Forum

Komentarze użytkownika "BadSantaClaus"

Re: Na Pacyfiku, po 50 dniach, odnaleziono dwóch chłopców

BadSantaClaus / 2010-11-25 09:33 / portfel / Bywalec forum
Tytuł "znaleziono dwóch chłopców"

W tekscie mowa o trzech.

Panie dziennikarzu budzimy się, już 9.30 ;]

Swoją drogą, to jestem pełen podziwu.. Dali rade :)
BadSantaClaus / 2010-11-23 10:59 / portfel / Bywalec forum
A Ty inteligencie, poczytałbys troche słownika ortograficznego!.

Re: Pobieraczek.pl - Kolejny raz.

BadSantaClaus / 2010-10-22 08:14 / portfel / Bywalec forum
W jakim celu tworzysz kolejny temat?! Jest juz temat o pobieraku z masą postów, które odpowiadają, na Twoje pytania. Wystarczy wejsc, i poczytac chocby pierwsza stronę. Tak trudno?

Pozdrawiam.
BadSantaClaus / 2010-10-20 13:39 / portfel / Bywalec forum
Ogarnij sie.

Myslisz, ze jak bedzie refundowane przez NFZ, to kazda laska bedzie sobie mogla zrobic taki zabieg ? Warunkiem tego, bedzie bezpłodnośc, ktregoś z partnerów. Wszystko tak Sobie PISiory upraszczacie.

Nad dopalaczami pracują, ustawy sa maglowane, chociazby dziś. Pozdro.
BadSantaClaus / 2010-10-20 10:31 / portfel / Bywalec forum
Student, zamiast na forum lepiej idz jednak na te zajęcia, może one Cie do czegoś doprowadzą. Ta Głupota razi w oczy. Pozdro.

Re: Macierewicz chce komisji śledczej ds. morderstwa

BadSantaClaus / 2010-10-20 09:53 / portfel / Bywalec forum
Wam, w tym PISIE, i zwolennikom tego ugrupowania sie juz w dupach poprzewracało.
Tak wszystkiemu winna jest Platforma, Jakis psychol, nażarł sie nie świezych warzyw czy czego, zabił gościa, i teraz ten nieudolny Macierewicz, znowu komisje powołuje. Leczcie sie wszyscy z tej jakze zakaznej choroby. Pozdro.

Re: Mała planetoida przeleci tuż obok Ziemi

BadSantaClaus / 2010-10-11 11:50 / portfel / Bywalec forum
Czy jestes ktoś bardziej ogarnięty w takich sprawach ?
Jakie byly by skutki uderzenia w ziemie tej planetoidy ? jaka skala zniszczeń przy 7 metrach średnicy ?

Re: Ślady krwi w domu Olewników. "Nowe wątki trzeba sprawdzić"

BadSantaClaus / 2010-10-05 13:40 / portfel / Bywalec forum
Jezeli ktoś oglądal serial Prison Break, bądź jak kto woli Skazany na Śmierc, pewnie
slyszał o korporacji FIRMA, która własnie w tym serialu występowała.

Chcąc nie chcąc, tyle zdarzeń, łudząco przypomina działania podobnej organizacji w
Polsce. :P

Pozdrawiam

Re: Śmierć strażnika więziennego: Będzie specjalny raport

BadSantaClaus / 2010-10-05 13:38 / portfel / Bywalec forum
Jezeli ktoś oglądal serial Prison Break, bądź jak kto woli Skazany na Śmierc, pewnie slyszał o korporacji FIRMA, która własnie w tym serialu występowała.

Chcąc nie chcąc, tyle zdarzeń, łudząco przypomina działania podobnej organizacji w Polsce. :P

Pozdrawiam
BadSantaClaus / 2010-10-05 11:02 / portfel / Bywalec forum
Niech i tak zostanie. ;] Z drugiej strony po co mialbym sobie taka historie wymyśleć ?!

2. Od kiedy wezwanie na rozprawę sądową odbywa się MAILEM - może powstał jakiś nowy
zapis prawny który to reguluje bo jak na razie - list polecony - TO KONIECZNOŚĆ .
Wiem o tym, ale to pobierak wysłał mi taka informacje, więc od razu miałem pewność iz jest to wymyślone przez ich szanowne Biuro Obslugi Klienta. Z Ciekawosci zadzwonilem do sądu. Z Drugiej strony fakt moze nie jestem na biezaco, oraz wtajemniczony w kodeks prawny, lecz histori którą opisałem, nie wymyśliłem bo powiedz po co? Jaka z tego korzyśc dla mej osoby ?!

Guma, rowniez z calym szacunkiem, ale odnosze wrazenie ze jestes osoba która chce pokazac wszystkim ze zjadła wszystkie rozumy. Nie chcesz wierzyć prosze Cie bardzo, kazdy ma do tego prawo.
Pozdrawiam

Re: Kaczyński: Prawda o katastrofie musi kogoś obciążyć

BadSantaClaus / 2010-10-05 08:03 / portfel / Bywalec forum

Równocześnie prezes PiS odrzuca spekulacje o możliwym nacisku prezydenta na załogę: Piloci na pewno byli wprowadzeni w błąd, całkowicie wykluczam koncepcję, ze ktoś na nich naciskał. Znałem swojego brata wiem, że w sytuacji zagrożenia nie wydałby polecenia lądowania.



W Gruzji tez nie wydał takiego polecenia ? :] A gdy pilot odmowil to tez nie odsuneli go od pracy ? ;]

Do lekarza Jareczku jak najpredzej.

Re: Włodzimierz Olewnik usłyszał prokuratorskie zarzuty

BadSantaClaus / 2010-10-01 12:00 / portfel / Bywalec forum
Nic a nic temu biednemu czlowiekowi sie nie dziwie. Prokurator tez moglby odpuscic ale nie...
Takie niestety mamy prawo..

polecam wlasnie wczorajszy film "KRZYSZTOF", to sie w glowie nie miesci, bardzo interesujący film.
BadSantaClaus / 2010-10-01 11:45 / portfel / Bywalec forum
A piloci to co zyja ?! Pilot taki sam zmarły. jak zmarły prezydent i dowódca Sił Powietrznych. Więc nie wyskakuj z taki argumentem.
BadSantaClaus / 2010-10-01 11:43 / portfel / Bywalec forum
velandill, podpisuje sie pod tym co napisales, rękami i nogami. wypowiedzi Janiszka przyprawiaja mnie o ból głowy. Nie wiem jak Ci ludzie mogą być tak chorzy i zaślepieni.. ;] Pozdrawiam serdecznie.
BadSantaClaus / 2010-10-01 11:08 / portfel / Bywalec forum
guma, wszystko ladnie pieknie. ;] Bardzo dobrze ze im tutaj pomagasz, ale w jednej rzeczy nie masz racji, juz mnie kiedyś wysmiales jak powiedziałem ze dostałem wezwanie do sądu na meila. i to jest niestety prawda.. Nie mam w tej chwili(gdyż jestem w pracy) dostepu do zadnej innej strony internetowej (tylko money.pl) więc nie mogę wejsc na meila i Ci pokazac. Jak tylko wróce do domu, pokaze Ci tego meila ;] dali mi informacje kiedy i o ktorej odbedzie sie sprawa przeciwko mnie, dopiero po rozmowie telefonicznej własnie z sądem poinformowali mnie ze takiej rozprawy w ogole nie ma. Czytalem tez na jakims forum ze ktoś tez taqkiego meila otrzymał wiec nie jestem sam, i takie chwyty tez czasami stosują. Pozdrawiam kolego.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8

Najnowsze wpisy