Forum

Komentarze użytkownika "ARTUR408"

Komentarze użytkownika: ARTUR408

Re: Komornik nie zabierze sprzętu niezbędnego dla niepełnosprawnych

ARTUR408 / 2013-11-16 21:59
Niemożliwe . Komornik Miłosierny ?

Re: Pożyczki dla studentów i absolwentów. Na razie dla wybranych

ARTUR408 / 2013-11-19 23:48
Jeżeli zarżnęło się gospodarkę i wypędziło z kraju młodych , zdolnych ludzi to kto ma napędzać gospodarkę , emeryci . Kto uwierzy złodziejowi że już nie będzie kradł ? Przecież Polacy są cały czas okradani na rzecz obcych inwestorów niech więc oni ciągną gospodarkę , my poczekamy na IV rozbiór .

Re: Zmiany w rządzie. Tusk zdradził szczegóły rekonstrukcji

ARTUR408 / 2013-11-20 12:57
A ja głupi myślałem , że rozwój kraju zależy od społeczeństwa .W takim wypadku mogą wyjechać wszyscy a rząd zapewni rozwój , może jeszcze pomogą emeryci i renciści aby był większy przyrost naturalny .

Re: Brytyjczycy nie mówią w obcych językach

ARTUR408 / 2013-11-20 21:35
Też tam byłem i pytam się takiego młodego kretyna czy mówi po rosyjsku , niemiecku , to może po chińsku , spurpurowiał ze wstydu że nie zna żadnego języka i już się nie śmiał że nie znam angielskiego .

Re: Brytyjczycy nie mówią w obcych językach

ARTUR408 / 2013-11-20 21:38
Angielski jest uniwersalny tak jak była łacina ,jeszcze w tym stuleciu podzieli jej los więc dzieci powinno się uczyć chińskiego i rosyjskiego aby mogły się porozumiewać gdy dorosną .

Re: Sprzedali ropę i gaz za 30 mld funtów

ARTUR408 / 2013-11-21 12:34
A ja chciałbym zobaczyć rozliczenie za eksploatację naszej strefy pacyficznej którą odziedziczyliśmy po RWPG , chyba że już jest sprzedana ale to nie zwalnia z rozliczenia .

Re: Środki unijne pozytywnie wpłyną na spółkę Libet

ARTUR408 / 2013-11-22 21:43
Na żebraniu zawsze się zarabia , gdyby nie wyżebrane pieniądze podatników to firma już dawno nie miałaby racji bytu a tak blokuje rozwój normalnie funkcjonujących zakładów .

Re: Schaeuble: Sytuacja w strefie euro coraz lepsza

ARTUR408 / 2013-11-23 22:15
Chiny ogłosiły koniec gromadzenia rezerw walutowych i wykupywania obligacji , teraz każda sprzedaż rezerw Chińskich może doprowadzić do załamania gospodarki w ciągu kilku godzin .

Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu to nie slogan

ARTUR408 / 2013-11-28 00:32
A ja chciałbym się dowiedzieć czy firma Pepsi korzysta z półproduktów firmy Senomyks ,jest to światowa potęga w dziedzinie dodatków smakowych do żywności notowana wysoko na giełdzie w USA .

Re: Stosunki USA-Chiny. "Nowa chińska strefa obrony powietrznej jest...

ARTUR408 / 2013-12-05 22:28
Śmieszne i dziecinne . Chiny zaraz ich ustawią na baczność jeśli nie wiedzą gdzie ich miejsce .

Re: Obroty handlowe UE i Ukrainy to prawie 40 mld euro rocznie. Rosja nie...

ARTUR408 / 2013-12-05 22:32
Ciekawe co teraz , bo Janukowycz w ciągu jednego dnia bez warunków wstępnych dostał od Chin w inwestycjach 8 miliardów , dla nich Ukraina to coś w rodzaju powiatu więc to jedynie zaliczka .

Re: Pogrzeb Nelsona Mandeli. Izrael nie wyśle prezydenta ani premiera

ARTUR408 / 2013-12-09 21:42
Biorąc pod uwagę prześladowania w Izraelu chrześcijańskich Koptów z Afryki Wschodniej i innych nacji wyznaniowych , to ryzyko linczu na takiej delegacji w RPA skutecznie odstrasza chętnych do wizyty .

Re: Sankcje wobec Ukrainy "byłyby przedwczesne"

ARTUR408 / 2013-12-12 02:01
Jeżeli Ukraina nałoży sankcje na Unię to urzędnicy będą musieli iść na żebry .

Re: Nowa ustawa o VAT utrudni w firmach zarządzanie cash flow

ARTUR408 / 2013-12-13 00:46
Te przepisy uderzą głównie w osoby które pracują w systemie samozatrudnienia , jak zwykle prawo / bezprawie uderza w najsłabszych .

Re: Jak rozwiązać spór w sprawie edukacji seksualnej?

ARTUR408 / 2013-12-14 01:56
A p.Kluzik to rodzice znależli w kapuście bo przecież wtedy byli nieświadomi jak się robi dzieci , ta pani chyba też nie ma swoich dzieci bo skąd miałaby się dowiedzieć " jak to się robi " , wcześniej była taka ciemnota , że ludzie się nie rodzili tylko je " bociany przynosili " .Jak taki " człowiek " może czymkolwiek zarządzać lub uczyć innych , u mnie nawet by nie sprzątała bo w takiej pracy też należy myśleć .

Najnowsze wpisy