Forum

Komentarze użytkownika "bob21"

Komentarze użytkownika: bob21

Re: UZALEŻNIENIA I MARIHUANA

bob21 / 2023-10-27 23:55
Bliska mi osoba była uzależniona od marihuany i alkoholu. Na szczęście zdecydowała się na terapię w Poradni Terapii Uzależnień — W Zaciszu. Pracują tam świetni specjaliści, dzięki którym już kolejny rok trwa w trzeźwości. Bardzo polecam to miejsce i z opinii bliskiej mi osoby, ale też same efekty mówią przez siebie.

Re: Rozwód

bob21 / 2023-10-27 23:52
Najlepiej skonsultować się z dobrym prawnikiem. Ja mogę polecić mecenas Justynę Węgrzynowicz. Bardzo profesjonalna i konkretna prawnik, na pewno pomoże rozwiązać sprawę.

Re: szukam adwokata od rozwodu - PILNE

bob21 / 2023-10-27 23:50
Pani Mecenas Justyna Węgrzynowicz. Profesjonalizm i doświadczenie. Dzięki niej mam również prawo do opieki nad dziećmi. Kilku innych znajomych też współpracowało z Panią mecenas i zawsze byli zadowoleni. Polecam.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - bob21.]

Re: szukam adwokata od rozwodu - PILNE

bob21 / 2023-10-27 23:49
Mecenas Justyna Węgrzynowicz. Jak dla mnie Pani adwokat jest wyjadaczką w sprawach rozwodowych czy rodzinnych. Reprezentowała mnie na rozwodzie i przy podziale opieki nad dziećmi, a nie było to łatwe ze względu na mój konflikt z byłą żoną. Polecam Panią mecenas.

Re: ubezpieczenie na życie - co wybrać?

bob21 / 2023-10-13 20:10
Polecam skonsultować się z doradcami finansowymi z Phinance. Mi dobrali super ubezpieczenie dostosowane do moich potrzeb.

Re: Ubezpieczenie ochronne na życie - kto mi doradzi?

bob21 / 2023-10-12 20:04
Jeśli szukasz najlepszej dla ciebie opcji ubezpieczenia to polecam skonsultować się ze specjalistą, który w tym pomoże. Sam polecam ci fachowców z Phinance - super ludzie, którzy dobiorą ubezpieczenie dostosowane do twoich możliwości i potrzeb.

Re: szukam adwokata od rozwodu - PILNE

bob21 / 2023-10-12 17:32
Jeśli potrzebujesz prawnika do sprawy rozwodowej to zwróć się do Mecenas Justyny Węgrzynowicz. Na pewno otrzymasz pomoc, której potrzebujesz. Pani mecenas bardzo profesjonalnie podchodzi do spraw i ma wysoką skuteczność - sam już kilka razy korzystałem z usług.

Re: prawnik od rozwodów - Kraków

bob21 / 2023-10-12 17:28
Sam korzystałem z usług Pani mecenas Justyny Węgrzynowicz przy sprawie rozwodowej i bardzo polecam. Dokładne przygotowanie do sprawy, profesjonalizm, dzięki, któremu Pani adwokat jest tak skuteczna.

Re: Szukam dobrego adwokata z sercem do sprawy rozwodowej - Kraków

bob21 / 2023-10-12 17:26
Ja do spraw rozwodowych i rodzinnych polecam mecenas Justynę Węgrzynowicz. Ja miałem problem, żeby dogadać się z byłą żoną odnośnie podziału majątku i co najważniejsze - opieki nad dziećmi. Dzięki Pani mecenas sprawę udało się pozytywnie rozwiązać.

Re: W co warto inwestować

bob21 / 2023-09-22 17:47
Najlepiej skontaktować się z doradcą, który pomoże nakierować w co inwestować i jak. Mi pomogli fachowcy z Phinance i już mam pierwsze zyski.

Re: W co inwestować z zyskiem ?

bob21 / 2023-09-22 16:44
To zależy jakie masz zasoby i co chcesz osiągnąć. Ja najpierw polecam skonsultować się z doradcą finansowym - ja korzystałem z tych z Phinance i polecam.

Re: Szukam dobrego adwokata z sercem do sprawy rozwodowej - Kraków

bob21 / 2023-09-22 16:26
Moja sprawa rozwodowa też nie należała do najprostszych. Z polecenia wybrałem Panią Mecenas Justynę Węgrzynowicz i polecam i ja. Bardzo rzetelne przygotowanie w każdej kwestii. Sprawa zakończyła się z sukcesem.

Re: prawnik od rozwodów - Kraków

bob21 / 2023-09-22 16:24
Ja polecam mecenas Justynę Węgrzynowicz. Też miałem sprawę rozwodową z podziałem majątku i Pani adwokat poradziła sobie bez zarzutu.

Re: Dodatkowa praca zdalna

bob21 / 2023-09-22 16:20
Jakiś czas temu postanowiłem zmienić pracę i zacząłem pracę w https://youaretheboss.pl. Wszystkiego po kolei się nauczyłem - oferują świetne szkolenia. Obecnie pracuję zdalnie w elastycznych godzinach pracy, co jest super opcją.

Re: jakie ubezpieczenie na życie?

bob21 / 2023-09-22 16:17
Też niedawno szukałem odpowiedniej oferty ubezpieczenia, ale finalnie z polecenia znajomego skorzystałem z usług Phinance. Doradca pomógł mi wybrać odpowiednią opcję pode mnie, więc myślę, że możesz zrobić tak samo.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy