Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2009-11-10 10:48 / Tysiącznik na forum
trzeba wybierac dobre społki... przecież wszystkie na GPW nie będą pokazywać dobrych wyników.... słabsi zostaną ukarani...
caabi / 2009-11-10 10:45 / Tysiącznik na forum
i ostatnio naszła mnie chęć na kolejne 3 spółki.... CEZ PGE (trochę defensywnych chce miec które wypłacają dywidendy) i Asseco pol.... imponuje mi szybkość ich rozwoju.... i dotychczasowe wyniki.... a w przyszłości będą lepsze więc kupiłem....
caabi / 2009-11-10 10:43 / Tysiącznik na forum
można... ale zależy w jakiej perspektywie... ja mówię o pół roku rok... a nie 5-6 sesji..... a co do swoich spółek... fundamentalnie nie ma lepszych tyle Ci powiem.... wyszukiwałem ich i wyłaniałem najlepsze z branż przez prawie rok.... i naprawdę swoich spółek się wogóle nie obawiam.. jak narazie z 10 7 podało wyniki... wszystkie lepsze od oczekiwań :)

Re: GPW: Kierunek 2400 punktów

caabi / 2009-11-10 10:29 / Tysiącznik na forum
Patrzcie.... psy szczekają... a karawana jedzie dalej.... nie ma obecnie lepszej receptury (przynajmniej patrząc od lutego) wystarczyło kupić i należało trzymać bez stresowo.... niby takie proste a 99% osób tego nie potrafiło zrobić..... mi też udało się to tylko połowicznie... bo DM dzięki mnie na realizacji zysków w trakcie tego wzrostu zarabiał... i jak na to patrzę z perspektywy czasu.... bez sensu były te ruchy... mamy silny trend... i szybko się go nie odwróci....
caabi / 2009-11-03 15:27 / Tysiącznik na forum
no to czemu nie kupujesz WIG 5 jak stawiasz na szybki wzrost zaraz ?
caabi / 2009-11-03 12:10 / Tysiącznik na forum
ja dokupuje jak coś za bardzo się sypnie..... ale tylko w swoje społki.... i czasem zmieniam proporcje w portfelu... ale generalnie też czekam na hosse... taką co portwa ze 3-4 lata :)
caabi / 2009-09-16 16:22 / Tysiącznik na forum
a teraz zrobią emisję kierowaną.... i 200 tys zł się znajdzie ;)))))) hihihihihi to polska właśnie ;)
caabi / 2009-08-31 09:27 / Tysiącznik na forum
conajmniej o polowe nizsze.....
caabi / 2009-08-27 09:03 / Tysiącznik na forum
podałem ze stooq.... ta jest z PB....

Re: GPW: Byki nie odpuszczą

caabi / 2009-08-27 08:50 / Tysiącznik na forum
Warszawa, 27.08.2009 (ISB) - Spółka HTL Strefa miała 30,94 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2009 roku wobec 10,17 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie w czwartek.

Zysk operacyjny na poziomie grupy wyniósł 35,33 mln zł wobec 14,06 mln zł zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody wyniosły 101,58 mln zł wobec 68,48 mln zł rok wcześniej.

W ujęciu jednostkowym, w I poł. 2009 roku spółka miała 29,35 mln zł zysku netto wobec 8,81 mln zł zysku rok wcześniej.
caabi / 2009-07-01 13:28 / Tysiącznik na forum
to pierwszy stadion na euro.... czekamy na kolejne 4 przetargi :)))))

MSZ !!!!!!

caabi / 2009-07-01 13:25 / Tysiącznik na forum
W dniu 30 czerwca 2009 r. Komisja przetargowa działająca na zlecenie Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego otworzyła koperty przetargu ograniczonego na wybór generalnego wykonawcy robót budowlanych dla całości zadania pn. "zadaszenie widowni oraz niezbędna infrastruktura techniczna Stadionu Śląskiego w Chorzowie"
Do powyższego przetargu przystąpiło 6 firm. Najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum firm z udziałem między innymi: Mostostal Zabrze-Holding S.A. oraz Hochtief Polska Sp. z o.o. na kwotę 339.784.446,32 zł brutto. Jedynym kryterium rozstrzygającym przetarg jest cena złożonej oferty.

W ramach realizacji powyższego zadania Mostostalowi Zabrze-Holding S.A. przypadnie w udziale wykonawstwo konstrukcji stalowej zadaszenia poliwęglanem widowni na około 50 tys. miejsc o powierzchni 44 tys. m2. Mostostal Zabrze-Holding S.A. w ten sposób wykorzysta wcześniej zdobyte doświadczenia w zakresie budowy stadionów między innymi na rynku niemieckim a obecnie wykonując zadaszenie stadionu Green Point Stadium w Kapsztadzie (RPA).
caabi / 2009-06-15 10:53 / Tysiącznik na forum
ogólnie u mnie w portfelu tylko HTL.... reszta kasy czeka na powrót po troszkę niższych cenach do standardowego portfela..... poprsotu moim zdaniem za szybko to rośnie i Kuczyna się naczytałem o nieudanym przebiciu na S&P 944 pkt i zrealizowałem zyski.... do akcji niedługo wróce... tylko oby były tańsze.... :)))
caabi / 2009-06-15 10:51 / Tysiącznik na forum
ile w % przyciąłeś łącznie ?? :)))
ja pojechałem 85.5% :) rano PKC wyrzuciłem... czekam aż się skorekci ... tak na 18 zł. było by miło

Re: GPW: USA ponownie kluczowe

caabi / 2009-06-15 10:03 / Tysiącznik na forum
kurde ale lotos jest silny... .ciekawe jak długo... bo coś mi się wydaje że niedługo się skorekci i to silnie....

Najnowsze wpisy