Forum

Komentarze użytkownika "bik"

Komentarze użytkownika: bik

Donald Tusk kaze zaciskać pasa

bik / 2011-12-09 13:08
a kiedy go nie zaciskaliśmy?? Polskę omija kryzys? a może raczej on nigdy nie minął??

czy allegro jest bezpieczne

bik / 2011-12-08 09:07
ciekawe czy rewelacje jakie sprzedał o Allegro pracownik portalu są prawdziwe? szeregowi pracownicy mieliby dostęp do naszych kont, haseł, które w dodatku nie są szyfrowane? Czy po tych wszystkich rewelacjach macie jeszcze ochotę korzystać z tego serwisu aukcyjnego?

od stycznia trudniej o kredyt hipoteczny

bik / 2011-11-28 14:45
lepiej starać się o kredyt jeszcze przed końcem roku, a przynajmniej 2 tygodnie zajmuje jego przyznanie,

nie mam z czego spłacać kredytu

bik / 2011-09-16 08:21
zostałem bez pracy ale za to z kredytem gotówkowym, idę zarejestrować się do urzędu pracy, co mam zrobić z kredytem? z oszczędności dam rade spłacić może jeszcze kilka rat, później nie mam z czego go spłacać , czy da się coś zrobić w tej sprawie?

Re: pracodawca nie wypłaca pensji

bik / 2011-08-23 13:44
również interesuje mnie ten temat i chciałem zapytać czy takie pismo musi być zrealizowane u notariusza

L-4 na opiekę nad dzieckiem

bik / 2011-08-11 09:44
masz prawo do urlopu wychowawczego do 4 roku życia dziecka i 2 dni w roku możesz wykorzystać na urlop na zdrowe dziecko

konto osobiste za zero zł

bik / 2011-07-28 11:33
żadne konto osobiste nie jest za zero złotych, zawsze są jakieś ukryte koszta, czy to za niewykonanie odpowiedniej ilości transakcji, czy to za brak opłat kartą

DG: Bezpłatne praktyki a ZUS

bik / 2011-06-10 09:45
zatrudnienie na umowę o dzieło zwalnia z opłat do ZUS, nie odprowadzasz ani składek na ubezpieczenie zdrowotne ani emerytalno-rentowych, ale według mnie nie musisz z praktykantami żadnej umowy podpisywać.

kredytowy problem

bik / 2011-06-06 10:44
do tego jeszcze rachunki jakie opłacasz, rata kredytu nie może przekroczyć połowy Twoich zarobków, więc może być faktycznie trudno go dostać, a nie możesz wziąć jeszcze udziału w programie rodzina na swoim?

o ile wzrastają odsetki podatkowe i od kiedy?

bik / 2011-05-26 08:53
witam,
czy moglibyście mi powiedzieć o ile wzrastają odsetki od zaległości podatkowych? kiedy to ma nastąpić? z góry dziękuję

badania kontrolne a urlop wypoczynkowy?

bik / 2011-04-13 09:55
witam,
chciałem zapytać jak przedstawia sie sytuacja pracownika, który po długotrwałej chorobie chce udać się na urlop wypoczynkowy, czy może pójść na niego od razu po chorobowym, czy musi się on najpierw udać na badania kontrolne, czy może to zrobic po powrocie z urlopu?

czy ochroniarz w sklepie moze mnie przeszukac?

bik / 2011-04-12 12:22
musi wezwać w tym celu policję

film "oczy juli"opinie

bik / 2011-04-11 11:51
warto, trzyma w napięciu do końca, a potem masz gwarantowane koszmary

Najnowsze wpisy