Forum

Komentarze użytkownika "ARTUR408"

Komentarze użytkownika: ARTUR408

Re: Segregujemy śmieci jak szaleni i to bez ustawy

ARTUR408 / 2013-06-26 20:40
Wszystkie wsie i miasteczka już dawno segregują odpady a firmy do tego celu dostarczają odpowiednie worki , jak zwykle największy problem jest i będzie w dużych miastach , gdzie świadomość społeczna dorównuje jedynie inteligencji chomika .

Re: Zmowa cenowa na rynku zbóż i rzepaku? Ziobro pisze list do Tuska

ARTUR408 / 2013-08-12 00:50
Ciekawa wypowiedż , przecież TVP też jest spółką i nie ma prawa bez umowy pobierać opłat za abonament który jest obecnie dotacją publiczną z naszych podatków , które są wyznacznikiem wartości PKB dla Brukseli w temacie dopłat .Dotacje unijne nie przewidują dopłaty z budżetu do spółek rolnych a więc i do TVP. Kto więc kłamie ?

Re: KRRiT ukarała TVP za żarty kabaretu Limo

ARTUR408 / 2013-08-14 23:56
Jakoś nie " czaję bazy " mówiąc trochę inaczej . Nikt przecież nie naruszał praw do świętych wotów jakiejkolwiek religii , nie są świętościami żyjące osoby lub ich uczynki . Co innego w Indiach gdzie żyjące Święte Krowy są czczone za życia i naruszenie tego prawa jest karalne , co prawda my też mamy kary za naruszenie świętości naszych " świętych krów " ale to już będą inne rozliczenia , coś jak ubój rytualny .

Re: Bezrobocie i sprzedaż detaliczna w Polsce. Nowe dane GUS

ARTUR408 / 2013-09-24 13:56
Ilość ludzi też spada .

Re: Spółka dnia: Akcje najdroższe w historii. Mają być jeszcze droższe

ARTUR408 / 2013-09-24 13:59
Bomba z opóżnionym zapłonem przed końcem roku .

Re: Przez ocieplenie oceany zmienią się nie do poznania

ARTUR408 / 2013-09-27 20:25
A może należy udowodnić im wszystkim że kłamią , a oto dowód niepodważalny którego nie wytłumaczą . W 1871 r USA zorganizowały wyprawę w celu zdobycia bieguna północnego , dla tej wyprawy zbudowano specjalny statek żaglowy ze wspomaganiem silnika parowego , kapitan Charles Francis Hall , statek Polaris . Tragedia zaczęła się pod 82 stopnie 29 min. N , gdzie nadal nie było lodu i po horyzont była sama woda wolna od lodu , prawdopodobnie do samego bieguna , reszta Tłumacz Google , lub w książce Centkiewiczów " Na podbój Arktyki " . Cóż takiego wydarzyło się w tym właśnie roku że Ocean Lodowaty nie miał wcale lodu ? Ci naukowcy od ocieplenia powinni najpierw nauczyć się czytać a potem wypowiadać w poważnych sprawach bo takich opisanych perełek jest więcej np. legionista rzymski zagryziony przez rekina na brzegu Francji przed wyprawą na podbój obecnej Anglii .

Re: Zawody prawnicze. 11 tys. osób zdawało dziś egzaminy

ARTUR408 / 2013-09-28 21:40
Ja też przeprowadziłem próbne testy sprzętu obronnego w przypadku najścia w domu o godzinie 6 .00 , nie kończyłem studiów ale potrafię zrobić taki wykład że aplikujący na mojej posesji raczej nie będzie potrzebował adwokata .

Re: Mieszkanie dla Młodych. Ustawa przyjęta

ARTUR408 / 2013-09-29 19:31
Zadziwiające , że jeszcze ktokolwiek z młodych tutaj coś robi popadając w coraz większe zadłużenie , możliwe że jeszcze nie wiedzą iż po 10 - 15 latach i tak zapuka do nich komornik i będą musieli pracować ile sił aby przeżyć lub jak 5000 osób w tym roku - popełnią samobójstwo z przyczyn ekonomicznych czym uradują ZUS który znowu zyska trochę kasy na zagraniczne wojaże pracowników .

Re: Obama odwołał wizytę w Malezji

ARTUR408 / 2013-10-02 15:58
Przecież zostałby natychmiast aresztowany gdyż jest tam siedziba Międzynarodowego Trybunału .

Re: Zakaz opalania pieców węglem. Związkowcy zaniepokojeni pomysłem posłów

ARTUR408 / 2013-10-02 16:13
Jeżeli sfinansują każdemu chętnemu nowoczesny piec gazowy w systemie pulsacyjnym , to można się skusić ale z tego co rząd mówi to budżet leci na kredycie więc skąd wezmą pieniążki ? Zapewne dodrukują , to może prościej ustalić ile każdy rocznie może sobie dodrukować papieru płatniczego. Obowiązuje równość wobec prawa , także gospodarczego i należy zapytać mądrzejszych od siebie o skutki społeczne a nie rżnąć durnia na wysokim stanowisku bo pewnego dnia ktoś może się upomnieć o zwrot kosztów na wzór mafijny .

Re: PMI polskiego przemysłu znowu się poprawił. Jest lepiej od prognoz

ARTUR408 / 2013-10-02 23:40
Firmy muszą wynieść się na zachód bo Polacy tam już są a w kraju najciekawiej będzie pomiędzy styczniem a marcem gdy upadek będzie totalny .

Re: Kruk ma 40 milionów złotych z emisji obligacji

ARTUR408 / 2013-10-04 12:42
Szkoda że się wyłożą , bo to jeszcze jedna z nielicznych porządnych firm .

Re: Prowadzenie firm rodzinnych będzie prostsze?

ARTUR408 / 2013-11-13 21:56
Przecież urzędy skarbowe dostały nakaz ściągania pieniędzy z zaległego VAT- u po 3 miesiącach w trybie karno - skarbowym , czyli z nałożeniem grzywny co jest równoważne z dorżnięciem Polskiej firmy aby weszła w to miejsce zagraniczna z ulgami skarbowymi . A tak właściwie to co z inwalidami których opiekunowie musieli iść do pracy bo odebrano im 500 zł zasiłku / jałmużny .Prezydent Miłosierny ? I jeszcze taki kamyczek do ogródka , nadal nie mam odpowiedzi wysłanej do ministerstwa w sprawie szczepionek , konwersacja internetowa została nagle przerwana a odpowiedzi nadal nie ma . Przy ostatnim zdaniu cenzor będzie się musiał napracować aby odnależć w sieci moją pocztę ale przecież za to mu płacą .

Re: Prowadzenie firm rodzinnych będzie prostsze?

ARTUR408 / 2013-11-14 22:37
Można jeszcze wiele pisać ale doszedłem do wniosku że mija się to z celem , jak wytłumaczyć historykowi budowę tokarki ?

Re: Dopłaty do mieszkań dla wszystkich młodych? W MdM są haczyki

ARTUR408 / 2013-11-16 21:54
To są dopłaty dla młodych z niedorozwojem umysłowym posiadających bogatych rodziców na stanowisku urzędniczym . To jest przecież polityka prorodzinna czyli wszystko dla " swoich " rodzin tak jak i odpisy podatkowe na dzieci dla bogatych bo biedny nie ma z czego odpisać .
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy