Forum

Komentarze użytkownika "beacikone1"

Komentarze użytkownika: beacikone1

kogo pozwac do sądu

beacikone1 / 2007-09-16 06:34
Kupiłem złe uszkodzone z wadami auto w komisie.chce odzyskac pieniadz.kogo pozwac do sadu-komis gdzie auto kupiłem i wszystkie sprawy tam załatwiałe,czy wystawiajacego,którego wogóle nie znam.kto udopiedzialny jest za wady ukryte.

Jak odzyskac pieniadze.?

beacikone1 / 2007-09-16 06:30
Kupiłem uzywane auto.Ogledziny moje nie stwierdziły czy auto było po wypadku,bo ma dopiero rok, ac zarejestrowane jest od pół.Dopiero po przyjechaniu z warszawy do domu oddałem auto do serwisu i wtedy sie okazało,ze auto miało wypadek i PZU oceniło wartosc pojazdu jako szkode całkowita.własciciel odebrał wrak i sprzedał dalej.jakis "fanek" naprawił to i wystawił w komisie.Blachy idealne-sprawdzona grubosc lakieru.Ale wewnatrz same usterki niewidoczne gołym okiem.czesc wykazało badanie na komputerze.Jest niebezpieczne dla uzytkownika i pozostałych uzytkowników ruch drogowego.Nie cce takiego auta.Jakie kroki mam robic ,aby odzyskac pieniadze i oddac auto,bo jest niebezpieczne.

Używane po szkodzie całkowitej.

beacikone1 / 2007-09-16 06:20
Czy auto po szkodzie sałkowitej moze jeszcze byc uzytkownikiem dróg.kupiłem takie auto nie wiedzac o jego historii.po pierwszym dniu uzytkowania pojechałem do serwisu i wyszło wszystko to czego nie było widac podczas ogledzin,bo badanie na komputerze to wykryło.czy mam szanse na zwrot auta i odzyskanie pieniedzy,czy tylko droga sadowa mi zostaje.

Ubezpieczenie po szkodzie całkowitej

beacikone1 / 2007-09-16 06:16
Auto miało wypadek,ze PZU oceniło jako szkode całkowita.Własciciel sprzedał wraka.'Fachowcy "zrobili wraka i sprzedali z polisa poprzedniego własciciela.Czy Polisa po szkodzie całkowitej traci waznosc?

Najnowsze wpisy