Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-06 12:08 / Tysiącznik na forum
tylko że maluchy niektóre w tej hossie nie urosły.... a niektóre miały powody do wzrostów... euforia .... mam na mysli c/z na wig 20 w wysokosci 35 na maluchach też.. (na całości nie na poszczególnych ) to moim zdaniem jest euforia.... każda hossa się kończy euforią.....
caabi / 2007-11-06 12:05 / Tysiącznik na forum
ej jak upadamy.... chcesz zebym zgłosił nadużycie ??? :))))))
to że kurs spada to jeszcze nie świadczy o bankructwie no nie ?? :)))
caabi / 2007-11-06 12:03 / Tysiącznik na forum
warren ja puscilem juz biotka.... teraz chce odkupic tyle samo ale 2 razy taniej :))))) wycwaniłem się ...... hehehe
caabi / 2007-11-06 12:01 / Tysiącznik na forum
a jaktam sław ostatnio jakieś infa masz takie poza oficjalem o tym biotku....
ps. ja już pisałem że pusciłem po 1,25 i teraz czekam az sie wkoncu odbije mocniej to wejde..... obecnie za duzo negatywnego klimatu.... zwlaszcza ten dolar... wyniki beda w tym Q cieniutkie
caabi / 2007-11-06 12:00 / Tysiącznik na forum
no baaa nawet niżej.... fajnie sie bedzie na nim na DT grało.... 1 gosik 1%.... :)))
caabi / 2007-11-06 11:57 / Tysiącznik na forum
ale tak z drugiej strony to brakuje tej euforii..... nawet na mauchach... patrzyłem na wykresy to zawsze było podobnie.... zanizanie odpał na maksa który trwa krótko ale intensywnie.... wszystko w kosmos a potem bessa 1-2 lata i od nowa mozolne podnoszenie.....
caabi / 2007-11-06 11:54 / Tysiącznik na forum
jak tak będzie jeszcze rok to już będziemy w dnie bessy..... pytanie tylko kiedy puszcza wig 20 na 2500 pkt ??
caabi / 2007-11-06 11:50 / Tysiącznik na forum
ja czekam na 0.30 gr. za jakiś czas będę dupne wyniki (przez dolara) wiec bedzie jeszcze jedna fala...... i coś czuję że mali wkoncu sie wystrasza i poleci na dno..... a tam będę ja i zakupie całą wywrotkę tej perełki :))))))
caabi / 2007-11-06 11:47 / Tysiącznik na forum
mówię wam..... torra to bankrut.... nie tykajcie nawet.... wartość może nie 0 jak napisał anonim.... ale około 0.10 gr na akcje.... po wyprzedaży majątku który w 120% pokrywa zobowiązania i wierzytelności.... pozostałe środki finansowe będą majątkiem w upadłości (tylko problem jest taki czy ktoś od nich kupi te maszyny po wartości rynkowej... czy po cenie złomu..... naprawde ludzie inwestowanie w kazda spolke opiera sie na jakies strategii, ale tu kupujesz spolke ktora zaraz przestanie istniec..... zalecam omijanie... tylko z troski o wasze zdrowie...
caabi / 2007-11-06 11:26 / Tysiącznik na forum
po to się podwyższa stopy zeby załagodzić inflację....
bierna postawa tylko pogłębia problem.... poczytaj sobie o hiperinflacji w niemczech, a także w innych krajach.... reagować trzeba za wczasu aby pozniej nie zrobić sobie kuku..... to ekonomia i gospodarka... i moim zdaniem skrzypek to najgorsza osoba która moze sprawować ta funkcję...... bo nie ma pojecia o zagrozeniach inflacyjnych... mysli tylko o wzroscie gospodarczymmm a to bardzo zle... masz przykład obecnie w USA.... co się dzieje jak rośnie inflacja..... pozniej problem z kredytami i widmo recesji..... tak to sie nakreca... fed zbyt długo trzymał stopy na niskim poziomie.... i za wolno je podnosił.... tez o obawie o zahamowanie PKB.... i stad te problemy... i za to mozemy cenic Balcerowaicza za jego kadencji takie problemy były niszczone już w zarodku.... a gospodarka zawsze idzie swoim torem... i szła dobrzze
caabi / 2007-11-06 11:21 / Tysiącznik na forum
był..... ale jego sytuacja była inna ponieważ utracił płynność ale zamówienia miał i je obsługiwał..... dlatego te emisje poszly po 1 zł podniesli kapitały własne odzyskali płynność i sie buja łajba.... teraz jeszcze euro 2012 wiec pewnie znowu bedziemy pisać o spółce ktora od 1 zł do 100 zł doszła (tak jak gancik kancik) u tory jest troche inaczej..... oni tracą zamówienia i kontrahentów..... a odzyskać nie jest łatwo.....
caabi / 2007-11-06 11:04 / Tysiącznik na forum
warren oni wyprzedają majątek.... zeby spłacić wierzycieli.... ja nie wiem czy wy tego nie widzicie ze to bankrut.... tylko 1 ratunek wchodzi ktoś (jakiś kozak) i wrzuca kase na spłate wierzycieli, banków itp...., finansuje przez 3 lata firme zanim ta znow zacznie pryznosic zyski..... ja nie sadze zeby ktos taki sie znalazł.... nie twiedze ze spekuła tego jeszcze nie będize ruszac.... ale to będzie tylko ubieranie w nic nie warte akcje..... (teraz wykazali stratę na akcje 3.50 zł) czyli wiecej niz jej obecna cena...... zastanówcie się 10 razy zanim chocby pakiecik mały tego skubniecie na DT
caabi / 2007-11-06 10:55 / Tysiącznik na forum
będzie po 0.10 groszy... zobaczysz
caabi / 2007-11-05 21:48 / Tysiącznik na forum
jeszcze 15 min.... moim zdaniem lapali oddech przed tym co zrobią zaraz.... :)
caabi / 2007-11-05 21:46 / Tysiącznik na forum
dzisiejszy obrót na dij 218.78Mld $ to jest jakieś
550 mld zł no to policz sobie że aby zrobić takie wybicie to 1/10 tej kasy poszła poprostu PKC. to jakieś 55 mld zł. :)))))
no comment

Najnowsze wpisy