Forum

Komentarze użytkownika "bitt"

Komentarze użytkownika: bitt

jak zmniejszyć raty kredytu za mieszkanie

bitt / 2012-01-12 15:03
im dłuższy okres spłaty tym niższe raty, do tego można założyć konto, lokatę w tym samym banku co obniży marżę kredytu

opłata skarbowa jak można ją ominąć?

bitt / 2011-12-12 10:03
czy to prawda że sprowadzając samochód z zagranicy można ominąć opłatę skarbową rejestrując się jako współwłaściciel? wiecie może coś na ten temat więcej? w jaki sposób to działa?

zniżki na mieszkanie

bitt / 2011-11-18 09:49
W wakacje deweloperzy dawali duże zniżki na mieszkania, czy teraz też można liczyć na takie w związku z mieszkaniami już wykończonymi? słyszeliście może coś na ten temat, chodzi mi o rynek nieruchomości we Wrocławiu.

wykreślenie z rejestru dłużników

bitt / 2011-09-26 09:29
przez utrudnienia zawodowe jakie mnie dotknęły nie mogłem spłacić zadłużenia, znalazłem się przez to w rejestrze dłużników, ale kredyt z odsetkami w końcu spłaciłem, co mogę teraz zrobić by wykreślić się z rejestru? istnieje w ogóle taka możliwość?

leasing czy kredyt

bitt / 2011-09-21 11:04
chcę wziąć auto na firmę, zastanawiam się tylko w jaki sposób to zrobić, czy wybrać opcję kredytu samochodowego, czy może jednak bardziej opłacalne byłoby wzięcie go w leasing? czy możecie mi coś doradzić?

jak znaleźć tanie bilety lotnicze?

bitt / 2011-08-12 10:54
jeżeli mówimy o podróży lepszymi liniami lotniczymi, to niska cena za bilety wchodzi w grę gdy kupujemy z dużym wyprzedzeniem, albo w ostatniej chwili, gdy zaczynają się last minute, jeśli chodzi o tanie linie lotnicze, to trzeba śledzić ich oferty, bo co jakiś czas mają duże promocje, ale należy uważać, bo czasem opłaty dodatkowe nie są doliczone do takich promocyjnych cen i później w rzeczywistości trzeba dużo więcej zapłacić niż w ofercie

ekwiwalent za niewykorzystany urlop

bitt / 2011-08-02 09:51
niebawem rozpoczynam nową pracę, w obecnej mam jeszcze niewykorzystany urlop, czy będzie mi się należeć z tego tytułu jakiś ekwiwalent? jak go przeliczyć?

Re: Za dużo reklam w telewizji

bitt / 2011-06-15 10:17
faszerują nas tymi reklamami od pierwszych taktów filmu do ostatnich, a w zamian i tak oferują tylko odgrzewane kotlety, dlatego już telewizji nie oglądam

Kto i w jakim stopniu podlega ubezpieczeniu?

bitt / 2011-06-07 12:27
uczniowie i studenci mogą być ubezpieczeni w zakładzie pracy rodzica lub w szkole czy uczelni

wyższe kary za wyprzedzanie

bitt / 2011-05-20 15:10
to faktycznie wielka zmiana, za takie przewinienia kary powinny być naprawdę wysokie, bo to właśnie niewłaściwe wyprzedzanie jest najczęściej przyczyną śmiertelnych wypadków!

złożenie PIT-u nie w terminie jak uniknąć kary?

bitt / 2011-05-09 15:30
witam,
nie zdołałem złożyć PIT w terminie, prosze powiedzcie jak można uniknąć kary grzywny za spóźnienie, jutro chcę udać się do urzędu i nie wiem co powinienem zrobić?

odstąpienie od umowy sprzedaży

bitt / 2011-04-29 14:33
witam, tydzień temu kupiłem używane auto, niestety zdążyły wyjść już kosztowne wady, między innymi obowiązkowa wymiana przedniej szyby, jak mogę odstąpić od umowy sprzedaży?

kredyty samochodowe ranking

bitt / 2011-04-15 14:25
zamierzam zakupić samochód, pierwszy w życiu i używany, czy można na taki zaciągnąć kredyt? jakie banki dadzą mi spłacać taki kredyt przy niskich dochodach? potrzebuję auta do pracy, więc fajnie by było jakby się udało :)

Zbliżają się wybory i Platforma traci przewagę. Zyskuje PiS

bitt / 2011-04-14 12:06
to że poparcie PO spada jakoś mnie nie dziwi, ale że PIS rośnie w siłę minęło się z moimi oczekiwaniami po ostatnich zachowaniach polityków tej partii

Nobel z medycyny przyznany. Dla ojca "in vitro"

bitt / 2011-04-04 12:16
nagroda ta udowadnia, że inicjatywa pomocy tym którzy naturalnymi metodami dzieci mieć nie mogą jest słuszna! Ci którzy wyrażają skrajnie negatywne opinie powinni zastanowić się jakie piętno odciskają na tych którzy poprzez in vitro znaleźli się na tym świecie! nie każdy jest katolikiem, żeby kościół ten mógł wpływać na decyzję wszystkich! niech mi ktoś powie jakim prawem aż tak Watykan ingeruje w cudze życie?!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy