Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-05 21:45 / Tysiącznik na forum
dzisiejszy obrót na dij 218.78Mld $ to jest jakieś 550 mld zł u nas tyle w rok nie ma co tam na 1 sesji....
caabi / 2007-11-05 21:41 / Tysiącznik na forum
ale w usa nie ma fixingu.... u nas podosi sie cene czasem 100 akcji czyli jakimis drobnymi a tak zeby tak podbic index to trzeba naprawde wpompować ogromne pieniądze..... nasz dzienny obrót gieldowy to oni robią w 5 min...... tam nie ma takiej spekuły...... jak chcą miec akcje to kupują.... za duzo tam grubasów... nawzajem by sie powykanczali... z rynkiem nie wygrasz :)
caabi / 2007-11-05 21:33 / Tysiącznik na forum
brydziu..... u nas zauwazylas ze mali tez nie sprzedaja.... poprotu kazdy czeka na wyrazny ruch w góre... ... a jak niechce spadac to wkoncu urośnie.... :))
caabi / 2007-11-05 21:32 / Tysiącznik na forum
zbigu jak nie wejdzie tam inwestor strategiczny który zapłaci wierzycielom, bankom.... rzuci kase aby przywrócić płynność.... itp. itd.... co jest bardzo mało prawdodpodobne bo zakład ten wybudowany bez pozwolenia na budowe do rozbiurki.... produkcja stoi..... ja bym nawet 0.10 gr za 1 akcje nie zapłacił.... tu już nie mówimy o ryzyku tylko o bankructwie... ja tak to widze.... wiadomo spekuła hula.... ale to moze byc ten raz który wielu nauczy.... gówna się nie rusza
caabi / 2007-11-05 21:29 / Tysiącznik na forum
ładną swieca to skoncza.... jutro moze być dobry dzień na lubej i na innyc hspółkach które pokazały dobre wyniki....

i jeszcze raz wielki szacun.... oni potrafią niezle zaskakiwać :))

Re: Lecą akcje, lecą

caabi / 2007-11-05 21:27 / Tysiącznik na forum
DIJ zielony..... niesamowici są... naprawde...
caabi / 2007-11-05 21:09 / Tysiącznik na forum
myslisz sie.... choć japonia jest wyjątkiem, tak spolki maja sie dobrze na swiecie hossa a oni w dół albo w bok.. :)))
caabi / 2007-11-05 20:58 / Tysiącznik na forum
wiesz mają nadplynność.... co mają lokaty zakładać ??? w takim przypadku przejęcia.... i to właśnie chcą robić.... ale do czasu finalnych umów kase upychają zeby pracowała... i dobrze ze tylko czesc tej kasy.. nie poplyną jak ci z prochnika... :)))))))))
w kazdym razie iwestycje w nieruchomosći moim zdaniem ok..... akcje juz mniej... ale udzialy w innych spolkach raczej pozytywnie.... jak by przejmowali bezalin i tych od spadochronów to sprawa by się sama rozwiazała... wiec czekamy na przejęcia...
caabi / 2007-11-05 20:55 / Tysiącznik na forum
ej pomyliłem się...... ok ?? :)))))))

brydziu przyłałem zysk na akcje 12 groszy.
choć wiadomo że będzie około 14 raczej.... no niewazne... dobra spółka i tyle.. :))) przy tym się będę upierał
caabi / 2007-11-05 20:50 / Tysiącznik na forum
niezaktualizowane o 3Q. wskażnik c/z będzie niższy o 15-20%.
czyli jakieś 11.50 -12.00

Re: Lecą akcje, lecą

caabi / 2007-11-05 20:47 / Tysiącznik na forum
zajefajna stronka ze wskaźnikami itp...... super
tylko jeszcze przy niektórych spółkach nie zaktualizowali wyników za 3q

http://www.rzeczpospolita.pl/ekonomia/gielda.html?typPapierow=akcje&wskazniki=yes
caabi / 2007-11-05 20:43 / Tysiącznik na forum
no a co nie będzie 20 mln ?? zobaczysz 4 Q, podobno tą działe w brudzewie ktoś chce łyknąć od nich za 11 mln.... pltoki na parkiecie... ale czasem sie potwierdzają (kupili za 5mln)

a co do c/z faktycznie sie pomyliłem.... wychodzi koło 12...
caabi / 2007-11-05 20:28 / Tysiącznik na forum
pedro co ty taki nerwowy się zrobiłeś.... przecież wszyscy wiemy że spadki są nie uniknione zawsze przed rajdem swietego mikolaja..... spokojnie do konca roku bedzie dobrze :)))

Re: Lecą akcje, lecą

caabi / 2007-11-05 20:26 / Tysiącznik na forum
LUBAWA....
no więc jeśli dobrze wyliczyłem przy obecnej cenie akcji mamy wskażnik c/z 7.5 (liczyłem z uwzględnieniem zysku na akcje w calym roku na poziomie 12 gr. po IIIQ mamy 9 więc uda się.) jak się pomyliłem to proszę o sporstowanie

Re: Lecą akcje, lecą

caabi / 2007-11-05 18:36 / Tysiącznik na forum
raport lubawki ładny.... bardzo ładny.... milargo juz rentowne w IIIQ zysk na sprzedaży ładny.... ograniczyli koszty ogólnego arządu (wdrazali jakiegos sapa czy cos) widac sie udało.... wskaźniki pewnie tez ladnie się zmienią (niechciało mi sie liczyc c/z i c/wk) ogólnie spokojny (w tempie około 35% rocznie rozwój....) jak dla mnie super firma.... bez szalenstw robi swoje.... jestem dumny ze jestem posiadaczem.... czy to wpłynie na kurs zobaczymy



ps. w zabrzu jest PZU złota jesień koljni po ING :))) będzie dobrze

Najnowsze wpisy