już dawno nie miałaby racji bytu a tak blokuje rozwój normalnie funkcjonujących zakładów .

Re: Sprzedali ropę i gaz za 30 mld funtów

ARTUR408 / 2013-11-21 12:34
A ja chciałbym zobaczyć rozliczenie za eksploatację naszej strefy pacyficznej którą odziedziczyliśmy po RWPG , chyba że już jest sprzedana ale to nie zwalnia z rozliczenia .

Re: Brytyjczycy nie mówią w obcych językach

ARTUR408 / 2013-11-20 21:38
Angielski jest uniwersalny tak jak była łacina ,jeszcze w tym stuleciu podzieli jej los więc dzieci powinno się uczyć chińskiego i rosyjskiego aby mogły się porozumiewać gdy dorosną .

Re: Brytyjczycy nie mówią w obcych językach

ARTUR408 / 2013-11-20 21:35
Też tam byłem i pytam się takiego młodego kretyna czy mówi po rosyjsku , niemiecku , to może po chińsku , spurpurowiał ze wstydu że nie zna żadnego języka i już się nie śmiał że nie znam angielskiego .

Re: Zmiany w rządzie. Tusk zdradził szczegóły rekonstrukcji

ARTUR408 / 2013-11-20 12:57
A ja głupi myślałem , że rozwój kraju zależy od społeczeństwa .W takim wypadku mogą wyjechać wszyscy a rząd zapewni rozwój , może jeszcze pomogą emeryci i renciści aby był większy przyrost naturalny .

Re: Pożyczki dla studentów i absolwentów. Na razie dla wybranych

ARTUR408 / 2013-11-19 23:48
Jeżeli zarżnęło się gospodarkę i wypędziło z kraju młodych , zdolnych ludzi to kto ma napędzać gospodarkę , emeryci . Kto uwierzy złodziejowi że już nie będzie kradł ? Przecież Polacy są cały czas okradani na rzecz obcych inwestorów niech więc oni ciągną gospodarkę , my poczekamy na IV rozbiór .

Re: Komornik nie zabierze sprzętu niezbędnego dla niepełnosprawnych

ARTUR408 / 2013-11-16 21:59
Niemożliwe . Komornik Miłosierny ?

Re: Dopłaty do mieszkań dla wszystkich młodych? W MdM są haczyki

ARTUR408 / 2013-11-16 21:54
To są dopłaty dla młodych z niedorozwojem umysłowym posiadających bogatych rodziców na stanowisku urzędniczym . To jest przecież polityka prorodzinna czyli wszystko dla " swoich " rodzin tak jak i odpisy podatkowe na dzieci dla bogatych bo biedny nie ma z czego odpisać .

Re: Prowadzenie firm rodzinnych będzie prostsze?

ARTUR408 / 2013-11-14 22:37
Można jeszcze wiele pisać ale doszedłem do wniosku że mija się to z celem , jak wytłumaczyć historykowi budowę tokarki ?

Re: Prowadzenie firm rodzinnych będzie prostsze?

ARTUR408 / 2013-11-13 21:56
Przecież urzędy skarbowe dostały nakaz ściągania pieniędzy z zaległego VAT- u po 3 miesiącach w trybie karno - skarbowym , czyli z nałożeniem grzywny co jest równoważne z dorżnięciem Polskiej firmy aby weszła w to miejsce zagraniczna z ulgami skarbowymi . A tak właściwie to co z inwalidami których opiekunowie musieli iść do pracy bo odebrano im 500 zł zasiłku / jałmużny .Prezydent Miłosierny ? I jeszcze taki kamyczek do ogródka , nadal nie mam odpowiedzi wysłanej do ministerstwa w sprawie szczepionek , konwersacja internetowa została nagle przerwana a odpowiedzi nadal nie ma . Przy ostatnim zdaniu cenzor będzie się musiał napracować aby odnależć w sieci moją pocztę ale przecież za to mu płacą .

Re: Kruk ma 40 milionów złotych z emisji obligacji

ARTUR408 / 2013-10-04 12:42
Szkoda że się wyłożą , bo to jeszcze jedna z nielicznych porządnych firm .

Re: PMI polskiego przemysłu znowu się poprawił. Jest lepiej od prognoz

ARTUR408 / 2013-10-02 23:40
Firmy muszą wynieść się na zachód bo Polacy tam już są a w kraju najciekawiej będzie pomiędzy styczniem a marcem gdy upadek będzie totalny .

Re: Zakaz opalania pieców węglem. Związkowcy zaniepokojeni pomysłem posłów

ARTUR408 / 2013-10-02 16:13
Jeżeli sfinansują każdemu chętnemu nowoczesny piec gazowy w systemie pulsacyjnym , to można się skusić ale z tego co rząd mówi to budżet leci na kredycie więc skąd wezmą pieniążki ? Zapewne dodrukują , to może prościej ustalić ile każdy rocznie może sobie dodrukować papieru płatniczego. Obowiązuje równość wobec prawa , także gospodarczego i należy zapytać mądrzejszych od siebie o skutki społeczne a nie rżnąć durnia na wysokim stanowisku bo pewnego dnia ktoś może się upomnieć o zwrot kosztów na wzór mafijny .

Najnowsze wpisy