Forum

Komentarze użytkownika "bobikk"

Komentarze użytkownika: bobikk

bobikk / 2009-08-05 00:15
dziwne ze jak wiesz tak wszystko to umowiłaś się z ta osobą.
bobikk / 2009-08-05 00:13
a skąd wiesz jak są szkoleni?? jak ktoś jest na poziomie to i w DSA zachowa poziom
bobikk / 2009-07-28 17:28
ja z doświadczenia wiem, że nie warto klienta naciskać a zresztą nie mam w naturze naciskać na kogoś. staram się profesjonalnie zainteresować klienta jego pieniędzmi a co już z tym dalej zrobi to jego sprawa....ale to co piszesz EME to masz racje;)
bobikk / 2009-07-27 21:55
człowieku kto powiedział, że się ktoś musi przepisać????nie każdy musi wiedzieć wszystko o OFE a wiedz zawsze się przyda co nie równa się z przepisaniem do innego funduszu!!!!!pewnie jesteś z innej firmy niż AXA i Generali i tak najeżdżasz
bobikk / 2009-07-27 21:49
niby AXA przez DSA jest gorsza od Noreda?? no co Ty nie powiesz....
bobikk / 2009-07-27 20:24
Witam

Dane mogą w inny sposób wyciągnąć więc nie ma się co bać:) z jakiej firmy mają was odwiedzić??

Re: Zmienię ofe na Generali lub Polsat

bobikk / 2009-07-23 22:28
AXA nie chcesz??
bobikk / 2009-07-16 22:03
do 20 kolejnego miesiąca ma przelać kasę na konto OFE
bobikk / 2009-07-16 18:37
rozumiem jesli ktoś sie zna i wie kogo moze zapisac a kogo nie to luz:) pozdrawiam
bobikk / 2009-07-16 18:27
dokładnie zapomniałem o tym dodać. dzięki mikkeon:) jeśłi nie chcesz zmieniać ofe to zrób to sam:)

Re: Jak sam mogę sprawdzićczy są wszystkie składki z ZUS do OFE przelane?

bobikk / 2009-07-16 17:35
Witam

1. wchodzisz na strone
http://www.zus.pl/default.asp?p=1&id=1083
i pobierasz druk ZUS ZZU. następnie wypełniasz I i z punktu II 4. wpisujesz za jaki okres chcesz sprawdzic składki( w Twoim przypadku 1999-2009). potem IV data i podpis. masz juz wypelniony formularz ZZU i idziesz do ZUS.

2. dostajesz wydruk i sprawdzasz czy masz skaldki przelane (do 20 kolejnego miesiaca) a jesli nie masz to czy odsetki sa doliczone.

3. jesli nie masz jakiejs skaldki wypelniesz druk:

http://www.zus.pl/files/wzorpisma.doc

zanosisz do ZUS i czekasz na odpowiedz.

Pozdrawiam i powodzenia

Re: Zmiana OFE- czy warto

bobikk / 2009-07-16 00:07
odpowiedz nie jest prosta bo należy przeanalizować jak pracował Twój fundusz i ile Ty tak naprawde zarobiłaś. łatwo napisać wiej-bo wiadomo kasa z tego bedzie. wybieraj fundusz ze średnimi aktywami, który łatwo dostosowuje sie do panujacych warunków. jesli nie pracujesz to warto zmienić fundusz bo wtedy zachowujesz pieniadze które przenosisz z funduszu do funduszu(nie stracisz ich) a mozesz zarobić tylko. wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

Zadbaj o swoją przyszłość-Lublin

bobikk / 2009-07-16 00:00
Witam
Jestem z Lublina i tak jak większość obecnych na tym forum pomagam wybrać OFE. Nie zamierzam jednak tak jak wszyscy(większość) stosować taktyki "moje najlepsze". Nie ma dobrych i złych funduszy a o swoją przyszłość zadbać musisz sam!!! Czy od podpisania umowy z OFE(dotyczy osób które wybrały fundusz) Twój agent kontaktował się z Tobą?? Pewnie nie!!! A to on powinien dbać o Twoje pieniądze!!! Jednak zawsze kończy się na tym, że zaraz po podpisaniu umowy widzisz go ostatni raz!!! Oferuje pomoc w wyborze OFE ale nie bede podawał jaki fundusz ja reprezentuje bo nie o to chodzi najważniejsze jak każdy z nas zadba o swoje pieniądze. Zapraszam do kontaktu osoby z Lublina i okolic. Mój adres e-mail:ofe11@op.pl
bobikk / 2009-07-15 23:41
heh sam pracuje w tej branży ale ładnie to nazwałaś i delikatnie, że na takie teksty to choroba morska najlepsza. niestety chęć kasy jest najważniejsza i tyle. miałem ostatnio przypadek jak dziewczyne na studiach kolezanka zapisała do OFE żal jak ludzi zmienia kasa.poczekaj jeszcze z wyborem OFE:)pozdrawiam

Najnowsze wpisy