Forum

Komentarze użytkownika "barabas3"

Komentarze użytkownika: barabas3

barabas3 / 2009-01-29 00:06
Mam inny problem od Waszych moi kochani nie wiem co robić i jak zacząć ..Moja mama skończyła 71 lat jest na emeryturze ,ale podjęła prace ,sprzątanie trzech bloków ,a wszystko dla tego że mój brat nigdy nie mógł sobie znależć pracy pracował jeden dwa dni ,ożenił się i ma taka sama żonę identyczna ,no i oczywiście maja 4 letnie dziecko które nie mówi bo rodzice wciąż go ćwiczą tego nie można , przyjdzie dziad itd chcę dodać jeszcze bardzo ważną rzecz wymyślił sobie że pracuje i codziennie rano wstaje i niby wychodzi do pracy ,a tak naprawdę jedzi autobusami bezpłatnymi i chodzi po hipermarketach w Szczecinie dużo osób z rodziny naszej go spotykało w tym czasie co powinien być w pracy mamie mojej mówi ,że albo mu pensji nie wypłacił pracodawca prywatny ,albo ,że dostanie w piątek i tak to trwa już od 2000 roku te jego oszustwa, dostał może parę razy jakieś pieniądze grosze ,ale mamie mojej nigdy nie dał grosza na mieszkanie i inne opłaty .Szkoda mi dziecka bo maluch nie ma nawet nie raz co jeśc ,dla tego mama poszła do pracy.

Najnowsze wpisy