Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-08-21 11:03 / Tysiącznik na forum
to są nasze własne problemy, nie skorelowane z rynkiem kredytów w USA.
caabi / 2007-08-21 10:59 / Tysiącznik na forum
chodzi o tą na K czy o tą na B. bo sław tymi 130 mln mnie "zmylił" ")))))
caabi / 2007-08-21 10:54 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem drugi raz to samo się nie powtórzy.... koniec sierpnia powoli się zbiliża a od wrzesnia mysle ze jednak powolne odrabianie z euforią w grudniu na mikołaja. ale zobaczymy.... dla mnie obojętne jak spadnie bardzo do uśrednie proste

Re: Kroplówka wysycha

caabi / 2007-08-21 10:46 / Tysiącznik na forum
powiem tak strach jest widoczny.... ja jakoś podchodzę to tego z dystansem niewiem czy to świadczy o tym że maj mnie czegoś nauczył ?? szczerze powiem że chyba tak czasem sam wiem że dla mnie lepiej jest nawet wyłączyć notowania aby nie poddać się panice, przecież skoro kupiłem akcje spółek w które wierzę i wiem że są dobre to poco panikować inaczej jak ktoś nie wie co kupuje i jest w miarę nowy to naprawde można się załamać widzę po ludziach są juz zmęczeni tymi spadkami jak dla mnie to świadczy o końcówce spadków.... i znów jak to mądrze powiedział w maju warren, znów ulica dostała po dupie :))
caabi / 2007-08-21 09:22 / Tysiącznik na forum
mam inne zdanie...... no ale czas pokaże jakie są jego zamiary...
caabi / 2007-08-21 09:16 / Tysiącznik na forum
ale wirtualnie wyparowało do momentu do kiedy nie zaczal sprzedawać... choc on i tak sprzedając jest do przodu przeciez..... pytanie tylko po co mu ta kasa albo w petrol... albo w biotka....

Powtórze pytanko

caabi / 2007-08-21 09:07 / Tysiącznik na forum
jak myślicie czemu PROKOM zmniejszył zaangażowanie w POLAQUA i w POLNORDZIE ??
caabi / 2007-08-21 08:56 / Tysiącznik na forum
zależy co masz na myśli obecnie ja akcje biotka mam od ponad pół roku, teraz systematycznie dokupuję, narazie jest to 35% mojego portfela zamierzam dokupować raczej systematycznie co jakiś czas..... a o sprzedaży pomyślę w 2012 a może jeszcze póżniej. mam raczej nastawienie takie ze obecnie kupuje spolke ktora jest perspektywiczna, a za jakis czas moge posiadac akcje spolki która jest jedną z najwiekszych w swiecie firm w tej branzy. a ludzkości nie ominą choroby cywilizacyjne i inne i dlatego raczej jestem spokojny o samą perspektywe
caabi / 2007-08-21 08:46 / Tysiącznik na forum
spoko niech zacznną sprzedaż za rok.... myślałem szczerze mówiąc że może to trwać dłużej nawet :)))) luzik naprawdę....
caabi / 2007-08-21 08:45 / Tysiącznik na forum
no pewnie że będzie aktualnie jest ona we wczesnej fazie rozwoju..... musi minąć trochę czasu..... więc obecnie tylko dla longtermów :)))
caabi / 2007-08-21 08:22 / Tysiącznik na forum
ale jak myślisz czemu wychodzi z tych dwóch ww. spółek ??

Re: Kroplówka wysycha

caabi / 2007-08-21 08:01 / Tysiącznik na forum
PROKOM zmniejszył zaangażowanie w POL AQUA i w POLNORDZIE...... teraz ciekawe tylko czemu ?? co z ta kasa ?? czy wejdą tym bardziej w BIOTONA czy zaraz pojawi się komunikat że z niego również wycofają część udziałów oj lepiej żeby krauze teraz to wyjasnił !!!!! co o tym sądzicie ??
caabi / 2007-08-20 20:52 / Tysiącznik na forum
dzięki sław, coś czuje że razem rozgryziemy ten bioton ;)) ja narazie biore pod lupę Ely Lilly, strasznie mnie ciekawią jej wyniki w 93 i w 88 zanim jeszcze wypłacala dywidende.... zobacze jakie mieli wyniki i jak za tym szedl kurs :))
caabi / 2007-08-20 20:29 / Tysiącznik na forum
:)))))) jak spadnie nizej to sam kupuje a swinia nie jestem :))
caabi / 2007-08-20 20:28 / Tysiącznik na forum
daj im jeszcze 1,5 godziny. naprawde

Najnowsze wpisy