Forum

Komentarze użytkownika "ARTUR408"

Komentarze użytkownika: ARTUR408

Re: Kryzys w Sudanie Płd. zagrożeniem dla globalnych dostaw ropy

ARTUR408 / 2013-12-24 10:55
Mylisz się ,nie ma na lądzie ale pod wodą .

Re: Zawody prawnicze. 11 tys. osób zdawało dziś egzaminy

ARTUR408 / 2013-09-28 21:40
Ja też przeprowadziłem próbne testy sprzętu obronnego w przypadku najścia w domu o godzinie 6 .00 , nie kończyłem studiów ale potrafię zrobić taki wykład że aplikujący na mojej posesji raczej nie będzie potrzebował adwokata .

Re: Leczenie za granicą refundowane? Jeszcze nie teraz

ARTUR408 / 2014-01-02 00:24
To czy fundusz zapłaci czy nie to już jego sprawa ale każda niezapłacona faktura będzie skutkowała odszkodowaniem bo w tym zakresie prawo Unijne jest już ponad krajowym a każda sprawa będzie musiała być rozpatrzona " z urzędu " jako przestępstwo finansowe niezgodne z prawem . Nie może być tak , że jak ustawa ma przynosić profity urzędnikom tzn. że Unia wymaga a jeśli chodzi o prawo obywatela to urzędnicy nigdy nie mogą zdążyć . Nikt nikogo nie zmusza do pracy w rządzie czy sejmie , jak nie potrafi to wynocha i do kamieniołomu a nie wstyd przynosić narodowi .

Re: Apel Gowina do prezydenta o podjęcie prac nad nowym systemem emerytalnym

ARTUR408 / 2014-01-17 21:55
Jak się nie obrócić d..a z tyłu . Władza ma niestety to do siebie że deprawuje ludzi którzy ją sprawują , nie zmienia to jednak faktu , że ZUS musi się wywiązywać ze swoich zobowiązań na zasadzie ciągłości władzy państwowej , jeżeli tego nie uczyni to każda osoba obecnie rządząca przygotuje piekło swoim rodzinom gdyż to majątki rodzinne zostaną odebrane na poczet zobowiązań wobec obywateli i to nie jest ważne w jakim kraju świata one istnieją , każdy kraj na zasadzie solidarności umożliwia odzyskanie należności będących własnością społeczeństwa .

Re: Ford C-MAX Solar Energi. Coraz śmielej w przyszłość?

ARTUR408 / 2014-01-03 21:47
Podniesie się opłaty za posiadanie i akcyza z paliwa się wyrówna , ciekawe jak w Hiszpanii bo panele słoneczne są tam obłożone wysokim podatkiem od " posiadania " .

Re: Auta z kratką wkrótce znikną. Rząd ekspresowo łata dziurę w VAT, a...

ARTUR408 / 2014-01-17 22:12
Najwięcej jednak firmy płacą za brak możliwości uzyskania odszkodowania z VAT od firm ubezpieczeniowych w razie kolizji lub szkody całkowitej . Najwięcej w tym wypadku zyskują firmy ubezpieczeniowe a rząd popierając taką politykę traci rocznie miliardy zł dochodu z tytułu wpływu VAT od ubezpieczycieli i szarej strefy obrotu samochodami firmowymi powypadkowymi które ubezpieczyciele wystawiają na sprzedaż po kasacji . Oczywiście ktoś posiadając akcje firm ubezpieczeniowych nie zająknie się o tej sprawie w sejmie zrzucając brak dochodów w budżecie na handlujących pietruszką bez kasy fiskalnej .

Re: Wzrost gospodarczy USA poprawił nastroje na giełdach

ARTUR408 / 2013-12-19 23:55
Czym można handlować jeśli się nic nie posiada , papierem płatniczym w listkach lub rolkach ?

Re: Obama odwołał wizytę w Malezji

ARTUR408 / 2013-10-02 15:58
Przecież zostałby natychmiast aresztowany gdyż jest tam siedziba Międzynarodowego Trybunału .

Re: Zakaz opalania pieców węglem. Związkowcy zaniepokojeni pomysłem posłów

ARTUR408 / 2013-10-02 16:13
Jeżeli sfinansują każdemu chętnemu nowoczesny piec gazowy w systemie pulsacyjnym , to można się skusić ale z tego co rząd mówi to budżet leci na kredycie więc skąd wezmą pieniążki ? Zapewne dodrukują , to może prościej ustalić ile każdy rocznie może sobie dodrukować papieru płatniczego. Obowiązuje równość wobec prawa , także gospodarczego i należy zapytać mądrzejszych od siebie o skutki społeczne a nie rżnąć durnia na wysokim stanowisku bo pewnego dnia ktoś może się upomnieć o zwrot kosztów na wzór mafijny .

Re: PMI polskiego przemysłu znowu się poprawił. Jest lepiej od prognoz

ARTUR408 / 2013-10-02 23:40
Firmy muszą wynieść się na zachód bo Polacy tam już są a w kraju najciekawiej będzie pomiędzy styczniem a marcem gdy upadek będzie totalny .

Re: Kruk ma 40 milionów złotych z emisji obligacji

ARTUR408 / 2013-10-04 12:42
Szkoda że się wyłożą , bo to jeszcze jedna z nielicznych porządnych firm .

Re: Segregujemy śmieci jak szaleni i to bez ustawy

ARTUR408 / 2013-06-26 20:40
Wszystkie wsie i miasteczka już dawno segregują odpady a firmy do tego celu dostarczają odpowiednie worki , jak zwykle największy problem jest i będzie w dużych miastach , gdzie świadomość społeczna dorównuje jedynie inteligencji chomika .

Re: Zmiany w rządzie. Tusk zdradził szczegóły rekonstrukcji

ARTUR408 / 2013-11-20 12:57
A ja głupi myślałem , że rozwój kraju zależy od społeczeństwa .W takim wypadku mogą wyjechać wszyscy a rząd zapewni rozwój , może jeszcze pomogą emeryci i renciści aby był większy przyrost naturalny .

Re: Brytyjczycy nie mówią w obcych językach

ARTUR408 / 2013-11-20 21:35
Też tam byłem i pytam się takiego młodego kretyna czy mówi po rosyjsku , niemiecku , to może po chińsku , spurpurowiał ze wstydu że nie zna żadnego języka i już się nie śmiał że nie znam angielskiego .

Re: Brytyjczycy nie mówią w obcych językach

ARTUR408 / 2013-11-20 21:38
Angielski jest uniwersalny tak jak była łacina ,jeszcze w tym stuleciu podzieli jej los więc dzieci powinno się uczyć chińskiego i rosyjskiego aby mogły się porozumiewać gdy dorosną .

Najnowsze wpisy