Forum

Komentarze użytkownika "blondynka2"

Komentarze użytkownika: blondynka2

blondynka2 / 2008-01-30 16:04 / Bywalec forum
aha, dzięki, zapytam gdzie indziej, pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

blondynka2 / 2008-01-30 15:59 / Bywalec forum
no zapytam jeszcze raz, co do forexa to jaką platforme byście polecili

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

blondynka2 / 2008-01-30 12:45 / Bywalec forum
Dzień dobry wszystkim
ja tak trochę z innej beczki, czy ktoś mógłby polecić najlepszą platformę forexa, pozdrawiam
blondynka2 / 2008-01-24 22:01 / Bywalec forum
uciekam spać, jutro piatek i weekend nareszcie, pozdrawiam, dobranoc
blondynka2 / 2008-01-24 21:56 / Bywalec forum
a ja chciałabym byc na swoim, chociaż wiem, że to jest dużo wiecej pracy (nie ma tej beztroski co na etacie :)))) ), kiedys byłam, ale potrzebowałam dużego kredytu i musiałam pójść na etat, na działalność by nie dali, teraz kredyt spłacony i myślę o powrocie na swoje a czy to wyjdzie to czas pokaże
blondynka2 / 2008-01-24 21:43 / Bywalec forum
ja w zeszłym roku w listopadzie byłam na lipnym zwolnienie, juz miałam dosyć a urlop choć jest, nawet zaległy jakoś innym nie pasował, no to się rozchorowałam kurka wodna :))))))
blondynka2 / 2008-01-24 21:40 / Bywalec forum
a ja sobie wymysliłam cos takiego, Getin bank od stycznia ruszył z franczyzą, do 2009 roku planuje otwarcie 300 placówek franczyzowych w całej Polsce, i co najciekawsze oferuje bardzo szeroki wachlarz usług włacznie z lisingiem, kredytami na auta i hipoteką, siedzę i redaguje właśnie list do panów z Getinu odpowiedzialnych za projekt, zobaczę co mi odpiszą, mam o tym jako takie pojęcie to może to by było to (szkola też kandydatów), rozważam różne za i przeciw, ale narazie poczekam na odpowiedź
blondynka2 / 2008-01-24 21:26 / Bywalec forum
honoru miało byc, taki tam błędzik się wkradł :)))))))
blondynka2 / 2008-01-24 21:24 / Bywalec forum
tak szczerze to ta praca mi bokiem wyłazi, zwyczajnie jej nie lubię ale jak 99,9 persent ludzisków pracuję bo muszę i staram sie robić to co robię jak najlepiej potrafię, stawiam to sobie za punkt chonoru
blondynka2 / 2008-01-24 21:21 / Bywalec forum
duzy wyświetlacz to duży pobór energii (w lustrzankach lepszy efekt daje robienie zdjęć przez wizjer, precyzyjniej mozna komponować zdjęcia), zoom w przypadku lustrzanki nie ma znaczenia, wszystko zależy od obiektywu, a MPX to raczej juz trzeba 10 brać, robi sie to juz standardem, a firma nie jest obojętna uważam, do tej pory używałam Konica Minolta (rewelacja, jakością zdjęć powalał np. w porównaniu z canonem) po przejęciu przez Sony konica produkuje dalej pod tą marką i wypuszcza bardzo dobre lustrzanki seri alfa, ostatnio super model alfa 700, tylko ta cena.... musiałaby hossa na giełde wrócić :)))
blondynka2 / 2008-01-24 20:49 / Bywalec forum
czółko pszczółko :))) na zakupach nie byłam, nie było czasu, sporo pracy we firmie, nowe oprogramowanie wdrażamy i trzeba kartoteki porzadkować, dane wprowadzać, rozgryść programik, i pity mam na głowie, także pracy dość, może w sobotę się wybiorę, mam ochotę na Nikona D40X, serio, :))))) szukam jakiejs dobrej niedrogiej lustrzanki, duzy wybór trudna decyzja
blondynka2 / 2008-01-24 20:37 / Bywalec forum
dziękuję, robimy w sobotę porządną bibe, wypiję za wszystkich tutaj zgromadzonych, amen, pozdrawiam :)))))
blondynka2 / 2008-01-24 20:22 / Bywalec forum
cholera a podobno twardą trzeba być :))) jakis dziwny dzień dzisiaj i podwyżkę w pracy dostałam :)))))
blondynka2 / 2008-01-24 20:20 / Bywalec forum
witaj Gospodarzu
przyłączam się na dwa ręki do tego co napisało dziewcze :))) Twój kącik jest super, pełno tu pozytywnej energii i naprawdę można się tu podtrzymać na duchu. Wiem, że czasami piszę bzdury, że póki co to nie mogę się podzielic z wami wiedzą bo jej nie mam, dopiero się uczę. I nie miejcie mi i mnie podobnym za złe, że czasami napiszemy cos nie tak. Za to tutaj zawsze można wyczytac cos ciekawego i czegoś się nauczyć. Również uważam, że trzeba sie szanować nawzajem i być okey w stosunku do innych ludzi, nawet jak ktos jest wredny to lepiej go zignorować i nie wdawać się w niepotrzebna polemikę. Różne indywidua wypisuja na forach. Pełno jest chamstwa i draństwa. Co niektórych to by się w realu chętnie sprało. Ale szkoda nerwów. Ja tam jestem dziewcze do wypitki i do wybitki, czuje sie dobrze w kazdym towarzystwie i przestrzegam zasad ustalonych w grupie i nie lubię jak ktoś chce siać zamęt i niepokój. No bobra bo się rozkleję :)))) zielony jakos dziwnie działa, zwierzenia, wynurzenia itd, jest super i oby tak dalej (niezaleznie od sytuacji na parkiecie), pozdrawiam :))))))))))))

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

blondynka2 / 2008-01-24 17:52 / Bywalec forum
witam wszystkich
mam pytanie do bardziej doświadczonych (tylko prosze się nie smiać i nie zgrzytać zębami) co lepiej ustawiać stop loss czy stop limit, a jak stop limit to czy jest jakaś zasada co do limitu ?? z góry dziękuję za powazne podejscie do tematu :)))) pozdrawiam serdecznie
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8

Najnowsze wpisy